Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] Dazzle 6-az-1–ben kártyaolvasó (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Hooshee


Hooshee
csendes tag

Hol lehet ilyet kapni és mennyiért?

Az idő pénz, pénz beszél, kutya ugat, amelyik kutya ugat az nem harap, tehát az idő nem harap, de akkor minek van neki vasfoga?

(#2) Pompi válasza Hooshee (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ramiris 9900+ÁFA

Feel Good Inc.

(#3) Hooshee válasza Pompi (#2) üzenetére


Hooshee
csendes tag

Mivel nem tudom megnézni az árlistát, hadd kérdezzem meg, ez a konkrét darab 9900+fa? Mert ahhoz túl oclsó, hogy ennyit tudjon... vagy mégsem?

Az idő pénz, pénz beszél, kutya ugat, amelyik kutya ugat az nem harap, tehát az idő nem harap, de akkor minek van neki vasfoga?

(#4) Don Vittorio válasza Hooshee (#3) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Háááát. Necces. Ha ennyi, akkor én is veszek...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#5) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Nem írtam a hírben, hogy 99 Euro, igaz, adóstul és Németországban? Annyira azért nem vagyunk Balkánovy, hogy 9.9k-ra jöjjön ki a végén. Elvileg.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] Dazzle 6-az-1–ben kártyaolvasó (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.