Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Adi


Adi
senior tag

Kár, hogy fordított L-alakú az Enter rajta. :(

ldm start-reconf primary

(#2) Egon válasza Adi (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

Az még hagyján, engem inkább az Insert-Home-Del stb. billentyűk elhelyezése zavarna...:((

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3) emvy válasza Adi (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

Az nem zavarna. Tuti vétel lenne, ha az egér optikai lenne...de nem az. Így ki is esik a potenciális vételeim közül.

while (!sleep) sheep++;

(#4) Edem


Edem
senior tag

Lehet, hogy Chieftec, de attól még iszonyat ronda. A gombok elhelyezése már csak hab a tortán. :)

Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

(#5) LordX


LordX
veterán

1, Az o******ck.hu-n eddig is lehetett rendleni, ha jól emlékszem.

2, Ne hidjétek, hogy bármilyen kiosztás zavaró lenne... Mikor már 2 hónapja használjátok, a másik kiosztásra nem tudtok ránézni se:
Nekem egy Logitech-féle ergonómikus kíbordom van, a home-end-ins-del-pg up-pg down hatos úgy van rajta, mint ezeken, és nekem már így logikusabb...

(#6) Satan-Claus


Satan-Claus
senior tag

Egy fekete színű nem ártott volna. Elvégre gyért a Chieftech fekete házakat is, és az az eleganciája mellett legálabb passzolna egy átlag biege házhoz is. A lilával és citromsárgával ellentétben...

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#7) Genialis


Genialis
aktív tag

Igazából az ilyen billentyűzetekre elég lenne egy Ctr-Alt-Del gomb és néhány másik a kaszniba szerelt ventillátorok,fénycsövek és ledek ki és bekapcsolására. Aki ilyet vesz az nem akarja használni a számítógépet.

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#8) WaterLo válasza Satan-Claus (#6) üzenetére


WaterLo
aktív tag

Gyártanak feketét - azaz inkább a ''fekete'' ház színével megegyező színű sötétszürkét - is.

....What's up!....

(#9) csob


csob
csendes tag

Én vettem egyet, az a kár hogy nem tök fekete csak majdnem, meg hogy az egér állandóan elszáll... De full-ujraindítással orvosolható...

A gombok rém idegesítőek, és egyáltalán nincs magyar vagyis csak angolt lehetett venni. Ergó nincs hosszú ''í''.

A gombok kényelmesek, a hatótávolság kb 1 méter. Tényleg kár, hogy nem optikai az egér.

Szóval olyan 4es.

csob

(#10) Ploszi válasza csob (#9) üzenetére


Ploszi
senior tag

1 m a hatótáv???? ha rádiós, akkor minimun 4m kell hogy legyen :(

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#11) Den válasza Ploszi (#10) üzenetére


Den
veterán

hát ennél a vezetékes billentyűzetemnek s nagyobb a hatótávolsága.

www.simson4t.hu

(#12) TomBond


TomBond
aktív tag

Képzeljétek el milyen ronda amikor beleszerelitek a hagyományos PC színű meghajtókat.
Szerintem iszonyatos lehet!

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#13) Male válasza LordX (#5) üzenetére


Male
nagyúr

Két hónap alatt vajon hány filmet ba**nék el a Home,End,Del gombok miatt?

(#14) Atrox


Atrox
tag

Hmm Kék színben tettszene a bácsinak. Andorpapa: neked van 1 honlapod andorpapa néven?

Ide poént, okosságot vagy gép konfigot szoktak írni.

(#15) andorpapa válasza Atrox (#14) üzenetére


andorpapa
őstag

Igen, volt... Akkor bontogattam netes ''tartalomszolgáltatói'' hajlamom szárnyait, persze csak ha nem túl nagy képzavar ez.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#16) telcom


telcom
tag

Miért nincs fekete vagy beige szinű?

telcom

(#17) WaterLo válasza telcom (#16) üzenetére


WaterLo
aktív tag

''Pisztácia elfogyott, csokoládé nem is volt!'' :)
Ki mondta, hogy nincs?

....What's up!....

(#18) Atrox


Atrox
tag

Andorgyereknemzésremárképtelen: igazán frissíthetnéd néha. :D

Ide poént, okosságot vagy gép konfigot szoktak írni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.