Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BobChemistry


BobChemistry
őstag

hű de jó lesz
kíváncsi vagyok ki fogja megvenni

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#2) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

pénzkidobás kategória :o

All Black...

(#3) macilaci78 válasza BobChemistry (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jó annak, aki megteheti, hogy egy PC árát, vagy akár egy notiét beleöli egy pár mem-modulba... Hülye az, aki meg is teszi. :W

Én az összes ilyen vevőt beíratnám egy informatikai kurzusra, melynek az lenne a témája, hogy mi mit érhet meg... ;]

[Szerkesztve]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Nem kevés neki ez a fesz? ;]

(#5) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Ha DDR2 felfelé kompatibilis lenne, akkor még értelme is lenne a dolognak. :)

''Vegye meg Ön már most a leendő DDR3-as lapjába a memóriákat!''


Különben pedig akárhányszor kijön egy ilyen hír, a hozzászólások 90%-a arról szól, hogy:
1. mennyire nincs értelme
2. lesz olyan butus, aki megveszi
3. de csúnyák az időzítései
4. de nagy fesz kell neki, és de randa (és semmitérő) a hűtőbordája
5. de drága lesz

Most ezen hozzászólások köre ki fog bővülni a ''hajajajajajjjj, csak nvidia 680as chipsetű lapba lehet belerakni! micsoda veszteség!'' típusú commentekkel.


[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#6) S.Feri


S.Feri
őstag

Még mindig a Mushkin memói viszik a pálmát, de ez tényleg vicc ami a memóriagyártók harca terén folyik. Reméljük lassan elérjük majd az olcsón jót kategóriát is.

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#7) Ribi válasza FehérHolló (#5) üzenetére


Ribi
nagyúr

Valamint aki megteheti annak nem penzkidobas. Valaki vesz Bugatti Veiront, amire emberek 99%-a aszondana penzkidobas. Pedig csak neki nincs penze ra, ezert fikazza a szerencsetlen csőgazdag embert, aki mar nemtudja hova dugni a penzet. Sok irigy sutyerak...

(#8) 2o1i válasza FehérHolló (#5) üzenetére


2o1i
senior tag

Mit fáj az neked, ha ilyen hozzászólások jönnek?
Mindenkinek joga van leírni a véleményét, még akkor is, ha csak önmagukat ismétlik. :)
Amúgy a fikázások nagyrésze tényleg az irígység számlájára írható.
Én pl ha lenne annyi pénzem h nem számít semmi sem, vennék ilyen ramot és hozzá egy 680-as lapot, meg egy QX6700-est! :D Még akkor is ha hülyeség az egész :D

(#9) CYX válasza FehérHolló (#5) üzenetére


CYX
aktív tag

hajajajajajjjj, csak nvidia 680as chipsetű lapba lehet belerakni! micsoda veszteség!
Kár hogy nem megy be 939-es proci mellé :P
:DDD

(#10) FehérHolló válasza 2o1i (#8) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem fáj egyáltalán, csak kezd kicsit irónikus lenni, erre próbáltam rámutatni. :)
680as lap meg akkorsem kéne itthonra, ha fizetnének érte, hogy használjam. Nem irígységből, hanem azért, mert nforce chipsetekkel már nagyon sok baj volt, és elvesztették a bizalmam.

#9: Köszi! :B

Skynet is real. It's called Google.

(#11) R.Attila


R.Attila
tag

Jó tudni hogy van ijen , de azt nem hogy sose lessz ijenem :(( .Majd amikor referencia hűtés lessz a folyékony nitrogén akkor kiváncsi leszek mennyit bírnak majd a memóriák :C .

(#12) CYX válasza R.Attila (#11) üzenetére


CYX
aktív tag

azok leszenk azok az idők amikor már nem csak a villanyszámla hanem a folyékony nitrogén számlát is figyelembe kell venni a gépnél :)

Nekem tetszik hogy ennyin is van memória, bár igazából egy 667-es ram megfingatva olyan 8-900Mhz-re az bőséges sebeséget ad.

Jelen helyzetben szerintem sehol nem nyújt ez érszervehető/mérhető értelmű sebességet alkalmazás téren. Be szerintem csak jó hogy vannak ilynek is :)

(#13) Konflikt


Konflikt
addikt

ilyen magas órajelen egyedül az NVIDIA csúcskategóriás, nForce 680 SLI chipsetjére épülő alaplapok tudják meghajtani a memóriát, ám azok közül sem biztos, hogy mindegyik.

Pff...Hát persze. CSAK az NVIDIA lapjában TUD majd menni. Mert még nemvolt olyan a világtörténelemben, h 13xx Mhz-n ment egy memória, és nem 680i-ben. Ez igen.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#14) Renwick válasza Konflikt (#13) üzenetére


Renwick
őstag

Gondolom ott azért valami komoly berhelés esete forgott fenn... ;)

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#15) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Ez már értelmetlen. :(((
Mhz-ekkel előzik mindig le a másikat ami észre sem vehető a mindennapi használtban.
És ez vajon mégis mennyi lesz, 150k? :F

"Csak úgy mondom"

(#16) shteer


shteer
titán

2,4V :Y :Y arra már érdemes vizhűtést szerelni :D

..szerintem jónak tűnik

(#17) deter


deter
aktív tag

Nem tudom, miért csak a Corsair hírei jelennek meg. Hal jól tudom, Patriot már 1304mhz-nél jár... :U

(#18) Renwick válasza deter (#17) üzenetére


Renwick
őstag

Ja, most néztem, hogy ők is alkottak a CES-en (PC2-10100). Nem jutott el hozzánk a hír, evvan, úgy látszik a Patriotnál nem olyan jók a PR-osok, mint a Corsairnél... ;]

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#19) deter válasza Renwick (#18) üzenetére


deter
aktív tag

Igen ezt valahogy sejtettem :P , de igazából a hír már több mint két hetes ;)

(#20) Renwick válasza deter (#19) üzenetére


Renwick
őstag

Akkor még bénabbak a patriotnál... :C

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#21) Ősember


Ősember
őstag

reméltem hogy megint sok siro embert látok a topikban :DDD nem értem miért nem lehet elfogadni azt a tényt, hogy ez a konkurenciaharc, még akkor is ha nekünk mint felhasználok semmit sem jelent az a +XX mhz... elég begyepesedett és egoista dolog azt hinni, hogy a gyártok értünk gyártanak, miközben nekünk magukért gyártanak :U

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#22) szélerőmű válasza Foglalt név (#4) üzenetére


szélerőmű
tag

Dehogynem, még hiányzik egy kevés DDR-I szintjéhez :DD Ha elértük, elmondhatjuk, hogy a második generáció csak a nagyobb sávszélességet tudja előnyként felmutatni :D

(#23) keIdor válasza FehérHolló (#5) üzenetére


keIdor
titán

Már megszoktam... :( Az lenne a jó hogyha az ilyenek akik nem tudnak mást írni inkább nem írnának semmit. :W

7: Igen nekem is ez jön le ahogy olvasom a hsz-eket... Nekem sincs pénzem ilyen memóriára mégse fikázom azt aki megteheti/megveszi.


[Szerkesztve]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24) keIdor válasza R.Attila (#11) üzenetére


keIdor
titán

:Y :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25) #96302336


#96302336
törölt tag

Nah! Véééégre. itt van a jó kis RAM amit beletuszkolhatok az Alienware gépembe, mert úgy is unatkozik a QX6800 mellett a két 8800gtx. :DDD :) :D :)) :DD

Ezek pont azok közé a cuccok közé tartozó holmik, akiknek a hobbijuk a tuning WR döntögetés. A hardcore tuningosoknak van, ami semmi sem drága. Elviszik ezeket a ramokat. kühonban, sokkal inkább ki tudják fizetni ezeket a holmikat. A Dell Renegade gépeket is pillanatok alatt elkapkodták, a 6500dolcsis árcédula ellenére. Csak a szívem fáj, hogy nekem sosem lehet ilyen fincsi cuccom :O

(#26) #95904256 válasza #96302336 (#25) üzenetére


#95904256
törölt tag

Tíz év múlva bagóért...

Kis késleltetésű DDR2 RAM-okat merre találni?

(#27) bauer1


bauer1
csendes tag

Pénzkidobás? Lehet.. Nekem megérte, és nem csinálnának ilyeneket ha nem vennék meg.
Egyébként meg szvsz intel 975XBX2-es alaplapban is műkszik,persze nemhivatalosan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.