Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] CD írás, egy kis kreativitással (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Netmaster


Netmaster
tag

Az emberek ezentúl majd nem a nagyobb kapacitás miatt vesznek 80 perces cd-t, hanem mert több szöveg fér rá :D.

Netmaster

(#2) guest


guest
veterán

''Ide még tudtál volna írni még egy kicsit'' vagy ''Ezen a CDn illegális szoftver van''. Gondolom kreatív emberek még tudnak jó dolgokat kitalálni mit lehetne még ráírni a lemezre.

prohardver vendég

(#3) karib


karib
addikt

Végre egy kis innováció! :D

Department of Redundancy Department

(#4) Dozer


Dozer
tag

Lezernyomtato Yamaha modra :)

(#5) guest


guest
veterán

Szerintem tok jo otlet. Mar regota gondolkodam ilyenen, hogy milyen jol nezne ki. Remelem nem csak Yamaha irokkal lesz elerheto.

prohardver vendég

(#6) guest


guest
veterán

Már évek óta Yamahával írok, 3 modelljüket használtam hosszabb ideig és tökéletesek voltak, illetve a mostani is az. Tuti ötlet. És nem Plextor. :)

prohardver vendég

(#7) stro-B válasza guest (#6) üzenetére


stro-B
tag

Skacok!

Most Lamer leszek: tényleg csak ekkora felület ami írható?Helyesebben kihasználható?

stro-B

(#8) Joltee válasza stro-B (#7) üzenetére


Joltee
aktív tag

Mivel a lemez átmérője ugyebár nemigen növelhető :) fel kell áldozni néhány megát...

Joltee

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#9) guest válasza stro-B (#7) üzenetére


guest
veterán

A used es az unused resz egyutt az ami kihasznalhato, a kep csak azt szemlelteti, hogy ha a szelere mar nem jutna semmi mert csak mondjuk 300 megat akarsz kiirni, akkor azt feldobhatod ilyen logokkal...

prohardver vendég

(#10) andorpapa válasza guest (#9) üzenetére


andorpapa
őstag

Pontosan, tehát te döntöd el, hogy mekkora lesz a grafika/szöveg, illetve az befolyásolja a méretet, hogy mennyi még a szabad hely.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#11) guest


guest
veterán

te ezt idaig is megtehettük ugyhivjak alkoholos filc....

prohardver vendég

(#12) guest


guest
veterán

Na jo de az nem vitte el a helyet az irhato feluletbol... Bezzeg ez! Szamoljatok utana hogy 1 betu (1 byte) mennyi helyet igenyel!
Tok jol megnohet a cd kereslete ha ez divatba jon ;)

Balint

prohardver vendég

(#13) haver válasza guest (#12) üzenetére


haver
tag

Osztottam, szoroztam es kijott a szerintem helyes eredmeny. 1 betu (1 byte) pontosan 1,0001 byte helyet igenyel. :(
En biztosan nem lennek az, aki 300 megat ir meg, csakhogy lezerrel vessem a jovonek veretes soraim.

Értem, hogy motor, de mi hajtja!?

(#14) guest


guest
veterán

de ez nem is azer van hogy otthon irjad tele magadnak a CDdet szoveggel, inkabb olyanra lesz jopofa, hogy ha a ceg egy 5 megas reklamszarsagot ir a CDre akkor a tobbi reszt hadd rajzolja tele. szerintem aranyos :)

prohardver vendég

(#15) karib


karib
addikt

Szerintem a Burn-Proof-szerű megoldások óta a legnagyobb újítás :D

Department of Redundancy Department

(#16) McJames válasza karib (#15) üzenetére


McJames
senior tag

He-he... Nem is lenne rossz. Ahol megszakad az írás, oda rajzoljunk... Burn-Draw™

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#17) guest


guest
veterán

hááát... nagyon májer

prohardver vendég

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] CD írás, egy kis kreativitással (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.