Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dassler


Dassler
őstag

Érdekes...

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#2) Lalaland


Lalaland
tag

És hol a ctrl+alt+del -es változat? :DDD

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#3) Dade


Dade
tag

Érdekes ''játékszer''.
Lalaland : :C

Dade

''...Mordor éjfekete földjén, sűrű árnyak mezején...''

(#4) nap válasza Lalaland (#2) üzenetére


nap
addikt

Ez az.
Mit gondolsz, miert 3 gombos lett? :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#5) atosz


atosz
őstag

Jesszusom, ennek aztan tenyleg semmi ertelme... ::Y :DDD :C

(#6) alien8


alien8
csendes tag

Játék gazdag hülyegyerekeknek. :)

(#7) emitter


emitter
őstag

25000 fitying az ára, és ez még nőni is fog?! :Y nem elírás ez a végén :F
ennek télleg nincs semmi értelme... főleg a 262ezer színnek :(

(#8) sbazsi válasza emitter (#7) üzenetére


sbazsi
veterán

a 25 hogy jött ki? :F

(#9) LukE válasza sbazsi (#8) üzenetére


LukE
veterán

'' jelenleg 100 dollárért rendelhető, ám április 2. után ára előreláthatólag nőni fog.''

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#10) Ja no válasza LukE (#9) üzenetére


Ja no
aktív tag

Ennél lényegesen gagyibb, negyedekkora felbontású mono-lcd-s nyomógomb is 6-7kHUF körül van. ''Szavazógép''-szerű alkalmazásokra tökéletes lehet a háromgombos kütyü, és még a feliratozással sem kell bajlódni.

(#11) atuci válasza emitter (#7) üzenetére


atuci
senior tag

semmi



[Szerkesztve]

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#12) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem tetszik az ötlet. Vicces, praktikus, bár, mint minden hasonló kacat vagy kütyü (lásd még: gadget) nem nélkülözhetetlen. De hát annyi agyament ötlet lett már sikeres... Gondolom hamarosan megjelenik majd az 5-10 gombos változata is, hasonló paraméterekkel. Ha a különböző előlapi panelek sikeresek tudnak lenni (márpedig azok), akkor ennek is van jövője. Jobb helyeken pedig 100 dollár nem is olyan sok pénz...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13) gorlin


gorlin
őstag

Szerintem egyáltalán nem hülyeség.
Ezer meg ezer olyan dolog van amihez nem kell billyentyűzet.
A bajom csak annyi hogy egyrészt drága és még drágulni fog :(
A másik hogy ne csak 3 gombos verzió legyen.


Mod.Tényleg ha már itt járunk .Ki forgalmaz ilyen nyomogombokat amiket USB re lehet kötni és programokat lehet hozzárendelni?Mondjuk - gomb és nem muszály LCD kijelzősnek lennie.

[Szerkesztve]

(#14) orbano


orbano
félisten

Azt hiszem a moddereknek lesz mit beépíteniük az új házaikba :)) Remélem a rendes optimus nem annyival lesz drágább mint amennyivel több gomb van rajta :U (800 ezret nem adnék ki egy billentyűzetért :D)

A vér nem válik VAZZE!™

(#15) atuci


atuci
senior tag

jól van, akkor csak elírás volt, és csökkenni fog az ára :))

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.