Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Enterprise szegmensben semmi újdonság? :F

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2) TommyGun


TommyGun
őstag

Szerintem az késöbb lesz. Amint elkezdik ezeket tolni és átálltak a gyártósorok azis bekövetkezhet szvsz...
7200.9 kiváncsi vok milyen lesz....komázom nagyon a seagate vinyókat, egyik legmegbízhatóbb márka....remélem sebességben is tolnak rajta egy picit

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#3) BosX


BosX
aktív tag

Ez a Portable External Hard Drive egyszerűen gyönyörű:Y:C

mentality, tradition, history. these things never change.

(#4) atus33


atus33
tag

Nagyon jó, hogy igyekeznek megint csendes meghajtókat készíteni. Otthonra ez is elég lényeges.

Kíváncsi vagyok, hogy a náluk szokásos zajos önteszttel -- amely otthoni környezetben sokak számára a legzavaróbb zajforrás -- mit csinálnak: lehalkítják, vagy megszüntetik.

. o O o .

(#5) Ahhoj


Ahhoj
aktív tag

Azert az is erdekelne, mennyi lesz az aruk, es mikortol lesznek elerhetoek az uj vinyok?

(#6) Rolly válasza BosX (#3) üzenetére


Rolly
veterán

nem vagyok seagate párti, de a external disk az cuki kis jószág

(#7) xcbiker


xcbiker
addikt

a 7200.9 hangjára kíváncsi vagyok én is.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#8) WN31RD


WN31RD
addikt

Hol maradnak a gyors (7200 rpm-es) laptopvinyók...? :U

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#9) Tomitosz


Tomitosz
aktív tag

Biztos azért nincsen mert a laptop nem melegedhet. Hisz vékony és ezért szar a hütésük.Meg is értem hogy nem gyártanak nagy teljesitménnyel.

(#10) WN31RD válasza Tomitosz (#9) üzenetére


WN31RD
addikt

Mások gyártanak ilyet, pl. Hitachi 7K60, 7K100. Mellesleg extra hűtés nélkül sem melegszik túl, az én laptopomban is ilyen van.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#11) TommyGun válasza WN31RD (#10) üzenetére


TommyGun
őstag

Azt a keveset amit ilyen 7200-es winyókkal adnak el azt csinálja csak a hitacsi :D
A maradékba meg úgyvan vele a seagate hogy elvegetál belőle :D

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#12) Guruka


Guruka
senior tag

Remélem a nagyobb winyók megjelenése miatt alacsony lesz a kisebbek ára. ;)

(#13) liksoft válasza Guruka (#12) üzenetére


liksoft
nagyúr

Ha a belső felépítését nézed, akkor arányait tekintve nem. Hiszen a technika ugyanaz, csak kevesebb fejet tesz bele. Te használnál pl: 1G-s 8-10 éves technológián alapuló hdd-t? A gyártás is egy fejlesztésű eszközök használatakor a legolcsóbb. Tehát lehet olcsóbb, de akkor a nagy is az lesz, vagy drágább mindkettő, az arányok megtartása mellett.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#14) ebx


ebx
aktív tag

''hamarosan fél terabájtig nő''
500 milliárd byte - ez csak 465 GiB. Nem lehetne a szakmai portálokon így irni a kapacitást ? a miheztartás végett



For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.