Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Egy ilyet a gépembe,de izibe :)

(#2) Tal2


Tal2
tag

Biztos, hogy megéri az árát. Én nem fogok kísérletezgetni más DVD-íróval. A CD-írók között a Plextor a betonstabil megbízhatóság fogalma lett, és ez remélem továbbiakban is érvényes marad a DVD szektorban is.

Üdv: Tal

(#3) erdoke


erdoke
titán

Kitűnő hír, de én gyorsabb voltam. Legközelebb először elküldöm nektek, sokkal alaposabban be tudtok róla számolni, nekem nincs időm a körítéshez.:D

A legjobb aláírás a héten

(#4) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Úgy látom ez itt a következő író vásárlásom esélyese. :))

Aki hülye, haljon meg!

(#5) Márton


Márton
nagyúr

Ejnye. Hat a nagyok igy akarjak kieroszakolni, hogy a pluszos formatum gyozzon?
Hogy a pluszt 8x-osan a minuszt csak 4x-esen irja majd.

Nem szep dolog ez Plextor kft..

Akkor sem adom el a Toshibamat :)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

hat akkor lehet, hogy megsem veszunk 52* plex irot hanem inkabb ez lesz a yama-m utogya...
aze a hangjara kivancsi lennek, sajnos 40/48*-ask mintha kisse tul zajosra sikerultek volna :-((((( legalabbis az en fulemnek

udv

neduddki

p.s. javalaltok hangos cd-rom-ok ellen fuldugo, hangero felcsavarasa es a legtokeletesebb nem ko bele lemeszt tenni:-))))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7) Keitaro válasza Márton (#5) üzenetére


Keitaro
addikt

Mert általában a +-os gyorsabban fejlődik sebességben. Nézd meg már 4x-es plusszosok voltak amikor a minuszosok 2xnél voltak.

(#8) Male válasza Márton (#5) üzenetére


Male
nagyúr

Mert a +os írását valószínüleg sokkal könnyebb gyorsítani. Ha jól tudom, a - os CLV elven megy, a + meg CAV, ez lehet a magyarázat.

(#9) erdoke válasza Male (#8) üzenetére


erdoke
titán

Amellett, hogy gyorsabban lehet írni, az asztali lejátszók is jobban szeretik a +-ost. Jobb és kész.

A legjobb aláírás a héten

(#10) PrinczA


PrinczA
őstag

augusztustól lesz kapható 275 euróért,
275€ * 268(1ft=~268€) + 0,5°%Vam + 0.25%AFA + szallitas + nagyker + kisker - 1ev gari

Remelem nagyon rosszul szamoltam, mert ez ugy 100eft folott van :O

(#11) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

A Plextor gyári fotóihoz olyan nehéz hozzájutni például itt: [L]http://www.plextor.be/english/press/highres.html[/L].
:DD :DD

egyéb állatfajták

(#12) ctg válasza erdoke (#9) üzenetére


ctg
csendes tag

Ebben ellent mondanék neked !
A - osat általában minden asztali olvasó viszi, míg a + osat csak a azok a cégek asztali modelljei akik a szabványba tömörültek. (pl:philips)
(vagy mindkettőtől különállók :))

(#13) erdoke válasza ctg (#12) üzenetére


erdoke
titán

Hát most nincs erőm és időm linkek után kutatni, hopgy hol is olvsatam, de még mindig úgy rémlik, hogy a +-os írt lemezeket szeretik jobban az asztali lejátszók. Mind1. A mindkettőt írónál ez nem paraméter.
Hajrá +RW! :C
(No flame.)

A legjobb aláírás a héten

(#14) toeri válasza ctg (#12) üzenetére


toeri
aktív tag

OFF Ez mondjuk nem egy nagy csoda, hiszen a '-' a ''régi'' DVD szabvány megvalósítása egy (újra)írható médiumon, míg a '+' egy új (C/S) szabvány egy hasonló médiumon.

Így aztán aki nem ismeri a '+'-t az nem ismeri és kész, míg akik eredetileg nem ismerték a '-'-t azok vagy elolvassák azt vagy nem. (A fizikai paraméterektől függően. Logikailag nincs olyan eltérés amiért nem olvashatnák el.)
A '+' szabvány támogatói épp azzal érvelnek, hogy akik fel vannak készítve a '+'-ra, azok jobb arányban olvassák el a '+'-os írásokat, mint mindenki a '-'-osakat. Na ja. Ez is egy -erősen torzított- szempont. :DD ON

Üdv, toeri

(#15) neduddki válasza ctg (#12) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A + all kozelebb a dvd-rom-hoz meghozza annyival, hogyha iras elott egy apro kisprogival lehzudhatod hogy +R(W) es -ROM-ot irhacc be! es mingya gond nelkul ismerik fel az asztali jaccok!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16) Dade


Dade
tag

Helló !

Melyik cégnél lehetne magvásárolni a külső PX-708UF tipust ? :D

Köszi,

Dade

''...Mordor éjfekete földjén, sűrű árnyak mezején...''

(#17) The_Tom


The_Tom
senior tag

erdemes ilyen irot venni?? mar netto 60 alatt ''hozzavagjak'' az emeberhez, de nem igazan ismerem, ezt a dvd irosdit. van mar olyan lemez amit lehet 8x-osan irni?? ha vkinek van mar ilyennel tapasztalata ne tartsa vissza magat, hogy megossza velunk. :)

Kösz.

Üdv.

Szerintem.

(#18) L3zl13 válasza The_Tom (#17) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Most még nem kapható, de gondolom nem 1 hétre veszed az írót. Hamarosan úgyis bejönnek a gyorsabb lemezek.

Aki hülye, haljon meg!

(#19) erdoke válasza The_Tom (#17) üzenetére


erdoke
titán

Ugorj el a cdgrab.hu-ra, ott a hír, hogy egyes 4x-es lemezekre is tud 8x írni. :)

A legjobb aláírás a héten

(#20) The_Tom


The_Tom
senior tag

#18,#19: Kösz.

Üdv.

Szerintem.

(#21) neduddki válasza neduddki (#6) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Szeretnem revidialni korabbi rofogesem!!!
Nem hangos sot halk, de kifejezeteen, es gyors, es meg az ajto is leghalkabb amit eddig talzasban hallotam!!! Es akad hozza jo kis szoftvare is!!!! juhejjjj
Csak a tesztcd-mel nem tud megbirkozni, hibajavitasban van meg mit javitani!!! Alapbol a 1.02-vel jott csereltem 1.03-ra sajnos azzal sem birkozik meg! Ennek ellenere mindnekinek ajanlom, gyonyoru darab!!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.