Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Krix


Krix
őstag

:DD Van néhány műhold irányító kódom érdekel valakit? :DD Óccsóér adom... :DD

If it is not broken then don't fix it!

(#2) Husky válasza Krix (#1) üzenetére


Husky
aktív tag

W7XTC-K6BPT-....? ... Á, az nekem is megvan... működött is kb egy évig, de mostanában mindenféle $20-akat követel tőlem, ha tehénnél nagyobb tárgyat akarok lézerrel szétmállasztani odafentről... már kerestem rá az astalavistán patch-et, de csak orosz műholdakra volt... azok meg parlamenttől kisebbet nem tudnak bontani..... Help! :D

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#3) Turmoil válasza Krix (#1) üzenetére


Turmoil
senior tag

Remek, nálam egy olyan laptop van, amivel lehet irányítani a műholdakat, csak kódjaim nincsenek hozzájuk.
Amúgy tök jó a cucc, van rajta egy 10 cm-es parabolaantenna és a Föld túlfelén levő műholdakkal is kapcsolatba tud lépni, csak hiába klikkelek rájuk, kéri a kódot, az pedig nincs. Pedig van egy-két olyan hold, amitől lehidaltam ;) Legalább 10 olyan van, amivel egyesével követhetők és kinyírhatók emberek. Pld. a IDFWUP01 jelű folyamatosan követi OBi van Ladent. Tuti, hogy nem merik használni a holdat, mert akkor kiderülne, hogy van.
A legérdekesebb pedig egy idegen műhold, amit az amcsik elloptak. Ezen egy olyan fegyver van, hogy a Hold mögül felbukkanó ellenséges flottát 10 mp alatt meg tudna semmisíteni (a Holddal együtt)


:DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :O

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#4) HEBI válasza Turmoil (#3) üzenetére


HEBI
senior tag

Nekem tudom kellene azokat a kódokat, de mostanában nagyon szétszórt vagyok. Ha eszembe jut hova tettem a cetlit szólok...

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#5) Turmoil válasza HEBI (#4) üzenetére


Turmoil
senior tag

Küldd majd át a secret3@usnavy.com-ra, azok a levelek a nálam levő laptopra futnak be az egyik műholdon keresztül. Kaptam már pár érdekességet.

Ja igen, csak most vettem észre, hogy valami egyedi táp van a gépben, mert már 2 napja megy megállás és töltés nélkül. Először aggódtam, hogy töltő nincs hozzá, de nincs is rajta csatlakozó, szóval valszeg nem is kell... :)

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#6) ArchElf


ArchElf
addikt

Nem tudjátok megmondani, hogy ezekhez az Amcsi és Japán csodákhoz hogy lehet hozzájutni? Nekem csak egy régi szovjet hordozható számítógépem van, de már nem tudom mit csináljak vele. Most a hugom sobájában van, és fiolyton azt kérdezgeti, hogy minek adtam neki a szekrényem, ha a sok drót meg égő mellé nem fér semmi... Meg aztán a szüleim is kezdenek aggódni a 32 ezer forintos elektromos számla miatt (pedig kierőszakoltam kedvezményt is... és csak néhány órát megy hetenete)
a mailcímem: sa@ussr.gov
:))
AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#7) localhost válasza ArchElf (#6) üzenetére


localhost
Közösségépítő

''...és csak néhány órát megy hetenete)...''

Azt ismerem! A bootolás 36-40 óra, a shutdown meg 72-80 óra, ha nincs hiba. Ha van hiba, akkor 2-3-szoros értékkel kell számolni.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8) Den


Den
veterán

Engem jobban aggaszt az a kb 400 aktatáska, ami a ruszkiknál tünt el, és amikben egy-egy london nagyságú város elpusztítására alkalmas atombomba figyel.

www.simson4t.hu

(#9) CsendPenge válasza Den (#8) üzenetére


CsendPenge
őstag

Ja, nekem is volt kettő, de elegem lett belőle, mert az egyik átszakította a szekrény alját (pedig 2 cm vastag tölgy! ), na meg a macska kölkeinek is két farka lett (az egyiknek 6 lába! ). Szóval eléggé gagyik. Ha előbb tudom ezt a notebook-os dolgot, akkor elcseréltem volna egyre, persze kódókkal együtt :DD

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#10) CsendPenge válasza localhost (#7) üzenetére


CsendPenge
őstag

Neked 36-40 óra alatt bebootol? Hogy csináltad? (Pedig frissen installált Kommunist Szpecnaz 88 volt rajta!!!)

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.