Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Agyasima


Agyasima
senior tag

Philips..... ez a név régebben sokkal jobban hangzott, mint manapság.

És hogy a S-ATA mikor terjed el? Majd a Zip-drive-okkal 1ütt. Szerintem.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#2) Sefter


Sefter
veterán

:( Philips optikai cuccok :(

Psn ID: sefter_hun

(#3) Genialis válasza Sefter (#2) üzenetére


Genialis
aktív tag

Ugyan már jók azok. Ami itt van mellettem Philips CD író pl csak a Philips gyártmányú CD-ket nem hajlandó írni.....

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#4) pilóta válasza Agyasima (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

Zip drive?
A Zip drive nem elterjed, hanem eltűnik éppen.
A SATA meg teljesen fog elterjedni, mivel 2-3 év múlva már nem is lesz az alaplapokon UDMA csatlakozó, és csak használtan lehet venni régi csatolós Winyókat. Pont mint ahogy az ISA-t felváltotta a PCI. Néháyn évig forgalomban voltak az olyan alaplapok, amin mindkét ajzat rajta volt, de próbálj most olyan alaplapot venni, amin ISA csatoló van...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5) WN31RD válasza Sefter (#2) üzenetére


WN31RD
addikt

Philipsék találták ki a CD-t...
Mellesleg, ha mond neked az a név valamit, hogy Marantz... nos, a Marantz tulajdonosa a Philips. :)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#6) Sefter válasza WN31RD (#5) üzenetére


Sefter
veterán

Lehet, hogy jók VOLTAK valamikor optikai meghajtók terén de egyre szarabbak...
Philips CD írókból többet vittek vissza gariba mint amennyit megvettek... :D

Psn ID: sefter_hun

(#7) pilóta válasza WN31RD (#5) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát Philips meghajtót én is csak akkor vennék, ha ingyen adnák, de akkor is csak jelentős árengedménnyel :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8) Tchoepi


Tchoepi
tag

... ami Philips, az Philips. Ha még emlékeztek erre a mostanra már szállóigévé lett kissé kétélű reklámszolgenjükre. :)

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#9) Márton válasza Sefter (#6) üzenetére


Márton
nagyúr

Jaja, azzal meg foleg elastak magukat az en szememben, hogy kihoztak ezt a pluszos dvd formatumot. Jol felkavartak mindent, ahelyett hogy kicsengettek volna a jogdijakat a dvd forumnak..

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#10) Panther válasza Sefter (#6) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

''Philips CD írókból többet vittek vissza gariba mint amennyit megvettek... :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#11) Sefter válasza Panther (#10) üzenetére


Sefter
veterán

Nem!
Csak azt, hogy az is rossz volt amit le sem gyártottak... :DD :DD :DD :DD :DD

Psn ID: sefter_hun

(#12) Agyasima válasza pilóta (#4) üzenetére


Agyasima
senior tag

Nos, szvsz az ATA 33-133 nem fog az ISA busz (83-as busz) sebessegevel eltunni.

Gondolja csak bele: aki ma megereszt magának egy 200GB-os vinyot ata133-al és 8 MB cache-val, az nem fogla megvenni 2 év múlva azt a lapot ami nem támogatja a vinyóját, vesz helyette ATA-sat.

Szóval azt mondom az ATA 133 még jó sokáig párhuzamosan el majd a S-ATA-val.

Szerintem.

;-(

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#13) Den válasza Agyasima (#12) üzenetére


Den
veterán

lesz sata-pata átalakító

www.simson4t.hu

(#14) LordX válasza Den (#13) üzenetére


LordX
veterán

Van...

(#15) Male válasza Sefter (#6) üzenetére


Male
nagyúr

A Philips más területeken is jó VOLT, de mostanában (pár éve) áttértek a gagyigyártásra -> a termékeik jól néznek ki a boltban, marketing is van nagyon, csak amikor hazaviszed a cuccot, és használod egy ideje, akkor kezded észrevenni, hogy ez sem jó meg az sem jó, a minőség is csak a burkolaton jó náluk.

(#16) telcom


telcom
tag

Van egy csomó hir sok jó cuccról de amig ideér és nem csak 2 embernek lesz az országban addig eltelik egy kis idő.

telcom

(#17) maniac


maniac
senior tag

En szemely szerint szeretem a Philips cuccokat kiraly mp3 lejatszokat, meg hifit gyartanak ugyhogy semmi gondom nincs vele. Az ata es s-ata csatolas meg kb 2-3 evig gyutt fog eldegelni az alaplakokon. Aztan egyszercsak eltunik es annyi. Kivancsi leszek azert erre a cuccosra. Ebbol is kernek 3-t :) Jol fog mutatni a Sony LCD moncsi mellett :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.