Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] ATi - újabb meglepetések! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

Akkor hozni kell Hercules és Gigabyte ATI-kat is az országba! :D

prohardver vendég

(#2) zotyesz01 válasza guest (#1) üzenetére


zotyesz01
tag

Hát ha az összes európai jogot a Hercules kapta, akkor nem tudom, hogy kerülnek ide Giga kártyák.
Nem lenne jó, ha ATi kártyát csak a H*rtától lehetne venni...:(

(#3) guest


guest
veterán

nemtom mi a szar ertelme van egy radeon ra 128mb ot rapakolni... söt ugy alapjaba veve sem ertem minek annyi egy videokartyara, amit jatekra terveztek.

prohardver vendég

(#4) guest válasza zotyesz01 (#2) üzenetére


guest
veterán

nem értem mi a gondod? hogy jön ide a herta? Mi pl. hozunk majd USA-ból más ATI-kat is! Pl.: Gigabyte, de Hercules-t is! Mellékesen a Herta kezd leállni a Hercules kártyákkal! Ez látszik az árlistájukon is! Nagyon ráültek a Gainward kártyákra, de azt is fogunk hozni mi is! :)

prohardver vendég

(#5) guest


guest
veterán

A nagy (128 MB) memória értelme az, hogy a kártyának nem kell akkora adatforgalmat lebonyolítania az AGP-n keresztül, így feltehetően ritkulnak az ezzel kapcsolatos akadozások. Másszóval, ha az átlagos fps nem is növekszik meg látványosan, az fps minimumok ritkulnak és a nagyságuk nő. Ez a játszhatóság szempontjából fontos szempont - persze kérdés, hogy kinek-kinek mennyit ér meg.

prohardver vendég

(#6) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Lesz itt szerintem ATI kátya, sokan amerikából is rendelnek árut, pl amerikai Creative termékek is jócskán vannak, hogy csak egyet emlitsek...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#7) Godfather


Godfather
aktív tag

Szerintem, az(ok?) a nagyker(ek?), amelyik Gigabyte disztributor, tuti, hogy tud szerezni iyen cuccost. Főleg, hogyha hozzávesszük, hogy nem kevés Gigabyte terméket értékesít. Szóval tuti lesz, ez tuti. :)

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#8) Godfather


Godfather
aktív tag

Hy. Tegnap óta annyít derítettem ki, hogy jövő héten érkeznek hozzánk az első Gigabyte-Ati kártyák, de most még csak a kisebbek. Elvileg 1 hónapon bellül lesznek nagyobbak is. Árak még nincsenek.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] ATi - újabb meglepetések! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.