Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] ASUS V9280S (Ti4200-8X) teszteredmények (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Genialis


Genialis
aktív tag

Fincsi. Kérdés hogyé lesz, és mikó.

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#2) Vertic


Vertic
aktív tag

Namost az a 10% nem a megemelt core/mem órajelből ered inkább, mint az AGP-ből? Azonos körülmények közt tán el is hinném, hogy az AGP számít bármit is. :O

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#3) tothjozsef válasza Vertic (#2) üzenetére


tothjozsef
aktív tag

Újabb parasztvakítással állunk szemben szerintem... :(

(#4) Parci válasza Vertic (#2) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Dehogynem. Át is írtam picit a hírt, a gyártók többnyire így szeretik átvágni a vásárlókat. Manapság, főleg egy Ge4 szériánál szinte SEMMIT sem számít a 8x-os AGP!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) lzsolt válasza Parci (#4) üzenetére


lzsolt
tag

Köszönöm a szerkesztőnek :D

Teljesen igazatok van :D:D:D

(#6) Bgs válasza Vertic (#2) üzenetére


Bgs
senior tag

Gondolom azonos orajelen ertendo a 10% plusz. Kulonben mondhatnank hogy 10x gyorsabb az AGP 4x az AGP 2x-nel, mert az en TNT2 Ultra-m csak AGP 2x es kb ennyi a sebesseg kulonbseg. :)

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#17) lzsolt válasza Bgs (#6) üzenetére


lzsolt
tag

Bocs Bgs ...

kitöröltem az azonos hozzászólásaidat az olvashatóság érdekében
remélem nem bánod:D
Zsolt

(#18) Bgs válasza lzsolt (#17) üzenetére


Bgs
senior tag

Nem, ellenkezoleg :)

Egy kicsit hulyen nezett ki. De azert kivancsi lennek, hogy mitol keletkezett...

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#19) Bgs


Bgs
senior tag

Van vkinek infoja arrol, hogy mit fog kostalni egy ilyen, ha egyszer beteved Mo.-ra ?

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#20) igi


igi
aktív tag

Csá!

Szerintem nem kérhetnek sokkal többet, mint amibe a ''síma'' 4200-es kerül (max. + 10% :)) )

üdv:igi

this is the beginning of a beautiful friendship

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] ASUS V9280S (Ti4200-8X) teszteredmények (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.