Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bgs


Bgs
senior tag

A memoria melletti ATX tapra hasonlito csatlakozo micsoda ?

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#2) Turmoil válasza Bgs (#1) üzenetére


Turmoil
senior tag

tomshardware-t nézve az az ATX, a másik nem tudom micsoda... :)

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#3) emvy


emvy
nagyúr

Ami nagyon gáz:
Tom szerint a legtöbb alaplap-gyártó már 1.6 GHz-es órajelű, 3200+ modellszámú Clawhammer mintapéldánnyal rendelkezik
Tehát az Opteron teszteredményekben megadott 2Ghz-s cucc ezek szerint 4000+-os. Az eredményei viszont nem annyira jók, mintha 4Ghz-s P4 lenne a helyén.

while (!sleep) sheep++;

(#4) Turmoil válasza emvy (#3) üzenetére


Turmoil
senior tag

''Tom szerint...'' no comment. Amíg az AMD nem mond hivatalos számokat, addig nem kell aggódni.:))

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#5) Elrood


Elrood
őstag

Nem értem, AOpen miért szenved a csöves hanggal. Drágább a lap, többet fogyaszt, és a csöveket is cserélni kell ha lejár az ideje. A mai sima ic-s hangkeltők is elegek egy átlag felhasználónak

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#6) Den válasza Elrood (#5) üzenetére


Den
veterán

Viszont baromi jól mutat egy átlátszó falú házban.

Én imádom az ilyen kontrasztos megoldásokat, amikor az abszolút hájtek együtt van a több évtizedes technológiával. :)

www.simson4t.hu

(#7) Genialis válasza Bgs (#1) üzenetére


Genialis
aktív tag

Nem az erősítő csatlakozói?

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#8) Den válasza Genialis (#7) üzenetére


Den
veterán

én is arra tippelek

www.simson4t.hu

(#9) gericooper


gericooper
aktív tag

szerintem is király, unikum az alaplapok között.
nagyon szép:p

(#10) Bozz


Bozz
tag

Azért azok az anyacsavarok hogy néznek már ki :DDD
De úgy tűnik, hogy az alaplap és chipsetgyártók nagyon az AMD mellé álltak. Emlékeztek, amikor megjelent az Athlon és nem volt hozzá alaplap?
Most meg még azt sem tudjuk hány MHz-es lesz az első Hammer és itt van egy brutál alaplap hozzá...

Télleg baró ahogy kinéz :DD

(#11) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Ja, ezek a csövek nagyon barók :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.