Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  [Re:] AMD Thoroughbred június 10-én! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

Érdekelne, hogy mi derült ki a CTX-ről. Egészen véletlenül ilyen monitorom van (Tecsó gazdaságos :D ) és eddig még alig hallottam róluk.

prohardver vendég

(#2) Parci válasza guest (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Nagy cég, jó cuccokkal. Nem tudom, hogy pontosan mire vagy kíváncsi, ők inkább a jövőbeni terveikről beszéltek, ami nem nagyon érinti a monitorod, de úgy benyomásra, hozzáállásra és minőségre rendben vannak.

De a CTX nem noname, ha egy iiyama ismert, akkor ők is azok. Elég régi motorosok...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) Adi


Adi
senior tag

Elbatex?! SZENT TEHÉNTŐGY! :)) Nagy nehezen sikerült visszavásároltatni velük, de amikor az ügyintéző hölgynek reklamáltunk (akivel végig kapcsolatban álltunk!), hogy azért ekkorát mégse kéne bakizni, akkor még neki állt följebb, hogy miért nem a modul gyári kódját adtuk le, az egyértelmű. Hát aki a föntit nem tudja egy táblázatból átkonvertálni abba, hogy KVR100x72RC2/256, az inkább ne foglalkozzon ilyennel. :(

ldm start-reconf primary

(#4) BobMaster


BobMaster
senior tag

És ha nem csal a szemem, 2 év garit adnak AMD-re. Mondjuk drágább is, jócskán

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#5) netchan válasza Adi (#3) üzenetére


netchan
tag

Es mi az az Intel logo a bal felso sarokban? :)

n

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  [Re:] AMD Thoroughbred június 10-én! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.