Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) velizare


velizare
nagyúr

ez egy ecs szintű lap igy a featureökből itélve.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2) Balinov válasza velizare (#1) üzenetére


Balinov
félisten

hát,mitnemongyak. a gigabyte lap (aláírásomban) ugyanezen fícsörökkel,kviéve a socket mibenlétét, vhogy jobbnak néz ki...elrendezésben kábé ugyanaz,viszont a gigán az nforce410-en is van passzív borda...ja meg van rajta 1x pci-e 1x csati is..meg 7.1,meg egy via chippel vezérlet hátlapi firewire kivezetés...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3) WillChi válasza Balinov (#2) üzenetére


WillChi
senior tag

Az aláírásodban nincs semmi, a konfigurációdnál van a lapod...

Majd az ára mutatja meg, hogy mennyire lesz kapós a lap. Irodába egész jó lehet.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#4) rudi


rudi
nagyúr

Azt tessék megfigyelni a képen, hogy a processzorfoglalat körül már az AM2 lyukai is ott vannak.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) csudri


csudri
őstag

Az egy dolog, hogy olcsó rendszert lehetne belőle építeni, de lehet már kapni S939-es Sempront? Mert a hírek már csaknem egy éve kijöttek hogy lesz, de itthon a mai napig nem láttam még árlistában.

(#6) anaqer


anaqer
veterán

A KV85 leváltására éppen elég, de nem lenne rossz legalább egy 430-as verzió is...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#7) Male válasza rudi (#4) üzenetére


Male
nagyúr

Látom, de az mire jó? Azon kívül, hogy az AM2-re való hűtők is rámennek majd, van még valami haszna?

(#8) Thomas1 válasza anaqer (#6) üzenetére


Thomas1
őstag

6150-es integrált graffal tényleg jobb lenne, márcsak a Tv-out miatt is. Egyszerűbb multimédiás PC-nek tökéletes alapot jelentene.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#9) HERR Z válasza Male (#7) üzenetére


HERR Z
veterán

annyi hogy egy proci és memfoglalatot kivéve ugyanez lesz a am2-es lap is...csuttkára

(#10) erdoke


erdoke
titán

Nem vmi tévedés az a passzív borda? ;]

A legjobb aláírás a héten

(#11) Balinov válasza erdoke (#10) üzenetére


Balinov
félisten

az a passzív borda a gpu-t hűti
az nf410-en nincs semmi hűtés...mint az asrock megoldásánál s754-be..giga lapnál van mind2 chipen borda..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12) stoorm válasza Balinov (#11) üzenetére


stoorm
tag

Ha nincs rajta, akkor lehet, hogy nem is kell??? ;)

(#13) Balinov válasza stoorm (#12) üzenetére


Balinov
félisten

tedd a kezed a szívedre és mondd meg őszintén,hogy nyugodtabban használnád a géped,ha a chipseten semmi hűtés nem lenne? na ugye... :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14) Lortech válasza Balinov (#11) üzenetére


Lortech
addikt

Má' egyszer írtam, talán pont neked, hogy asrockon is van borda a sb-en. :D Ez még annál is puritánabb úgy látszik.
szerk: stoorm: Lehet, de ha bordával is eléggé meleg, majdnem forró (az ujjamat azért épphogy rajta tudom tartani hosszútávon is), tuning nélkül, akkor ártani nem árt..

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#15) stoorm válasza Balinov (#13) üzenetére


stoorm
tag

A szívemre tettem, és nyugodtabban használom chipset hűtővel... :D

Hát persze...

(#16) Balinov válasza stoorm (#15) üzenetére


Balinov
félisten

:DD
attól függetlenül el tudom képzelni,hogy a boltokba kerülő változaton lesz délihíd hűtés is..
pl. gigánál is azért meglangyította 250-260-as htt esetén azt a kis bordácskát..


Lortech: jólvanna,kicsit ki vagyok mostanába borulva a félreflesselt gigám miatt.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17) stoorm válasza Balinov (#16) üzenetére


stoorm
tag

Az Abit-ra általában jellemző, hogy tesz oda is valamilyen hűtést, nem?

(#18) Balinov válasza stoorm (#17) üzenetére


Balinov
félisten

azért írtam az előbb,amit írtam.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#19) stoorm válasza Balinov (#18) üzenetére


stoorm
tag

Pont erre gondoltam én is... ;)

(#20) anaqer válasza erdoke (#10) üzenetére


anaqer
veterán

90nm...
Ha nem ismernélek, azt kellene gondolnom hogy le vagy maradva egy brossúrával... ;]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#21) erdoke válasza anaqer (#20) üzenetére


erdoke
titán

Nem csak a gyártási csíkszélességtől, hanem a teljes technológiától függ. Ha minden igaz, az RD580 110 nm-en készuül, és mégis max. 8 W a fogyasztása 1500 MHz-es HT-vel.

A legjobb aláírás a héten

(#22) velizare válasza Balinov (#2) üzenetére


velizare
nagyúr

akkor mégsem ugyanezek a ficsörök vannak rajta. ;)

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#23) rudi válasza erdoke (#21) üzenetére


rudi
nagyúr

Az RD580-nal kapcsolatban tudsz valami használható infót, mármint a 110 nm-rel kapcsolatban. Szerintem az ATI annyira legény a 90 nm-ben, hogy lazán lehet olyan a chipset is, de értelmes infót nem találtam ezzel kapcsolatban.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#24) #65675776 válasza Balinov (#11) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha megnézed a képet, akkor láthatod, hogy az SB mellett is ott vannak a furatok. Amennyiben nem lenne elég nagy a cikkben levő kép, itt egy komolyabb: [link]

(#25) Lortech válasza rudi (#23) üzenetére


Lortech
addikt

Egyébként nekem nem világos, hogy a 430/410 is 0.09-es-e, mert ahol eddig infót találtam, csak a 6100/6150-et írják annak, a déli hídról meg hallgatnak.

Thank you to god for making me an atheist

(#26) Bgs válasza #65675776 (#24) üzenetére


Bgs
senior tag

Szerintem azok az alaplap beszerelo furatok :)

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#27) Lortech válasza Bgs (#26) üzenetére


Lortech
addikt

A chipnek a kép szerinti bal felső, és jobb alsó átellenes sarkánál lévő kisebb furatokat nézd, ne az oldala felőli nagyokat.

Thank you to god for making me an atheist

(#28) Bgs válasza Lortech (#27) üzenetére


Bgs
senior tag

Igazad van! Azok folott elsiklottam...

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#29) marcee


marcee
addikt

(Egyszerűen nem értem a gyártókat, hogy miért ezeket a matx-es integrált vgá-s deszkákat tolják csak :F És még ezeket is csak a platform élettartamának végén. Ennek így semmi értelme. Annó a 815G chipset-es (éppen abit) FULLatx-es lap segített gépet fejleszteni, és ráértem később új videókártyát venni a gépbe. Ha lett volna ilyen alternatíva, akkor 939-es frontra is PCI-E-es, integrált videókártyás lappal váltottam volna.)

\m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.