Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cookiemonster


cookiemonster
csendes tag

Az addig OK, hogy egyre-másra hozzák ki a nagyon jó deszkákat...
de mit tegyen az ecceri user, aki csak egy jó lapot akart venni, és azt látja, hogy a három hónapos befektetésének igen keményen erodálódik az értéke (az eszmei mindenképpen)
és speciel halkan sírdogálok...és csendben csorgatom a nyálam...
brühű :O

...de van elektronikus kapcsolat!! Csak nem működik...

(#2) marcee válasza cookiemonster (#1) üzenetére


marcee
addikt

Hát ezt gyorsan meg kell szokni. Ha meg tényleg jó lapot vettél, akkor ezek sem sokkal jobbak. Én egy gépvásárlás után kb. 1 éven keresztül elégedett vagyok a sebességével (ha máshogynem, hát tuninggal), és nem nagyon sajnálom, hogy már van jobb is.

\m/

(#3) fLeSs


fLeSs
nagyúr

várom a KV7-et . remélem frankó lesz , és végre megszabadulok az nForce2-től :(((

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4) L3zl13 válasza fLeSs (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Érdekes vélemény.
Én pedig az új nForce2-t hiányolom a listából amiben integrált SATA vezérlő van. Vagy az csak kacsa volt, hogy júliusban jön ki egy újabb változat?

Aki hülye, haljon meg!

(#5) PaladiN válasza fLeSs (#3) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Mi a bajod az nforce2-vel?

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#6) fLeSs válasza PaladiN (#5) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a nevetséges IDEkezelés , ami nem is létezik ugye , mert a WinXP driverét nevezi át . vinyóról vinyóra másoláskor , CDíráskor , kicsomagoláskor a gép használhatatlan! és ez őszintén szólva felháborító , ráadásul nevetségesnek tartom , hogy az nVidia nem képes kihozni január óta egy normális drivert . fél év!!! VIA-s lapjaimmal soha nem volt ilyen gond(meg másmilyen sem) . elismerem , az NF7 2.0-m tuningban tényleg nagyon istenkirálycsászár . de ez csak a másodlagos . :((

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#7) PaladiN válasza fLeSs (#6) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Ezért adtad el a 8rda-t?
Mit tudnál javasolni helyette?

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#8) fLeSs válasza PaladiN (#7) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a 8RDA+ nem az enyém volt :))
azt írtam is abban az eladós topicban .
ajánlani nem ajánlok semmit , én KT600-as Abitot fogok venni elég vszínű . csak jönne meg .

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#9) anulu


anulu
félisten

Én az nVidia chipsetes, Athlon64-hez készült lapot várom már, de nagyon! Meg hozzá a procit!!!!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) Zsef válasza fLeSs (#3) üzenetére


Zsef
tag

Ezek a gondok amiket te elmondtál nálam egyáltalán nem jelentkeznek!!!!
(ASUS A7N8X DELUXE)

(#11) Flashcash válasza fLeSs (#6) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ha ilyen gondjaid voltak akkor valami nagyon el volt rontva a rendszereden.

(#12) fLeSs


fLeSs
nagyúr

az az igazság , hogy akkor jó sok embernek el van rontva a rendszere . mellesleg ez már nem az első telepítés winxp . ha fel van téve az IdeSW driver , ha nincs , ugyanolyan tetű lassú az egész gép másolás közben . ennyi . sima IDE hdd-ről van szó , nem SATA-s .

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#13) nahs válasza fLeSs (#12) üzenetére


nahs
csendes tag

Hogyan használtad az IDE-s vinyódat? A SATA átalakítóval, vagy rendesen az IDE csatlakozáson keresztül?

''Ez csak trukk... Hozz egy fejszet!''

(#14) anulu válasza fLeSs (#12) üzenetére


anulu
félisten

Akkor vagy hülye vagyok, vagy mázlista, de nálam minden megy nagyon fatyán :) Abit NF7 v1.0

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#15) SYZYGY


SYZYGY
tag

Én is inkább kivárom a KT600-as Abitot. Kicsit ugyan(NAGYON) fájt a fogam az NF7-re, de elég sok topicot láttam ezeknek a problémáiról is. Véletlen...?Most KT400 deszkám van, semmi gond vele.

''A hullák olyanok, mint Te vagy én, csak halottak.''

(#16) anulu válasza SYZYGY (#15) üzenetére


anulu
félisten

Nekem fájt rá. Megvettem. Azóta hibátlanul megy.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) erdoke


erdoke
titán

6 SATA vezérlő - de mi a fenének? És mitől Max3 az az IC7? Hol a 2 v. a Max?

A legjobb aláírás a héten

(#18) fanti


fanti
addikt

Imádom az Abitot! :))

Most cseréltem le az nf7-s v1.0 alaplapot 2.0-ra. (''Igy építünk mi'' cikketek nyomán) :))

Elképesztő bőség van egy gyártón belül is alaplapokból, meg félelmetes a kiadási tempó is. Remélem ez nem fog a minőség rovására menni.

Hát, mit is mondhatnék Nektek, kedves prohardveres tesztelők! Bőven lesz munkátok! :)
Mert töretlen lelkesedéssel várjuk a jó tesztcikkeiteket az uj lapokról! :DD

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#19) fanti válasza fLeSs (#12) üzenetére


fanti
addikt

Egyébiránt nekem fel van téve az általad emlitett idedriver is és nem tapasztaltam eddig semmi bugot! Pedig volt (van) v 1.0 és v2.0 lapom is.Mit kellene tapasztalnom?

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#20) marso válasza fanti (#18) üzenetére


marso
tag

a minoseg rovasara tuti nem, mert olyan hogy minoseg nem letezik abit bol. :D

idaig 3 abit lapom volt a legtovabb 2 evig birta, a masik ketto meghamarabb adta meg magat, elpukkantak a kondik, persze ki lehet cserelni, de mas gyarto lapjaival megsem volt ilyen bajom...

(#21) fLeSs válasza nahs (#13) üzenetére


fLeSs
nagyúr

sima NF7-em van , nem NF7-S . simán IDE-n keresztül használom .

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#22) fLeSs válasza fanti (#19) üzenetére


fLeSs
nagyúr

probáld ki : egyik partícióról a másikra elkezdesz másolni jó nagy fileokat(pl filmeket) , hagyd kb fél/1 percig hadd másoljon , aztán próbálj megnyitni egy IE ablakot , vagy csak váltsál taszkot , kb 5-10 mp mire ez megtörténik , az IE betöltés meg fél percig is eltart . ha vki a procimra gyanakodna , az 2100+@2300Mhz . a vinyóm Seagate Barracuda ATA IV 80GB .

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#23) fLeSs válasza marso (#20) üzenetére


fLeSs
nagyúr

az Abit lapok minősége/színvonala mostanság emelkedőben van . elég jól eltalálják az alaplapokat . a kondi dolog pedig egy eléggé lejárt és régi duma anno a BX-es alaplapok idejéből . az újabb Abit lapok Rubycon kondikkal vannak szerelve , ami mint tudjuk , nem egy gagyi márka ezen a téren :DDD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#24) Fex válasza marso (#20) üzenetére


Fex
tag

Én anno 4 évig használtam egy BH6 1.0-ás lapot, és semilyen probléma nem volt vele, én személy szeint meg vagyok velük elégedve.

Fex

"...Az emberi tényezőt minden rendszer működtetésébe bele kellene tervezni, mint egy olyan random hibagenerátort, ami mindenképpen működésbe lép, csak nem tudjuk, mikor, hogyan, miért és milyen kaotikus belső logika alapján...."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.