Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Uhh-ohh... remélem amolyan ''szokásos'' Inquiereres kacsa...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2) mzperx válasza Parci (#1) üzenetére


mzperx
aktív tag

Remélem, mert nálam 3 WD 800 JB megy 3 évvel.... nayon remélem, hogy kacsa.... bár vannak 9 éves WD-im... hibátlanok

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#3) twollah


twollah
nagyúr

Lehet, hogy csupán arról van szó, hogy a gyártók ilyen nagy adatsűrűség esetén már nem tudják garantálni azt, hogy az adatok 3 évig biztonságban vannak a vinyón.
Nem véletllen szerintem, hogy a régi robosztusabb szerkezetek jobban bírják a gyűrődést.

(#4) napocska


napocska
tag

Hát akkor meg minek csinálják? Inkább legyen kicsi de megbizható,nem? Mire jó az olyan vinyó amelyik kipesztel 3 év után? Vagy ugy gondolják addigra veszek egy ujabbat?? Vagy netán mindent 5 helyre irok, DVD-RWt, CDRWt meg szalagos tárolót +RAID rendszert tartok otthon???? Álljon má meg a menet!

(#5) Egon


Egon
nagyúr

Tuti hogy kacsa...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#6) badbrother


badbrother
aktív tag

Majd meglátod napocska hogy veszel egy újabbat!
Mikor a Winxxx majd 8 GB helyet foglal, kicsi lesz az a 20-40-60 GB tárhely.:O

(#7) toeri válasza Egon (#5) üzenetére


toeri
aktív tag

Ha pedig az összeesküvés-elméletekben is hajlamosak vagyunk hinni, akkor már csak egy lépés, hogy ''Maxtor-közeli-körök''-nek áll leginkább érdekében ilyen kacsa jelenléte a Net-en... :O

Üdv, toeri

(#8) Den válasza toeri (#7) üzenetére


Den
veterán

Ha már összeesküvés, akkor inkább azt tudom elképzelni, hogy a gyártók szép csendben a háttérben összeültek, beszélgetni egy kicsit. Hogy, fiúk az a gáz hogy ha tovább növeljük az adatsűrűséget akkor gáz lesz az élettartammal és sok lesz a garanciás hiba, ami elviszi a hasznot. Viszont ha nem növeljük akkor nem tudunk eladni annyi új vinyót, mert nem lesz értelme egy 80g-st egy 80g-ra cserélni. Szállítsuk le egységesen a garanciaidőt, és akkor meg mind jól járunk. Ja a vevő nem, de az 20-ad rangú dolog, ha egységesen lépünk akkor úgysem tud mit csinálni. Na mit szóltok? Oké jól beszélsz.

S lőn.

Persze ez csak fikció, de volt már ilyen a történelem folyamán.

www.simson4t.hu

(#9) Márton


Márton
nagyúr

En kb 2 honapja vettem 80as Barracuda IV-et.
Ha eletbelep a garanciaido csokkenes, ez ugye nem visszamenoleg ervenyes?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#10) Egon


Egon
nagyúr

Kombináltok itt összevissza...:)

[L]http://hwsw.hu/hir.php3?id=17479&ido=3[/L]

Kéretik elolvasni a fenti link utolsó bekezdését...
Feketén-fehéren ott van a 3 év gari. DE! Egyrészt október 1-től (?), másrészt a Caviar Special Edition sorozatra!!! Tessék mondani, akkor a többire nem?!?

Véleményem a topicindító hírről: még mindig kacsa...:D

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#11) Den válasza Márton (#9) üzenetére


Den
veterán

szerintem nem.

www.simson4t.hu

(#12) McJames


McJames
senior tag

...A Western Digital egyben azt is közölte, hogy október 1-től három év garanciát vállal Caviar Special Edition sorozatú merevlemezeire...

forrás: [L]http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=17479&ido=3[/L]

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#13) McJames válasza McJames (#12) üzenetére


McJames
senior tag

Bocs Egon, nem néztem a lista végére... :O

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#14) CsendPenge válasza McJames (#13) üzenetére


CsendPenge
őstag

OFF
McJames, szoktad nézni az indexes leveleidet?
ON

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.