Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Versus válasza Cefa (#24) üzenetére


Versus
senior tag

Kedves Cefa persze hogy hallottunk! Sőt te is olvashatsz róla!
http://firingsquad.gamers.com/hardware/radeonquack/default.asp
Egyébként volt már szó erről a témáról itt a fórumon ,érdemes a többiek által adott linkeket elolvasni én speciel sokat tanulok belőle! :)
Egyébként kíváncsi lettem volna mit léptél volna ahhoz amiről írsz hogy egy Radeon 9800-al hasonlítsák össze az nv35-öt,mikor mondjuk (csak óvatosan) rávert volna 50%-ot ! Talán még ennél is jobban felháborodtál volna és teljesen jogosan kikérted volna magadnak az inkorrekt eljárást.Szerintem ha az nv35 nem lenne jóval ütősebb mag mint az nv30, nem is mertek volna ilyen összehasonlítást végezni pont akkor amikor jóformán a polcra kerülnek az első nv30-ak! Én szinte biztos vagyok benne hogy ez után a ''marketinfogás'' után nem kell sokat várnunk arra (sacc:2 hónap) hogy az nv35-ről teljesen lehulljon a lepel ,sőt talán elkezdődjön a sorozatgyártás is. Valószínűnek tartom hogy az nv30-as magok viszonylag kis számban történt gyártása sem csupán a gyártásban előforduló problémákra utal (ezt sem az nvidia állította) hanem arra hogy ''ők'' már tudtak valamit.Azonkívül nagyon divatos manapság szidni az nvidiát,de komolyan tegye fel az a kezét akinek a ti4200-asán különösebb nehézségbe ütközik a mai 3D alkalmazások futtatása.Aki meg ATI rajongó az velem együtt fog örülni mikor augusztus környékén annyiért adnak majd a boltban egy R350-es maggal szerelt Radeont mint most egy ''átlagos'' GF4-et.Elszánt Intel felhasználó vagyok de hidd el talán a legnagyobb AMD-drukker ,nagyon nem szeretném ha a ''nagyhal'' megenné a ''kishalat'' mert utána a ''nagyhal'' annyit kér és azért a szemétért amit és amennyit csak akar! Remélem érted miért jó az nekünk ha a konkurensek egymásra licitálnak!

Premium Vintage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.