Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) Stonerice


Stonerice
őstag

Egyébként kösz a témát, Már rég volt logouton hasonló téma. :R

Én azt szűrtem le a nőknél, hogy eléggé kétéltű gondolkodásuk van!
Amikor veled vannak , akkor furcsa módon, normális és értelmes embernek tűnnek "hozzád képest". Magyarul szinte beolvadnak.
A hogyan-ját komolyan nem értem hogyan ? :W

Ha már 6 szemközt vagytok valakivel akkor viszont kezd előbukkanni a valódi énje, fokozatosan a beszélgetések során. Pláne ha te magad csak szemlélő vagy, és még csak be sem szállsz a beszélgetésbe.
Ilyenkor komolyan elgondolkozol, hogy ez tényleg az ő felfogása? Miközben hosszú időn keresztül logikus, és intelligens gondolkodásúnak ismerted meg a párod!?!?!?

És a végső döfés akkor jön amikor már teljesen megnyíltál minden téren, végül a befektetett bizalmat is képes felhasználni ellened. Milyen szép is a szerelem :DDD
Nem tudom ezt miért teszik a nők, de hogy én akkor sem teszem ezt a bosszúállós dolgot, ha már hányingerem van ha eszembe is jut a kedves személye.
Egyszerűen már csak azért sem leszek bosszúálló, mert nem tartozik senkire a viaskodás. Illetve akármikor belekeveredhet egy másik fél is. Másrészt meg majd a karma rendezi.

;] ;]

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.