Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) 7


7
addikt

Nem sokat lattam a kapcsolatotokbol, csak a legelejen voltam jelen. Bar egyikotoket sem ismerem behatoan, de a benyomasom az volt rola, hogy nem alsagos tipus, sokkal inkabb az a karakan no, akinek te is leirtad.

Szerintem itt inkabb az jatszik kozre, hogy az emberek tobbe-kevesbe rahangolodnak azokra, akikkel eppen kommunikalnak. Veled olyan jellegu kapcsolat alakult ki, amiben ugy viselkedett, ahogy mindketten tapasztaltuk. Az uj figuraval pedig egy mas jellegu kommunikacios modot folytatnak, mert sok-sok tenyezo miatt az adta magat. Egyik sem feltetlenul szerepjatek, inkabb csak mas darabot mutatott magabol akkor, amikor veled volt, mint most. A szemelyiseg eleg szeles spektrumot fed le ahhoz, hogy mind a ket allapot valodi lehessen akar.

Csak hogy egy sajat peldaval rukkoljak elo:
- normal esetben folyton viccelodom, kelekotya vagyok, hulyesegeket beszelek, kijon a gyermeki enem
- ha a munkam soran krizishelyzet alakul ki, es targyalasokat kell folytatnom a megoldasahoz, akkor ennek pont az ellenkezojet kepviselem: minden erommel a problemara es a korulmenyeire koncentralok, hatarozottan lepek fel, es addig nem nyugszom, amig kielegito eredmenyre nem jutok

Nem egyszer valtottam ki meglepodest munkatarsaimbol, amikor par masodperc alatt valtottam az elsobol a masodikba, mert befutott egy huzosabb ugy, es egyszeruen arra volt szukseg, hogy minden porcikammal a megoldast keressem -- mindketto en vagyok, egyik sem szinjatek.

Szerintem nala is hasonlo a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.