Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én teljesen véletlenül pont tegnap hallottam erről az alibaba-ról. Ebay és Amazon az megvan. Szoktam is rendelgetni. Érdemes szétnézni ezen az oldalon is? Megbízható?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) tomazin válasza .LnB (#1) üzenetére


tomazin
veterán

szerintem ekkora forgalomnál nem éri meg nem megbízható lenni :U

[ Szerkesztve ]

(#3) malnabokor válasza .LnB (#1) üzenetére


malnabokor
senior tag

Én már egy ideje csak onnan rendelek, mivel megbízhatóbban érkezik, de azért nem árt ott is óvatosnak lenni, általában olyan eladótól veszek, aki már nagy mennyiségben pozitív visszajelzéssel adott el terméket.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#4) -szp- válasza .LnB (#1) üzenetére


-szp-
aktív tag

Az Alibabáról két dolgot kell tudnod, ha még nem találkoztál vele korábban. Egyrészt, hogy az aliexpress és az alibaba a kis- és a nagyker. Itt is van vásárlói védelem, de általában nem kell beavatkoznia a piactérnek, az eladók sokkal hamarabb találnak megoldást, ha valami probléma akad.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#5) Spancho


Spancho
őstag

Az aliexpress nem rossz.
Rendeltem már pár cuccot ,a rendszer jól ki van találva (megbízható).
Az árú minősége kicsit talán gyenge 1-2 ruhánál stb...
De ilyen alacsony árakért mit vár az ember (ingyenes szállítással) :P

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#6) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Rendelt valaki már műszaki eszközöket innen? iPhone-ok pl. valami hihetetlen áron vannak :Y Mondjuk épp ezért nehezen bízok meg benne :U (eladónak 95%-os pozitív értékelése van)

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

Nem is értettem, hogy miért pont 11.11 a nagy akció, de most már megvan.

(#8) randras válasza Cathfaern (#6) üzenetére


randras
veterán

Refurbished-ek.

[ Szerkesztve ]

(#9) Cathfaern válasza randras (#8) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

És tényleg. Akkor annyira nem vagyok már lelkes :)

(#10) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Aliexpress-en vannak elég jó akciók, nem is nézegetem, mert a végén megint veszek valamit :D .

Laci

(#11) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Előbb is tudomásomra juthatott volna ez a 11.11 akció. Már megvettem mindent az utóbbi időben ami kellett, nem akarok megint rendelni, mert a postásunk lassan megbolondul :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#12) yozsee11 válasza Barthezz2 (#11) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Ez nálunk is így van, mostanában kezdett már morogni :D
De hát ez a dolga, ezért kapja a fizetését...

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#13) LamerGyuri válasza yozsee11 (#12) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Én azért negyedévente-félévente csúsztatok egy 500-ast; így a legkisebb (akár ládába beférő) sz@rt is felhozza, ha úgy adódik, minden nap. Nem sok pénz, mégis mindenki boldog. :K

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#14) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Végül a 10 billion USD csak egy várakozás lett, 9.3 milliárd körül zártak. Bár az elszámolás alapja nem tiszta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.