Hirdetés

Aktív témák

  • Arpee78

    senior tag

    válasz Lauda #632 üzenetére

    "Nem veletlen nem valaszoltak eddig sem." Tényleg nem véletlen, mert nem Merkel vagy más német/svéd politikus invitálására jöttek a népek, így bizonyíték sincs migránshívogatásra, pláne youtube link a menekült válság előtti merkeli migránshívó beszéddel. A merkel+migri szelfi valóban hiba volt és súlyosbította a helyzetet, de már előtte is jöttek.

    "Bocs de kinek a politikaja miatt jonnek az euba?"
    Itt te azt állítod valaki(Merkel) vagy valakik hívták őket, illetve az ő/ők politikája miatt vágynak németbe a népek. Mutass bizonyítékot.

    Milyen politikáról beszélsz?

    Hogy beengedik őket az EU-ba? Libanon, Jordánia, Törökország, Görögország, Macedónia, Bulgária, Szerbia, Magyarország(egy ideig) is beengedte őket. Tehát semmivel nem hibásabb mint ezek az országok, sőt még kevésbé mivel Németországnak nincs schengeni határa.

    Hogy nem toloncolják ki őket tömegesen? A fentebbi országok sem tesznek ilyet, szerintem még Magyarország sem. A kerítés óta csak nem engedjük be őket, de nincs tömeges kitoloncolás amennyire én tudom.

    Hogy próbálják ellátni őket? Ebben sem különböznek a többitől.

    Miben rosszabb a Német/Svéd migránspolitika a többitől? Magyarországot nem számítva, nálunk is csak a kerítés az extra "jó" dolog.

Aktív témák

Hirdetés