Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Naughty9011 válasza cal84 (#200) üzenetére


Naughty9011
tag

Nem magyaraztam semmit, az kijelentes volt, es ha nem hiszed akkor majd nezd meg a sajat szemeiddel.

Mate 10 pro

(#202) cal84


cal84
tag

akkor mondom mégegyszer 2,5 évig volt windows mobilom 7.8, 8, 8.1 és 10 is volt mindegyik rossz, de a 10-es a legrosszabb

(#203) Naughty9011 válasza cal84 (#202) üzenetére


Naughty9011
tag

a win 10 1 honapja esett at a stabil korszakba, szoval nem tudom mikor hasznaltad a 10est, lehet valami beta fazisban... Igaz a megjelenesekor is beta fazisba volt, de kb 1 honapja lett olyan amilyennek lennie kell.

[ Szerkesztve ]

Mate 10 pro

(#204) cal84 válasza Naughty9011 (#203) üzenetére


cal84
tag

2 hete váltottam androidra, addig az volt

(#205) hroberto válasza cal84 (#202) üzenetére


hroberto
veterán

Szóval két és fél évig használsz valamit, ami szerinted rossz?! :U Gratulálok! :D

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#206) cal84 válasza hroberto (#205) üzenetére


cal84
tag

Igen, így van. Az emberek többsége nem teheti meg hogy gyakran váltson mobilt. A lényegen ez nem változtat.

(#207) hroberto válasza cal84 (#206) üzenetére


hroberto
veterán

A leírásod szerint használtál 7-et és 8-at is. Szóval váltottál készüléket. Ha ennyire szar miért nem vettél mást?!
Kitalálhatnál jobb szöveget is...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#208) cal84 válasza hroberto (#207) üzenetére


cal84
tag

igen rövid ideig volt nálam egy 7.8 is. baj?

(#209) hroberto válasza cal84 (#208) üzenetére


hroberto
veterán

Nem érdekel igazán. Csak hagyd a hülyeséget!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#210) cal84 válasza hroberto (#209) üzenetére


cal84
tag

a saját valós tapasztalataimat mondom, nem úgy mint egyesek akik csak a microsoft marketing szövegét hírdetik itt

(#211) hroberto válasza cal84 (#210) üzenetére


hroberto
veterán

Ne folytassuk...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#212) cal84 válasza hroberto (#211) üzenetére


cal84
tag

Ez aztán tapasztalat: "szar!" kérlek mutasd meg, hogy hol olvastad ezt tőlem. ha pedig nem megy a szöveg értelmezés elsőre, akkor nyugodtan olvasd el mégegyszer azokat a dolgokat amelyeket írtam itt a fórumban, lassan, nyugodtan. Nem hajt a tatár!

(#213) hroberto válasza cal84 (#212) üzenetére


hroberto
veterán

Teljesen nyugodt vagyok. Csak még mindig nem értem miért használ valaki valamit több két évig ha rossz. És azt meg el nem hiszem, hogy nincs lehetőség ennyi ideig váltani. Adásvétel pl... :U
Magamból kiindulva ha valami nem tetszik még két hónapig sem használom, nemhogy két évig! Eladom és ennyi...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#214) dutrás


dutrás
őstag

Meddig fighterkedtek még ezen?

P50 pro/P40 Lite

(#215) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Modit ide.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#216) Воланд válasza Plazmacucci (#215) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#217) Wesder válasza NGA (#199) üzenetére


Wesder
félisten

BT egeret nem kezeli az Iphone?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218) Воланд válasza Wesder (#217) üzenetére


Воланд
titán

Nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#219) Naughty9011 válasza Wesder (#217) üzenetére


Naughty9011
tag

Sokan nem is tudjak , hogy mihez irnak a Wines topikban csak jonnek es fikazzak....

Mate 10 pro

(#220) aprokaroka87 válasza Wesder (#217) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha tudna is akkor lehet hogy csak az Apple álltal gyártottakkal lenne kompatibilis :D

(#221) Hallosz


Hallosz
senior tag

3 napja elvégeztem a frissítési procedúrát, 2 HR után, vegytiszta W10 van a LUMIA 735-ön.
Örömmel tapasztaltam, hogy végre tudja a telefon azt amit 3 évvel ezelőtti Samu, visszarezeg, ha felvette a hívott fél.
Valamint az SMS-eknél is lehet látni a névjegyhez kapcsolt képet.
És itt vége is.

Röviden úgy fogalmaznék: nem lett jobb, de így kevésbé rossz. :R

Amíg működik telefon használom, azután váltok, Droid or iOS.

Mert lakni, muszáj.

(#222) Francia91 válasza Šolaire (#17) üzenetére


Francia91
veterán

Belakott rendszerre toltam a Win10-est, azóta sincs problémám... :P /Lumia 1020/

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#223) Šolaire válasza Francia91 (#222) üzenetére


Šolaire
veterán

Nekem az új frissítéssel se az igazi a rendszer. Ideje váltani.

“Praise The Sun” \[T]/

(#224) Hallosz


Hallosz
senior tag

Már a névjegyzék görgetése is problémás volt, nem bírt lépést tartani, erősen szaggatott.
A 4-ik napon, tegnap, visszaraktam a 8.1 Denimet.
Szerintem a 735 egyszerűen gyenge hozzá.

Mert lakni, muszáj.

(#225) Látnok válasza Naughty9011 (#176) üzenetére


Látnok
aktív tag

Szervusz!

Ez nagyon felkeltette az érdeklődésem! Szóval, ez a funkció akkor is működik, ha közben SMS-t írsz, vagy e-mailt? Kipróbálnád nekem?

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#226) redgreg válasza Látnok (#225) üzenetére


redgreg
tag

Nem engem kérdeztél, de a Mytube zenelejátszása háttérben? Igen.
Mondjuk nekem annyi megkötéssel, hogy hajlamos 1-2 secre elakadni, amikor háttérbe teszem, de aztán folytatja ahogy illik, és azt csinálok mellette amit szeretnék.

(#227) #65388800 válasza Wesder (#184) üzenetére


#65388800
törölt tag

Ezen jót nevettem én is :DDD

Fallout 4:
Ajánlott gépigény:
CPU: Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD FX-9590 4.7 GHz
RAM: 8 GB RAM
GPU: NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 290X 4GB
OS: Windows 7/8/10
Tárhely: 30 GB
Bár én sem értem miért nem megy. Ott írja, hogy win 10-en mennie kellene :F ;]

(#228) Látnok válasza redgreg (#226) üzenetére


Látnok
aktív tag

Köszönöm a választ!

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#229) proletár


proletár
csendes tag

Lumia 640 lte, két napja van fönt a win 10 mobile, alapvetően tetszik. Van két dolog amire nem takláltam megoldást, kérlek ha tudjátok írjátok meg:
1. nem tudok új mappát csinálni a kezdőképernyőn. az eddigi módon nem engedi megcsinálni.
2. laptophoz (windows 10) nem találok a telefonhoz való drivert. az eszközkezelő is azt írja hogy a telefon illesztőjével gond van, de nem talál másikat.

proletár

(#230) Naughty9011 válasza proletár (#229) üzenetére


Naughty9011
tag

A problemak amit leirtal , nallunk nem leteznek.
Mappat ugyanugy keszithetsz , hogy: egy csempen nyomva hagyod az ujjad es mikor homalyosodik akkor rahuzod arra a csempere amelyikkel csoportositani akarod.
a kettesnel vagy az adatkabeled rossz vagy valami nem stimmel, mert semmit nem kell installalni , Plug&play az egesz

Mate 10 pro

(#231) proletár válasza Naughty9011 (#230) üzenetére


proletár
csendes tag

ok, köszönöm. nálam léteznek.

proletár

(#232) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Hihetetlen miket írnak itt! Nekem egy hete van meg a 735-ös.. Kapásból win10, voltak kissebb hibák és szokatlan is volt. Hagyom frissíteni, hajnalba egy nagyobb frissités volt, a teló egy villám. Nekem értesítések azonnal jönnek! Játékok is vannak ha nem is annyi mint manóra,bár nekem ez lényegtelen. Blackberrym volt, imádom ma is csak pont elb@sztak mindent a manózásukkal! Itunes-os fix tárhelyű csodák kilőve, giccshalmaz bugos xar rendszer meg nem kell! Ez van, és ahogy fejlődik nem is baj!
Ja facebook! A "Facebook" nevü KUKA! Viszont a "Facebook(beta) - már jobb mint az androidon! (Hanghivás része nem tudom, engem nem érdekel az...)

[ Szerkesztve ]

(#233) metalstorm válasza Hallosz (#224) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Névjegyzék görgetése ha gáz volt 10-en akkor ráfrissitettél egy belakott 8.1-re.
[link] Itt leírják az elején, hogy kell 10-esre... Nekem 100%-ban bevált.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.