Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) no more


no more
addikt

Elképesztő, hogy van, aki képes szenvedni ezzel a bughalmaz rendszerrel... Stabilitás nuku (újraindulgat, lefagy), lassú és még bugos is.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2) moleculez válasza no more (#1) üzenetére


moleculez
veterán

Az azért úgy erős, nekem napi használatban semmi bajom vele, és kb eddig egyszeri indult újra a 2 éves telefon (akkor is preview builddel)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3) #Chris válasza no more (#1) üzenetére


#Chris
tag

Mindig olyan mond róla ilyet, aki csak képen látta xD....

(#4) A_Papa válasza no more (#1) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Nálad...

Papa

(#5) kbyte1024 válasza no more (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

volt pár lumiám a 830,930 most az 550 de egyik se fagyott le!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) miqlas válasza no more (#1) üzenetére


miqlas
őstag

Csak ámulok, milyen ostobaságokat tudnak itt összehordani egyesek ... ;]

42

(#7) no more válasza #Chris (#3) üzenetére


no more
addikt

Az újraindulást, meg az össze-vissza érkező értesítéseket pl.? Nem, sajnos nem csak képen láttam ilyet. :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#8) QwErTy42 válasza no more (#1) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ez azért elég egy troll, alja, gusztustalan nyitó hsz.
Gratulálok! :W

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#9) Pearce válasza no more (#1) üzenetére


Pearce
aktív tag

Biztos releváns tapasztalatod van róla.
Nem, a haver telefonján láttam nem az.

[ Szerkesztve ]

(#10) Decske válasza no more (#7) üzenetére


Decske
aktív tag

Akkor ott user error lesz/volt. Vagy hibás készülék.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#11) Gymnova81 válasza no more (#7) üzenetére


Gymnova81
tag

Még mindig inkább szenvedek ezzel , mint laggdroiddal. :D
A droidot csak úgy jellemezném: Android by Nuclear Power Plant. :DD

(#12) Воланд válasza no more (#7) üzenetére


Воланд
titán

Most írjam azt, hogy IOS-en is össze-vissza jönnek az értesítések? :P

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) this is life válasza no more (#1) üzenetére


this is life
Ármester

Lassan harom eve ezt a rendszert nyuzom, 625,820,735 ezek kozul a 625 volt a leggyengebb lancszem , ujra toltesek , sd miatt fc, random reboot, 820 ket ev hasznalat alatt ha otszor adott elo ilyet , de ebben volt dp illetve insider okozta anomalia. A 735 tobb mint fel ev alatt kb ketszer ha fc vagy rebootolt, ertesitesek meg egyedul a vibernel nyuglodtek , de az is gatyaba razodott. Amugy a rendszer a mostani frissitessel elerte a 8,1 tempojat, egy nap utan eddig semmi gond, igaz az elozo .242 buildal sem volt gond ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#14) Naughty9011 válasza this is life (#13) üzenetére


Naughty9011
tag

Egyetértek, Lumia 930am van... A win 10 mobile erosen jobb mint a droid, meg az IOS, az appokkal van a baj, jobban mondva a hianyokkal... Nem kene sok: Messenger rendes UWP messenger hang es videohivassal, vagy skype, a whatsapp az tokeletes csak a dizajna w8,1 de funkcioba kifogastalan, jja es egy jo UWP facebook amit a facebook ad ki.... Nekem speciel ezek hianyoznak a legjobban. Es ne jojjon nekem senki , hogy ilyen meg olyan szar a rendszer , mert a rendszerrel semmi gond sincs, foleg annak fenyeben , hogy latom milyen iranyba megy Redstone elozetes, nagyon jo lenne ez ha tomve lenne a store minosegi appokkal.

Mate 10 pro

(#15) janeszgol


janeszgol
félisten

Lol! Mire hosszabbíthatok, lehet addigra vállalható lesz megint a rendszer. Biza újra megveszem akkor a 640-et, mert nagyon szerettem azt a telefont.

(#16) HarleyCustom válasza Naughty9011 (#14) üzenetére


HarleyCustom
veterán

"... A win 10 mobile erosen jobb mint a droid, meg az IOS..."

Neked!Azért ezt tedd hozzá. :)

Feleségemnek lumia 735 van.Jó a cucc,de azért van néha furcsaság. :) Hozzá tenném,hogy más op.rendszernél is.Szóval....

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#17) Šolaire válasza this is life (#13) üzenetére


Šolaire
veterán

Megerősítem amit írtál. Sokat gyorsult ezzel a javítással a rendszer. Előtte néha megdöccent de más baj nem volt újraindítás megoldotta a dolgot. Aki meg belakott rendszerre tolja fel a 10-et az ne csodálkozzon.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#18) bundilolo


bundilolo
tag

930-as lumiám van. Nemrég frissítettem win10-re, de azóta használhatatlan a telefon. Hálózatot néha eldobja, lassú a híváskezelés, az alap nokiás/microsoftos programok sem működnek rendesen, a hangszóró azóta vicc kategória és még sorolhatnám. Még egyszer megjegyzem, ez csak azóta van, mióta win10-et használok a 8.1 helyett. Mondjuk azzal a verzióval is voltak apróbb gondjaim, de még használható kategória volt a telefon. Soha többet windows phone!

(#19) this is life válasza Naughty9011 (#14) üzenetére


this is life
Ármester

Azt nem mondanam hogy jobb mint az ios,droid hanem inkabb mas , maga rendszer gui, funkciok teren hozza az elvartat, mar csak az alapveto third appoknak kene megjelenni uwp alapokon,funkciokban felzarkoztatva a tobbi melle es akkor panaszra vegkepp semmi ok. (mondjuk engem nem zavar hogy a messengerben nem lehet hivni, vagy hogy a viberben nince elrejtett jatek) de hat izlesek es pofonok...

Bundilolo
A wdrt-vel ujra raktad elotte a rendszert, hanyagoltad a biztonsagi mentesbol valo alakalmazas,beallitas telepitest es egyenkent kezzel laktad be a rendszert?Nalam a 820-on mar a decemberi buildek is kellemesen muzsikaltak,pedig a bug akkor joval tobb volt , a 735 relealise prewieven pedig hasit... nalam no problem 😁

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#20) hroberto válasza Воланд (#12) üzenetére


hroberto
veterán

Ilyet nem lehet állítani, mert megköveznek! ;]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#21) NGA válasza hroberto (#20) üzenetére


NGA
addikt

Pedig elöbb megjön minden üzenet a 735-re, mint az ipadra :-)

(#22) Воланд válasza hroberto (#20) üzenetére


Воланд
titán

Nálam WP-n jobbak voltak az értesítések, mint IOS-en.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23) hroberto


hroberto
veterán

Elhiszem nektek. Nekem semmi bajom ezekkel 950-en (Viber, Messenger, WhatsApp).

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#24) hallador


hallador
addikt

Amióta Windows 10 mobilra frissített a Lumia 930, azóta szeretem ezt a rendszer. A Microsoft legalább ezzel észbe kapott végre.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#25) Blyan válasza Воланд (#12) üzenetére


Blyan
félisten

DE az a Te sarad, nekem 150 alkalmazásból az összes olyan amin engedélyezve van, az megjön ahogy kell. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#26) tibor72


tibor72
tag

Mire fizetőssé válik a WIN 10, addigra jó lesz az :DD teljesen......bízom benne.

(#27) Воланд válasza Blyan (#25) üzenetére


Воланд
titán

Lehet, hogy érzi a készülék, hogy nem vagyok elég nagy fan. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28) noro79 válasza no more (#1) üzenetére


noro79
tag

Érdekes! Nekem egyik problémát se produkálja... Lumia 550

(#29) kleinguru válasza Воланд (#12) üzenetére


kleinguru
addikt

De csak a Microsoft által "gondozott" szoftverek esetében :P

[ Szerkesztve ]

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#30) liquidgold válasza no more (#1) üzenetére


liquidgold
tag

De qva unalmas már az ótvar trollkodásod

(#31) dutrás válasza Naughty9011 (#14) üzenetére


dutrás
őstag

Ha ennyire jó miért nem veszik meg többen? Ja hogy nincs elég applikáció ! Miért? Mert a kutya sem fejleszt rá! Miért? Mert a kutya sem veszi!
Talán mégsem olyan jó az a rendszer.
Esetleg tényleg sz@r a csempe?
Nem trollkodni akartam de te egy kicsit na jó nem kicsit túloztál!

P50 pro/P40 Lite

(#32) nicu71


nicu71
addikt

A WM10 szerintem szuper,lényegesen jobb bizonyos pontokon mint az android/használok olyat is/
Az értesítések nálam is elsőként érkeznek meg a Lumiára aztán a droidra .Én mindkettőt szeretem,de megint csak az appok minősége /és nem igazán a mennyisége/ a droid felé billentik mostanában a mérleget

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#33) this is life válasza dutrás (#31) üzenetére


this is life
Ármester

Azert nincs nagy felhasznalo bazisa mert az ms keson lepett a tapi mobilok piacara , aztan sokaig toketlenkednek/tek a fejlesztessel ises ezek egyuttes vonzata hogy a droid es az apple uralta, telitett piacon mar nem lehet nagyon a labdaba rugni... utana mar jon az hogy keves felhasznalo ezert keves app ...stb. Mara a rendszerrel semmi gond , funkciok egyebek rendben vannak... Amugy a csempe felulettel semmi gond , letisztult semmi felesleges csili-vili de ez mar szubjektiv velemeny ...kinek a pap kinek a papne 😷

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#34) hroberto válasza dutrás (#31) üzenetére


hroberto
veterán

Esetleg próbáld ki, aztán írj véleményt! ;)

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#35) Mercel válasza bundilolo (#18) üzenetére


Mercel
senior tag

Nekem is 930-as Lumia-m van és bár maga a mobil jó lenne mint eszköz, de a 8.1-es WP kb. használhatatlan ezért a magam részéről arra használom, hogy felvegyem rajta a céges hívásokat, néha fotózok vele mert a kamerája majdnem szuper, és néha netezek vele - de az IE egy katasztrófa mint mobilos böngésző.

Nem mellesleg rohadtul nem kapta még meg a WIN10-es frissítést - bár ahogy a tapasztalatokat olvasom ez nem katasztrófa mert a szar rendszerből még szarabbat csinálna.

Egyébként lefagyni nekem se fagyott még le túl sűrűn de a böngésző néha fogja magát és kilép, az appok szintén.
De a hozsannázást nem értem a többiek részéről. Katasztrofális kezelhetőség, borzalmas app kínálat.
Mi tökömet lehet ezen szeretni?

Marcel

(#36) hroberto válasza Mercel (#35) üzenetére


hroberto
veterán

Mielőtt valamit leírsz, tájékozódj! A 930-as már rég megkapta a 10-et! :U
A többi hülyeségre inkább nem reagálok...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#37) Hallosz


Hallosz
senior tag

A 735-ös Lumián többször neki rugaszkodtam a W10-nek. Tavaly decemberben végleg(?) visszaraktam a 8.1 Denimet. Olvasva a hszeket, belém bújt a kíváncsiság, hogy felrakjam. Viszont csak a preview verziót tudom, mert nem kapta meg a hivatalos upgradet.

Mert lakni, muszáj.

(#38) hroberto válasza Hallosz (#37) üzenetére


hroberto
veterán

A 735 is megkapta... :U

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#39) this is life válasza Hallosz (#37) üzenetére


this is life
Ármester

Ha 8,1-en vagy akkor a frissitesi segeddel tudod telepiteni a w10-et (upgrade advisor) nem kell mokolni , ha nem lengyel lokalizacioju 735 akkor frissulni fog ... ajanlott a hr vagy tiszta telepites , es a biztonsagi mentesbol valo helyreallitas kerulendo .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#40) Hallosz


Hallosz
senior tag

Igazságotok van, én nem mentem utána. Már települ is....

Mert lakni, muszáj.

(#41) Hallosz válasza this is life (#39) üzenetére


Hallosz
senior tag

Köszönöm, megfogadom.

Mert lakni, muszáj.

(#42) Nebogipfel válasza Mercel (#35) üzenetére


Nebogipfel
csendes tag

Ha nem kaptad meg, az bizony user error. App kell a frissítéshez. Ha ezt nem tudod akkor amiket "tapasztalatból" írsz irreleváns.

(#43) DaveJr válasza Šolaire (#17) üzenetére


DaveJr
őstag

Belakott rendszer, nem volt gyári visszaállítás, még sem indult még egyszer sem magától a rendszer, nem fagyott le. L930am van.
Szóval általánosságban sem mondható el amit írtál. Vannak esetek amikor egy HR rendbe rak mindent, de ha nem szükséges nem kell az sem.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#44) DarthRoni


DarthRoni
tag

Én nemrég váltottam Lumia 735-ről androidra (Honor 7), és sajnos azt kell mondanom hogy az android sokkal de sokkal jobb. Pedig én nagyon szerettem volna szeretni a csempét, nagyon tetszik a rendszer felépítése, egyszerű, átlátható (kivéve pár apróságot a beállításokban). Viszont borzasztóan instabil és érthetetlen gyermekbetegségei vannak még mindig. Már a 8.1-el is kidobált a böngészőből, kidobált az appokból, értesítések csak akkor jelentek meg, ha beléptem az adott alkalmazásba, ez az első bekapcsolás óta így volt. Utána adtam egy esélyt a 10-nek. A végső pont nálam az volt, amikor úgy meghülyült, hogy már az sms-eket sem engedte megnézni, kicsit gondolkodott és kidobott, böngésző szintúgy, messenger ugyanaz. Hirtelen felindulásból elmentem a legközelebbi MM-be és elhoztam a Honort, mert épp akciós volt. Azóta boldog android user vagyok (kopp-kopp-kopp).

Ezért fogy befuccsolni a windows phone, mert az a kevés ember is csalódik benne, aki szeretné, hogy felzárkózzon a két nagyra. Ilyen amatőr hibákkal ezt nem lehet.
Meg ami nem tetszik, hogy minden frissítés után kapott a telefon hard resetet, ahogy azt ajánlani szokták, kipucoltam amennyire csak lehetett, mégsem segített. Eleve egy nyomorult frissítés miatt miért kell hard resetet, meg egyéb pucolásokat végezni? Főleg úgy, hogy ezt inkább csak fórumokon olvasni, a windows meg úgy meri reklámozni hogy csak frissítened kell és minden f.sza. És ezután még reménykedni kell, hogy vagy életképes lesz végre a telefon, vagy buggol tovább ugyanúgy.

Sokan elégedetten használják. de hozzájuk mérve arányaiban túl sok a csalódott ügyfél, így nem lehet felzárkózni a nagyokra.

(#45) nicu71 válasza DarthRoni (#44) üzenetére


nicu71
addikt

ez megint kirívó példa .nálam semmilyen hiba nem volt a lumia 1520on ,és van a családba két 735 is mindkettő hibátlan volt 8.1 és 10 alatt is,hard resettel és anélül is.Nem is értem hogy történhetnek ilyen sms eldobások meg appkilépések...
Mindazonáltal 2 hónapja egy Alcatel idol3 at nyúzok android 5-el és nekem is tetszik.Az appok közt meg fényévek vannak fejlettségben.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#46) Luck Dragon

Van 640 & 735 is nálam mindegyiket 8.1-el használom mint addig amíg stabilitásban, üzemidőben, és értesítésben nem lesz ugyan olyan vagy ha nem jobb mint 8.1.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#47) MartOOn


MartOOn
addikt

A hsz-ek alapján meg is erdemlitek a rendszereteket... A csapbol is az folyik h szar. Lehetne jo is de nem az. Egy 6 eves is megmondja. De nektek ez jó es mindenki elvakult hater. Lehet jonni a sosem fogtal meg win10-es mobilt etc etc... De teves feltételezés elore szolok. Az ios es droid kozti választás kb izles kérdése de mi visz ra embereket hogy ezt a beta valamit használja nem ertem. Es még vedik is... Hogy mennyire jó. Az. Nagyon jo. A szamok is ezt mutatjak. Lagdroid... Ahha két kis kezed osszetenned ha ez az oprendszernek nevezet win10 legalabb a kitkat szintjét elérné.

Remelem h egyszer osszekapjak magukat es lesz belole valami mert ez igy siralmas.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#48) nicu71 válasza MartOOn (#47) üzenetére


nicu71
addikt

eléri hidd el.Sőt vannak dolgok amiket még csak most fognak beletennei az Android N-be ,amit a 10 alapból tud.De ez tulajdonképpen mindegy.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#49) Pjotr válasza no more (#1) üzenetére


Pjotr
senior tag

Mint volt 950 tulaj a melegedest se hagynam ki!!! Borzaszto, hogy weboldalak, alkalmazasok milyen sz*rul futnak, nulla optimalizalas. Ok, hogy keves az app, de az is fos. A bongeszo lenne legalabb jo, de az egesz egy fos. Pedig az, hogy 175.000 ft-ot adtam a csucstelefonikert, az elhivatottsagom mutatja, mas kerdes, hogy nesze semmi fogd meg jol. Vegyetek barmi mast, kettot!!!

[ Szerkesztve ]

(#50) Pjotr válasza Pjotr (#49) üzenetére


Pjotr
senior tag

Azota ios ujra, szopjon mas vele...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.