Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

-Half Life
Episode 2: 1,49€

nálam határozottam 6 eurot ír a Steam

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) h-yle


h-yle
addikt

Hinnye... a D2D mostanában elég agresszíven áraz. Főleg a 20%-os engedményt is figyelembe véve, ami még a legújabb címekből is lejön.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#3) Zsoccc válasza Lenry (#1) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Kihúzom, ha jól rémlik midweek leárazásban volt.
Valamiért az áthúzott betűt nem engedi a rendszer így kivettem a listából.

[ Szerkesztve ]

(#4) likeaRAINBOW


likeaRAINBOW
senior tag

Én próbáltam megvenni Battlefield BC2 őt, erre ezt írja:

Your transaction will require review by a Customer Service Agent. Please contact Customer Service for further information. We apologize for this inconvenience. :W

(#5) nepszter1


nepszter1
addikt

2k a Empire and Napoleon Game of the Year Edition nagyon gondolkozok rajta. Esetleg lehet multiba játszani vele?

(#6) Lenry válasza Zsoccc (#3) üzenetére


Lenry
félisten

kár, hogy nem tudtam róla időben... :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) ollie válasza nepszter1 (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért ne lehetne multizni velük? A Napoleon ráadásul Steam-es.

***

(#8) ProEvoFan válasza nepszter1 (#5) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Empire and Napoleon Game of the Year Edition 2500 forintért vicc, és igen, lehet benne multizni:)
Kell hozzá steam, de ez nem probléma.

(#9) nepszter1


nepszter1
addikt

We're sorry, we are unable to process your payment. Please check the code on the back of your card and try again. :F

(#10) Zsoccc válasza nepszter1 (#9) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Rosszul adtad meg a kártyád hátoldalán lévő háromjegyű biztonsági kódot.

(#11) nepszter1 válasza Zsoccc (#10) üzenetére


nepszter1
addikt

pedig jól adtam meg nem tudom mi baja van !
EZ AZ letíltotta
You have reached failed transaction limit (3) for this payment type. Please use another payment type or contact customer service to complete your order. ....

esetleg valaki nem venné meg ajándékba? elutalnám neki a 2000Ft mert ugye 6fontba kerül . Ha beírjok a promo codot.

[ Szerkesztve ]

(#12) menalcas


menalcas
őstag

Tiberian Twilight: 4,99€
14.99 az :(

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#13) h-yle válasza menalcas (#12) üzenetére


h-yle
addikt

Nem mindegy mennyiért bűn rossz a C&C 4 ;]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#14) MarduK666


MarduK666
csendes tag

Van .co.uk es .eu oldala is a D2D-nek, viszont csak a .co.uk oldalon van az akcio. Mind2rol rendelhetunk?
A masik, ez a VATFREE promo kod meg mindig el? Az oldalon csak a mult hetvegere vonatkozo irast talaltam, de datumot sehol sem.

Don't know, don't care...

(#15) Zolás


Zolás
addikt

Az Assassin Creed 2 Delux-ot csak pár országban adják ennyiért, és kis hazánk nem tartozik bele. Pedig a vatfree kóddal csak 10 font lenne...

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16) Scholes9 válasza nepszter1 (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igényes játék nagyon, ennyiért ajándék :) Multiban még nem néztem egyiket sem.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17) attiati


attiati
veterán

Capitalism II 4,99$ :Y
Közel 10 éves játék, sztem túlzás érte, nemhogy még akciós is.

(#18) yakuza.tora válasza ProEvoFan (#8) üzenetére


yakuza.tora
addikt

:Y Ennyiért? Hát ez nagggyon komoly! Mondjuk a mobilnetemmel inkább nem vágok bele... :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#19) MarduK666 válasza likeaRAINBOW (#4) üzenetére


MarduK666
csendes tag

Epp most sikerult megvennem a R.U.S.E-t, 12GBP-be fajt

Leirom a tapasztalatomat:
- a warning a rendeles befejezesekor valoszinuleg csak az elso vasarlasnal van, kell emberi interakcio a support reszerol amivel igazoljak h nem internetes csalas van folyamatban, ergo h tenyleg te vagy a megrendelo
- ezt ugy lehet elerni hogy nyitsz egy ticket-et a supportnak, es leirod h ezt a hibauzenetet kaptad, es hogy mi a teendo. Nekem beletelt 3-4 oraba mire kaptam valaszt(eleg nagy idoeltolodas van,majdnem hajnal volt meg ott). De akkor elnezest kertek a kellemetlensegert es kozoltek h az accomat 'megtisztitottak' (eloszor csak auto info uzenet jott, hogy nezzem meg a FAQ-ot,stb)
- a VATFREE promo kod is mukodik(-20%)
- arra figyelni kell h a cikkben szereplo akcio csak a UK oldalon van, ha beleptel az oldalra, a jobb felso sarokban valthatsz a US/UK/EU oldalak kozt(a 'kosar' is kulon van minden oldalon)

Szoval mukodik ez, csak nem indul gordulekenyen :)

[ Szerkesztve ]

Don't know, don't care...

(#20) menalcas válasza h-yle (#13) üzenetére


menalcas
őstag

Hát na :C
Viszont betolhatták volna igazán a C&C Generals-t vagy a RA2-t :(((

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#21) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Borderlands nem akar véletlenül lenni akcióban?! :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#22) D1Rect


D1Rect
félisten

Na, ilyen cikk kell.
Értelmes, információt tartalmaz, hasznos. :R

Egyébként a D2D nagyon komolyan veszi magát. :K

(#23) Djuree


Djuree
félisten

na ez a rohadt telefonos aktivizáció nálam sem megy. nem fogadja el a számom. :W írtam nekik ticketet, hogy f*ck you bammeg :DDD na jó nem, majd akkor ha nem oldják meg :DDD

ez az empire+napoleon nagyon jó árban van. 2 hétig kell csak, utána úgyis shogun2 :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Rome: Total War Gold Edition kemény 635Ft. Vettem is egyet. :C
Köszönöm a cikket!

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#25) GAbre


GAbre
veterán

Jók,de vagy megvannak,vagy nem érdekelnek! ;)

Avatar

(#26) LW


LW
őstag

Akciós volt egy-két napig. Én még időben elcsíptem.

(#27) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

vonatbuziknak ajánlom, RailWorks2 + angol DLC együtt 28 eur (RW2 alap lenne 35? eur)

[link]

sz.: nagyon wtf, vagy elcsesztek valamit, 28,99 a sima RW2 is akcióban :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Az Empire és a Napoleon Total Warban mennyi dolog van a harcon kívül? Szóval menedzselés, ilyenek? Mennyire hasonlít a King Arthurra?

[ Szerkesztve ]

(#29) D1Rect válasza Mr.Csizmás (#27) üzenetére


D1Rect
félisten

A Railworks comple le volt árazva vagy 500€-val. :DDD

(#30) Źşë' válasza likeaRAINBOW (#4) üzenetére


Źşë'
addikt

lol amúgy te tisztában vagy a neved jelentésével? :U nem kötekedés de eléggé beteg

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#31) Mr.Csizmás válasza D1Rect (#29) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja azt láttam, ~130 eur volt egy halom cucc :DDD de ami fontos tényleg, azt az updateben megkaptam, a német cuccokat, a sok angol ipari hulladék meg nem érdekel ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32) ProEvoFan válasza fi:zi'k (#21) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Steamen legyen!!!!Én is nagyon várom!

(#33) Wolverine


Wolverine
félisten

Nem akarok játékot venni... de Rome Gold és Empire+Napoleon együtt 10 fontért? Csábító ajánlat.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34) pohár


pohár
félisten

valaki megvenné nekem a C&C - RA3-at és az Uprisingot hozzá? nincs egy forint se a kártyámon, és asszem ma vége is az akciónak :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35) Djuree válasza Balazs_ (#28) üzenetére


Djuree
félisten

hello.

hát van benne menedzselés. nem king arthuroztam, csak egy kicsit, de a total war sokkal jobb játék sztem :K ennyiért vedd meg, ha nem is tetszik, nem sokat buktál. nem sok menedzselés van, ha akarod nem is kell vele foglalkozni, én is csak minimálisan foglalkozok ezzel a résszel, a harcot szeretem. meg a menedzselés le lett butítva már az előző részekhez képest eléggé...pl. nincsenek diplomaták, már egy menüből lehet ezeket elérni...van benne kém, meg tanító azt csumi :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.