Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#95) Supr@


Supr@
senior tag

Nos, szemely szerint nekem bejon az uj M9.
Jelenleg M7-et hasznalok, elotte One X volt, az elott Desire, mint htc telok. Mindegyikkel tokeletesen elegedett voltam. Ami nekem fontos egy telefonban, az a stabil mukodes, legalabb 1 napot huzzon ki az aksija, es legyen minosegi anyaghasznalat, osszeszereles, illetve zenei teren (fulessel) legyen jo, a benchmarkok, jatekok nem erdekelnek. Es legyen szep a telefon,

Kozben volt "szerencsem" S3-S4-hez, minden csak nem minosegi anyaghasznalat es osszeszereles, a djizajn szerintem meg annyit sem valtozott mint M8-M9 kozott, bucsuban a 3palcas jatektelefonnak jobb minosege van, plusz az S4 2db aksit sutott meg nekem, kb 2.5 havonta egyet, illetve a szinek egyszeruen nem realisztikusak nekem rajta, szoval samsungot soha tobbet! Ezek utan johetnek nekem akar gyemant telefonnal is.

Plusz volt iphone 5 par napra kolcson, soha tobbet, hagyjanak engem beken a fogyatekos itunes-al.

Volt meg egy Sony Z1 Compact is (asszony jelenleg is hasznalja), osszeszereles csillagos otos, minoseg is, plusz imadom hogy vizallo, viszont rohadt halk a telefon (hangszoroval es fulessel is!), plusz a menuje sem volt bejovos, igy ment asszonypajtinak, o szereti. Fenyevekkel jobb, mint a Samu.

Ezek utan vettem meg az M7-et, leginkabb azert, mert egyszeruen jo erzes kezbe venni. Szoftverileg ismerem a htc-t, elotte is szerettem, most is, bar a blink feed felesleges szamomra, ki is lottem. Kamera tenyleg nem az igazi, bar nem is hasznalom surun.

M8 tavaly kimaradt, nem cserelem evente, iden pedig sanszos hogy M9 lesz, bar azert a G4-et megvarom meg:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.