Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Szóval itt van hamarosan...

Ez a Johnny X reklámkampány jó ötlet :C

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) Enton


Enton
addikt

Zsírság! Áráról lehet valamit tudni?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3) Gebriel


Gebriel
veterán

Képfelbontás :( :O

(#4) yoogie


yoogie
aktív tag

Egy hiba a cikkben: "HSDPA és HSDPA adatátvitel".

Nem is lesz rossz, főleg ha jól kezelhető lesz billentyűzet 2 kézzel is. :U

(#5) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Ez a nem szabvanyos felbontas miert jo?
Sem itt sem pedig a samsungnal nem ertettem igazan...
Jah az ara? Mennyibe lesz kb?

(#6) Magnum_ válasza yoogie (#4) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az nem hiba... Meg miert ismetelni meg az adott a szot a cikkiro? :)

I humbly and respectfully decline™

(#7) gizda


gizda
senior tag

na végre , bár nekem ílyenem biztos nem lesz :DDD HSUPA ez a HSDPA-nál is gyorsabb adatátvitel lenne ?

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#8) eddie17 válasza gizda (#7) üzenetére


eddie17
addikt

Én úgy tudom, hogy a HSUPA a nagysebességű feltöltés, de majd kijavít valaki ha nem így lenne.

(#9) yoogie válasza eddie17 (#8) üzenetére


yoogie
aktív tag

Jól tudod "High-Speed Uplink Packet Access kifejezésből, tükörfordításban „nagysebességű csomagfeltöltési hozzáférés".

(#10) Jadro válasza eddie17 (#8) üzenetére


Jadro
veterán

Így van.

"Érdemes néhány szót vesztegetni a HSUPA mibenlétére. Annyit bizonyára mindenki tud, hogy ez egy rövidítés (mégpedig High Speed Uplink Packet Access) a nagysebességű feltöltésre, amely mobilhálózatokon elérhető. Hazánkban jelenleg az elméleti maximum feltöltési sebesség 1,46 Mbit/s, míg a szolgáltatás maximuma jelenleg 5,76 Mbit/s ami igencsak szép szám még a normál internetelérések világában is. A technológia különleges hardvert kíván, így a normál HSDPA-s mobilok nem képesek a kihasználására, mindenképpen HSUPA-s telefonra vagy modemre van szükség."

Polacheck tollából idéztem egy teszt kapcsán.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#11) kopaszkukac


kopaszkukac
tag

"...tudatta, hogy a régóta várt Xperia X1 szeptember 15-től lesz megvásárolható..."

sztem hiányzik onnan az a szó ;]

[ Szerkesztve ]

(#12) (An)Dante


(An)Dante
őstag

A Sony Ericsson magyarországi hírügynöksége hibásan adta meg a készülék megjelenési dátumát. Az angol nyelvű sajtóanyag szerint a készülék szeptember 30-án érkezik.

[ Szerkesztve ]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#13) halucihaluci


halucihaluci
csendes tag

Szerintem egy bő fél éve még nagy durranás lehett volna ez a teló. De már rég kijött a diamond, a touch pro, az iphone 3g, samsung i900 meg stb amik bőven felveszik vele a versenyt... Szeritnem tulzás ez a felhaját

(#14) fateless válasza halucihaluci (#13) üzenetére


fateless
veterán

Mindezekből számomra például egyedül a tuoch pro az, mai esélyes egyáltalán, mert kell a qwerty gombsor. Ha viszont választanom kéne, ez a külső jobban megfog, mint a HTC.

A nagy felhajtás pedig azért van, mert ez az első SE néven kiadott ilyen kaliberű készülék, ami azért még most is lenyűgöző kvalitásokkal bír - persze ott a Toshiba G900 ;]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#15) leonaprofi


leonaprofi
tag

Nagyon örülök ennek a hírnek.Már régóta gyűjtök rá és ha minden jól megy karácsonyra már a fa alatt lehet eme remek készülék.

(#16) opera11


opera11
tag

Én ilyen 600-700 EUR-ós árakról olvastam

Vicces aláírás helye

(#17) XeeN


XeeN
senior tag

Kár, hogy csak 65 ezer színű a kijelző... :(

(#18) úúútálatos


úúútálatos
tag

Topogok, mint lúd a jégen! Tetszik is,meg nem is tudom! Viszont még nincs itt! És a diamond meg 20-e a nyomd a fone-nál! :DD !
Rájöttem a tuttira! Diamond! És ha még sem jönne be, akkor megvárom a szerelmem http://mobilarena.hu/hir/nokia_nwave_teljes_kepernyos_koncepcio.html
:D :DD :C :))

(#19) pilóta válasza XeeN (#17) üzenetére


pilóta
nagyúr

És mire lenne jó a több szín? Egérmozinak? :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#20) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Ennél kicsit fantáziadúsabb nevet is adhattak volna neki. Két Johnny X is van már: Johnny Exantus, fiatal focista Haitiról, meg a Cartoon Networkos Johnny X, a mutáns, Mr. Black és Dukey barátja! :D

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#21) XeeN válasza pilóta (#19) üzenetére


XeeN
senior tag

Pontosan. Én speciel sűrűn használom ezen funkcióját a jelenlegi K790i-mnek. Ennyi erővel lehetne 256 esetleg 4096 színű is, az alapfunkciókhoz szerintem annyi is elég lenne...

(#22) pilóta válasza XeeN (#21) üzenetére


pilóta
nagyúr

És látnád a különbséget, ha nem csak 65k szín lenne?
Na mindegy, sose fogom megérteni, mi a jó a filmnézésben 3 centin...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#23) #16820480 válasza pilóta (#22) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem csak egérmozinak jó. simán képeknél már ki lehet szúrni a különbséges a kettő közt.próbáld ki, hogy átállítod a számítógépeden 65 ezer színűre, és megnézegetsz pár fotót, látni lehet a sávosodást, főleg szép átmenettel rendelkező képeketn (pl égbolt). és ez akár már a sima menüre is igaz lehet, az ikonokra, mivel azok is képekből épülnek fel általában. lehet, hogy meg lehet úgy oldani mondjuk a menü felépítését, hogy ne tűnjön fel, de alapvetően a wimo-s kezelőfelület meg sem próbálja leplezni, bűnronda, sajnos...

(#24) pilóta válasza #16820480 (#23) üzenetére


pilóta
nagyúr

Képeket nézni is gáz 3 centin, nem csak filmet :P

Egy 24 colos monitoron persze hogy gáz a 65k szín, de egy pici telefonkijelzőn majdnem mindegy szerintem...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#25) #72042496 válasza #16820480 (#23) üzenetére


#72042496
törölt tag

Lehet készíteni 65K színű mobilkijelzőből is olyat, amiről meg nem mondod, hogy ez csak 65K szín. Valahol láttam is róla linket, talán valamelyik Sharp telefon volt - fel tudta venni a versenyt még a 16 millió színt megjelenítő kijelzőkkel is.

A számítógépes monitorokkal nem érdemes összehasonlítani, mert azok jóval nagyobb és részletesebb képet adnak, következésképpen sokkal inkább kijönnek a kijelző gyengeségei. Érdekes, hogy ennek ellenére milyen kevesen érzékenyek a minőségre: a többség a TN paneles kijelzőket veszi, pedig azok aztán tényleg szutykok az xVA-hoz képest.

Csak annyit akarok mondani, hogy mobil esetén a 65K színű kijelző korántsem biztos, hogy kompromisszumkészséget követel a felhasználótól. Majd kiderül, a SE mit alkotott ilyen téren.

(#26) AMD Power válasza fateless (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Tesztet akarok most Bocha! :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27) #19617792 válasza XeeN (#17) üzenetére


#19617792
törölt tag

65k színű kijelző nem hardveres korlát, hanem szoftveres, a Windows Mobile csak 65k szín kezel, jelenít meg.

(#28) domi007 válasza #19617792 (#27) üzenetére


domi007
őstag

:R :R

Várjuk, várjuk, jó kis gépecske lesz...

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#29) joey04 válasza pilóta (#24) üzenetére


joey04
titán

de nagyon is látni a különbséget. lehet játszani a fényerővel meg az is sokat dob ha normális a felbontás de azért érezni hogy nem az igazi erre nagyon jó példa a diamond.Annak szebb a kijelzője mint egy átlagos wm modellnek szerintem ennek is lesz legalább olyan szép, de ettől még érezni a különbséget

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

igen igen végre, már vártunk!!! :C

és szolgáltatók fogják ezt forgalmazni?

(#31) XeeN válasza pilóta (#22) üzenetére


XeeN
senior tag

Igen, látnám, mint ahogyan a 256k és a 16M között is látom. Pontosan arról a jelenségről van szó, amit sheratan említett. Mellesleg nem 3cm-ről van szó, hanem 7,8-ról. Nekem speciel kellemes kikapcsolódást nyújt 1,5 órás buszozások alkalmával a filmek nézegetése...

(#32) Ricardo


Ricardo
félisten

Végre. Kíváncsi vagyok rá élőben.

(#33) pilóta válasza XeeN (#31) üzenetére


pilóta
nagyúr

Rendben. Akkor ez nem a te készüléked lesz... :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#34) róland válasza #19617792 (#27) üzenetére


róland
veterán

Ez az ami nem igaz. Moonman kolléga felvilágosítana, ha nem unná már, hogy minden Windows Mobile készülék kapcsán ezt a hülyeséget kell megcáfolnia.

Ajánlom figyelmedbe a winportal cikkeit.

Korábbi: [link]
Megújult: [link]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#35) joey04 válasza XeeN (#31) üzenetére


joey04
titán

Ezt mondtam én is hogy amikor megláttam az első 16m színnel megáldott kijelzőt lehidaltam hogy milyen szép pedig akkor még nem is tudtam hogy ennyi színt tud.itthon néztem utána vajon mitől lehet ennyivel szebb mint a többi.azóta nekem mondhatják hogy nem lehet látni a különbséget...a saját szememmel tapasztaltam.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36) gizda válasza pilóta (#22) üzenetére


gizda
senior tag

nem a 3 centin van a lényeg hanem hogy mindezt 1 mobilon nézed és ott ahol akarod vagy éppen tudod

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#37) bendzso


bendzso
senior tag

Egyik barátomnak wm2003-as pda-ja van, és amikor valami nem ment rendesen, akkor csak fogta, és megnyomta a hard resetet. Elég nagyokat néztem, hogy vajon az összes wm-el így kell e bánni. Bár hozzáteszem h baromira nem ért a pda-jához, pl bluetoothon nem tudott átküldeni nekem egy fájlt.
Bezzeg nekem, aki még nem nyomkodott pda-t, pár perc próbálkozás után rögtön ment. :P Bár az is igaz, hogy elég hülyén van megoldva. :(

[ Szerkesztve ]

(#38) leonaprofi


leonaprofi
tag

És igen végre eljött a nagy nap.Ma 14.00-kor bemutatják a végleges Xperia x1-et,én személy szerint már nagyon várom.

(#39) bepe79 válasza leonaprofi (#38) üzenetére


bepe79
addikt

Ilyen oriasi vihart kavart az X1, hogy azota sem irt senki a topikba? :D

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#40) bendzso válasza bepe79 (#39) üzenetére


bendzso
senior tag

hát hozzám nem igazán jutott el semmi, pedig feliratkoztam arra a hírlevélre, vagy értesítőre, vagy mi a fene :D . Ráadásul a magyar SE web is le van maradva. Bár szerencsére nem annyira, mint applééknál :)) . Na mind1, várok továbbra is nagy izgalommal. remélem nem hiába... :B

(#41) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

[link] Nem egyszerű!!!

(#42) fateless válasza eldiablo (#41) üzenetére


fateless
veterán

A MM-os 700 eurós ár kellemesnek tűnik számomra annak tükrében, hogy a MM általában - nem akciós készülék esetén - majd ,ásfélszeres szorzóval dolgozik ebben a kategóriában. Persze nem az indulásra gondolok, hanem kb karácsonyra.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#43) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Fotók X1-el:[link]

(#44) bendzso


bendzso
senior tag

Itt és itt érdemes körülnézni az Xperia X1 fanoknak, mert újítások vannak. :C :K

[ Szerkesztve ]

(#45) ByB


ByB
addikt

Unboxing képek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.