Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myteve


myteve
csendes tag

Tetszik, metrózni jó, elköszönni nem. De ez csak mellékes, mert úgy tűnik, hogy boldog vagy, és ez a lényeg. :)

(#2) malwy


malwy
senior tag

A Charlieban nem egy majom van főszerepben?

Köszönöm, hogy jobban megismerhettelek egy bemutatkozás keretein belül:)

(#3) szablya


szablya
tag

Örömt bódottát nettek és neket is! :DD :C

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#4) barnam_


barnam_
nagyúr

Én ugyan egyáltalán nem ismerlek (se a PH-ról, se a való életből), de így a bemutatkozásod alapján jó fej lehetsz :)

(#5) talmida


talmida
Közösségépítő

Köszi a bemutatkozást! Tetszett! ;) :C Bár mintha kicsit hosszabbat ígértél volna. Mintha valami születéstől mikulásigra emlékeznék.:F

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#6) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

csak beugrottam megköszönni az eddigi hsz-eket, estefelé leszek, akkor majd reagálok ám :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#7) #24889344


#24889344
törölt tag

Hát felnőni kénytelen leszel. De fiatalos maradhatsz, én 23-nak érzem magam lélekben.
Az jó, hogy nem vagy haragtartó. Én sem tudok haragudni sokáig valakire.
"ölelgetésel, puszilgatással"- le ne szokj róla! Mit nem adnék érte! De régen volt már részem benne, ez van. Hiába vagyunk egyutt a párommal, eszébe nem jutna magától megölelni, pusziról meg ne is beszéljunk :(
Ápodl és orizd a szerelmet!

[ Szerkesztve ]

(#8) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Megérkeztem, válaszolok :)

Első körben mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat és a jókívánságokat, örülök, hogy tetszett az írás :)

myteve:

malwy:
Charlie majom is volt, de én konkrétan arra a mesére gondoltam, aminek a címe Charlie, vagy minden kutya a mennybe jut. Keress rá, nézd meg, hidd el érdemes :) Kedves kis történet szeritem :)

szablya:
Köszönjük, remélem ez még sokáig így lesz :B

Aggregátor:
Köszönöm, hogy így gondolod, jólesik :B

talmida:
valóban azt ígértem, de ha minden a terveim szerit alakul, akkor lesz egy különlegesebb bemutatkozóm is :) Születésemtől fogva pedig uncsi lett volna sztem :) 23 év leírva sok... ;)

sanan:
"Hiába vagyunk egyutt a párommal, eszébe nem jutna magától megölelni, pusziról meg ne is beszéljunk " --> én meg is őrülnék, ha párom mellettem lenne és nem simogatnám meg, vagy nem adnék neki néha puszit. Ebből a szempontból, a párommal és a családommal szemben igénylem a fizikai kontaktot, számomra valahogy elképzelhetetlen az élet puszi, simgatás, vagy érintés nélkül. Ha valakit szeretek, akkor jó roppantósan ölelgetem meg, és kap egy hatalmas cuppanóst. Nyálasan és színpadiasan hangzik, de szeretem kimutatni az érzelmeimet, legyen az harag, vagy szeretet egyaránt.

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#9) malwy válasza #24889344 (#7) üzenetére


malwy
senior tag

Említetted már ezt neki? Hogy jólesne?:)

(#10) hengerPHanda válasza malwy (#9) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Szerintem a gond csak annyi, hogy ezért nem szólni kéne... ezt éreznie kéne a másiknak... szerintem

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#11) malwy válasza hengerPHanda (#10) üzenetére


malwy
senior tag

Férfi legyen gondolatolvasó. Ezt manapság divat megvétózni.
Nő mér legyen gondolatolvasó? Beszéd az egyik legkönnyebben járható út, bárminek is a közlésére.:) Szigorúan szerintem :DDD

(#12) hengerPHanda válasza malwy (#11) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Nem azt mondtam, h legyen gondolatolvasó, csak annyit akartam kifejezni, hogy részemről ez a normális... mármint hogy kimutatom az érzelmeim, puszilgatok, ölelgetek...

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#13) nem_tom


nem_tom
őstag

Öröm volt olvasni. :R
Utazás közben, én is hasonlóan szoktam merengeni. Csak nem vidáman...

(#14) hengerPHanda válasza nem_tom (#13) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Örülök, hogy tetszett :B Tessék egy picit pozitívabb lenni akkor ;)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#15) nem_tom válasza hengerPHanda (#14) üzenetére


nem_tom
őstag

Én szívesen lennék pozitívabb, de a sorsom nem ad rá okot.

(#16) e=mc² válasza nem_tom (#15) üzenetére


e=mc²
őstag

detto

Ambulimax Provider

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.