Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#123) #90088192 válasza Hieronymus (#122) üzenetére


#90088192
törölt tag

Kerdes, nem az, hogy el hiszem-e a kerdes az, hogy az adott szemelyben mikent lehet megbizni...Erre sehol sincs garancia. Nem is lesz nem is volt. Az egyseg fontos, de a legfontosabb, hogy az emberek ne a cel erdekeben viselkedjenek egykent, hanem azert mert felismerik azt hogyha kepesek egymasert tenni onzetlenul, akkor mindenki csak nyer, kulonben az egesz pontosan ugyan oda fog vezetni, ahol most vagyunk, kepmutatas, es nyereszkedes. Semmi egyebrol nem szol ma sajnos a tarsadalom. Miert? Mert a szabalyokat mindenki sajat kenye kedve szerint alakitja, csak a sajat cel erdekeben, de nem ismeri fel azt ha mindenki ezt csinalja akkor igen nagy bukta lesz belole.

Az elnezest a Mathias lett volna helyes...

Nem. A pozitív megítlkés attól keletkezett, hogy mindenkitől behajtotta az adókat. Egyenlő teherviselést generált. És nem utolsó sorban, jóval megelőzte a korát a PR tevékenységben.

Kellet hozza egy szemely aki nem csaak a sajat erdekeit nezte, eloremutato gondolkozassal rendelkezett, es igen "egyforman" kezelte az embereket. Na akkor most mutass nekem egy vezeto politikust pl MO-n aki ilyen...Nem merultem bele, de edddig 2 dolgot lattam: Vagy a Maffianak dolgozik, igy vagy ugy, Vagy O maga a Maffia...Mit lehet erre mondani, ertem en emberek, de ez nem mentesito oket azon felelosseg alol ami terheli oket a vezeto pozicioban. Es itt bezarult a kor hiszen ismet minden ugy van alakitva a felsobb szinteken, hogy gyakorlatilag erinthetetlenek.

Ertem a nagynemetegyseg, nagykoalicio eszmejet, a kerdes az hogy ki vezesse? Radbizhatom-e abban a tudatban, hogy a jovoben TE nem fogsz elkurvulni? Mert maskepp nehez kifejeznem nem sertesnek szanom.

Erted a problemam, talan meg magamban sem biznek meg ezugyben, nem azret mert onzo vagyok, azert mert ha az alvilag megerkezik a kornyekedre akkor olyan bajban vagy amibol nagyon nehez kimaszni.
Minden joszandek es akarat ellenere egy olyan szituaciot teremtettek a vezetok amibol en egy utat latok kifele, es az nem buksisimogatos sajnos, de En is csak ember vagyok, tevedhetek, sot fogok is. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.