Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) megyeri válasza stichus (#149) üzenetére


megyeri
tag

Erre a jelenségre én is rákérdeztem az ügyfélszolgálaton, ahol azt a választ kaptam, hogy 6 óránként frissítik az adatokat (nem csak a GPRS, hanem minden hívásforgalmi adatot). Vagyis lehet, hogy az egyik frissítésnél még pár megával a limit alatt vagy, ezért nem kapsz értesítést, de 6 óra múlva már (a te esetedben, mert én ennyit nem forgalmazok 6 óra alatt) 200 megával átlépted a limitet. Ezért a rendszer csak azt érzékeli, hogy pl. 11:11:11-kor a forgalmad 5312 MB, ami limit feletti és azonnal le is küldi az SMS-t...

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#152) stichus válasza megyeri (#151) üzenetére


stichus
tag

nekem nagyon sok scannelt dokumentumot kell emailben küldenem a munkám miatt. napi több száz oldal is meglehet. ezért van nagy forgalmam. általában pont sikerül kicentizni a keretet, illetve kibájtozni :D

(#153) IIIstIII válasza stichus (#152) üzenetére


IIIstIII
senior tag

Köszönöm a segítséget

(#154) Joe bácsi válasza Joe bácsi (#139) üzenetére


Joe bácsi
őstag

1 év hűséggel 10 rugó, 2 évvel meg 15 rugó az Usb Stick.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#155) stichus


stichus
tag

nem fordítva?

(#156) Joe bácsi válasza stichus (#155) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Ja bocs, tényleg. :B

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#157) czanga


czanga
őstag

Tiszteletem mindenkinek. Átolvastam a teljes topic-ot, de a hölgy ismerősöm megnyugtatása képpenfelteszem ezt a fatális kérdést minden esetre. A mai napon vettünk neki egy 7,2-es netet V-nél. Az első 3 hónapban most 5 gigás net van egy akció miatt, mivel igy a havidíj minimális, de a 3 hónap leteltével "korlátlan"-ra váltás lesz. A kérdés az lenne, hogy ezt a megkötött havi 5 gigás adatforgalmat képes e valaki átlépni normás netezéssel... értem azalatt: msn nagyon gyakori használata, ott küldözgetés, e-mail, böngészés, internetes rádió hallgatás, stb stb...

(#158) Dufresne


Dufresne
addikt

Sziasztok!
Vettem egy 2gigás mobilnetes előfizut a T-mobile-nál és kérnélek titeket, hogy ajánljatok normális adatforgalom mérőt, hogy tudjam mennyit netezek vele.
Köszi.

(#159) Viktor0610 válasza Dufresne (#158) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt hiszem, Netmeter a neve.

Samsung Galaxy A54

(#160) Dufresne válasza Viktor0610 (#159) üzenetére


Dufresne
addikt

Köszi szépen, azóta rátaláltam a Du Meter nevű progira és elég jónak tűnik, de megjegyzem a Netmeter nevét is.
Thx mégegyszer ;)

(#161) rohammokus válasza czanga (#157) üzenetére


rohammokus
csendes tag

Képes..

1 hónapja nagyon elengedtem magam, 10 gigás t-mobile csomagom van..
2 gigával léptem túl ez 20.000-be került :W

Azóta van DuMeter-em, meg csak "óvatosan" azért.

Bár akkor nagyon akív voltam, meg sok videót néztem netről, de inkább mérje a csajszi az adatforgalmat mint hogy féljen netezni (hogy túllépi e vagy nem e)

Double posters deserve to die!

(#162) megyeri válasza rohammokus (#161) üzenetére


megyeri
tag

Akkor az nem egy hónapja volt... Mert július és augusztus hónapokban 25 GB-ot kaptál a csomagban... ;)

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#163) rohammokus válasza megyeri (#162) üzenetére


rohammokus
csendes tag

Így rohan az idő! :D

Double posters deserve to die!

(#164) rohammokus válasza megyeri (#162) üzenetére


rohammokus
csendes tag

Megkerestem a számlát, és tényleg nem múlt hónapban volt! :)
Még az első hónapokban, amikor a havidíjat még visszaadták.

kép link

A tényeken mit sem változtat.. :(((

[ Szerkesztve ]

Double posters deserve to die!

(#165) megyeri válasza rohammokus (#164) üzenetére


megyeri
tag

Akkor inkább a My T-Mobile-ban a kezdőoldalon kísérd figyelemmel az aktuális egyenleget (My T-Mobile kezdőlap >> ingyenes) és oszd el 8,53-mal, akkor megkapod az elhasznált MB-ok számát. Vagy úgy is nézheted, hogy ha az aktuális egyenleged 87.347 Ft alatt legyen, akkor még kereten belül vagy. ;) Én ezt a módszert használom, bár nekem csak a 2GB-os társkártya csomag van, és csak netezek róla, más forgalom (pl. SMS) nincs.

Egyébként adatforgalmi értesítőt nem kaptál róla, hogy túllépted az 5 illetve 10 GB adatforgalmat?

[ Szerkesztve ]

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#166) baloght40


baloght40
csendes tag

Sziasztok!

Azt tervezem, hogy a napokban előfizetek a Vodafone "internet szabadon" csomagjára. Gyulán és Pesten (VI. ker) használnám leggyakrabban. Infókra lenne szükségem, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel a szolgáltatással kapcsolatban? Érdemes rá előfizetni? Eddigi fórumakat olvasva, talán a leggyakoribb probléma a szakadozás volt. De úgy tűnik, hogy ezt a firmware frissítés megoldja. Ez így van?

Előre is köszi a válaszokat!

(#167) rohammokus válasza megyeri (#165) üzenetére


rohammokus
csendes tag

Már gondoltam erre a módszerre, de nem jó mert abba beleszámolja azt is amit a telefonnal beszélek illetve még anyukámnak is van rajta társkártya.
De van ez a progi, a neve DuMeter, beállítottam hogy 9500 megánál szól, meg blokkolja a kapcsolatot. ez a legeslegjobb idáig. :)

Double posters deserve to die!

(#168) megyeri válasza rohammokus (#167) üzenetére


megyeri
tag

Az kizárt! Nekem is társkártya megoldással van netem (2GB), de nekem az aktuális egyenlegnél és az előző havi egyenlegnél csak a netes kártya adatait mutatja, hiszen azzal a számmal lépek be. Ha a fő kártyámmal lépek be, egész más számokat látok, amik értelem szerűen a főkártya egyenlegét jelentik. :K

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#169) rohammokus válasza megyeri (#168) üzenetére


rohammokus
csendes tag

hm. eddig még meg sem próbáltam belépni a mobilinternetes számmal. bár a gond az is.. :D hogy annak nem tudom a számát fejből. szerintem egyszerűbb ez a DuMeter.

Double posters deserve to die!

(#170) storm3


storm3
senior tag

Sziasztok!

Új vagyok ebben a mobilinternet témában,lenne pár kérdésem.
Tudnék kéz alól egy vodás usb modemet,vodafonenál van -e lehetőség arra,hogy vitamaxos kártyára fizetek elő HAVONTA a netre+nem nagyon szar-e a minősége. Főként XI.kerület ,kocsis utcában használnám,de néha vonaton illetve buszon is,bár ott nem életbevágó a sebesség,de itt viszont néha szeretnék játszani is rajta.
Másik teória a T-Mobile csodája,ott van aranykártyám az előfizetésemhez,de ott gondolom akkor nem oldható meg úgy,hogy nem fix időre fizetek elő,hanem azt is HAVI fizetéssel oldjam meg.Csupán azért említettem ezt az aranykártya témát,mert úgy olvastam ,hogy azoknak jár valamiféle kedvezmény.
Válaszotok előre is köszönöm

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#171) rohammokus válasza storm3 (#170) üzenetére


rohammokus
csendes tag

A vodás témát nem tudom.
A tmobil-nál aranykártyával is.. kedvezmény csak új díjcsomag vásárlása esetén van kedvezmény, tehát ha előfizetsz 1 évre, akkor 6 hónapig a havidíj felét kell fizetned illetve olyan 20-ezerért vehetsz a t-nél készüléket amivel megy a net.

Nekem van mobilinternetem, tmobil-os Debrecen belvárosában, ahol tudok 700 kb/sec-el letölteni, tehát mondhatni jó a kapcsolat.. Ott is olyan 150-200 ping-em van (gondolom a mobilinternetes kapcsolat miatt) amivel az fps játékok nem valami élvezetesen játszhatóak, de pl WoW-ozni, Warcraft 3-azni fasza! :)

Double posters deserve to die!

(#172) storm3 válasza rohammokus (#171) üzenetére


storm3
senior tag

Kösz a választ!
Szóval akkor azt mondod,hogy nem lehet úgy megoldani hogy 'bérlem' a modemet,nempedig megveszem?Mert a fene akar 20ezerért olyan kis szart venni,aztán meg ha már nincs rá szükségem,vagy sokallom a havi 6k-t akkor kidobhatom körülbelül,vagy van egy 20ezres pendrivem?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#173) rohammokus válasza storm3 (#172) üzenetére


rohammokus
csendes tag

Mindig van valami akció amúgy!
Én azt az árat írtam amit a weboldalon találtam, de pl akcióban biztosan meg lehet venni 1 éves részletre is.

De gondolj csak bele, ha mobiltelefonra fizetsz elő, ahhoz is kell készüléket venned (vagy részletben vagy egészben).

Ez a mobilinternet is olyan dolog, hogy akkor vegyél csak szerintem ha annyira szükséged van rá vagy van annyi felesleges pénzed. Ha csak néha akarsz a városban netezni, arra felesleges.
Hasonló árért már "korlátlan" (szolg. függő) vezetékes netet vehetsz, aminek normális válaszideje (ping) van, amivel tökéletesen játszhatsz/letölthetsz..

Double posters deserve to die!

(#174) storm3 válasza rohammokus (#173) üzenetére


storm3
senior tag

Az a cink,hogy ahol lakom lakásban,ott nem kaptunk engedélyt arra,hogy fúrjunk faragjunk,ezért jöhet szóba csakis mobilnet.
Amúgy a telefonos az jó hasonlat,csak azt el is bírod adni,hogyha már meguntad,de egy ilyen modemet nem biztos: )

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#175) rohammokus válasza storm3 (#174) üzenetére


rohammokus
csendes tag

akkor vegyél egy wlan routert! az a falakon is átmegy.

otthoni használatra abszolút nem javaslom a mobilinternetet. csakis mobilitásban jobb egy hagyományos internettől.

Double posters deserve to die!

(#176) storm3 válasza rohammokus (#175) üzenetére


storm3
senior tag

Vettem egy T-mobiles 5gigás cuccot,átlag 2500kbpsel tölt le,bár a pingje valóban nagy,így a cod4et nemkell túlzásba vinnem : I
Kérdésem még az lenne,hogy nincs e valami netforgalom limitáló program amit "kapcsolatok"ra lehet beállítani.Mert letöltésre itt van egy helyi net,ami hulladék szar,de valamiért torrentről(majomparádé) 500al szedek,de ilyen iwiw meg ilyenek az sacc 3-4perc mire betölti.Szóval hogy csak az usbs cuccot korlátozza le ha elérem az 5gigát,illetve csak azt számolja.Ha van ilyen,oszd meg velem:)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#177) rohammokus válasza storm3 (#176) üzenetére


rohammokus
csendes tag

Van ilyen. :)
A program neve az hogy DuMeter. Ha telepítve van, be lehet benne állítani hogy mekkora forgalom esetén bontsa az adott kapcsolatot.
Illetve be lehet benne állítani, hogy milyen kapcsolatokat figyeljen (ez kell neked hogy csak a 3g-s cuccot figyelje, mert az ethernetet nem kell).

Double posters deserve to die!

(#178) storm3 válasza rohammokus (#177) üzenetére


storm3
senior tag

Hmm,jónak tűnik ez a progi,csak az a serial amit találtam hozzá,az blacklisted = )
Nem akarok warezolni nagyon,de PM-ben kisegíthet valaki,ha úgy gondolja : )

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#179) storm3 válasza storm3 (#178) üzenetére


storm3
senior tag

problem solved : p

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#180) xxxbence


xxxbence
csendes tag

ennel zavarobb szinu tablazat hatterek nem voltak? :) keresztbe all a szemem ha ranezek...

(#181) tal-garius


tal-garius
aktív tag

Hello ma vettem egy telcsit elofizuval t-mobile-nal es kaptam melle egy 80megas mobilinternet elofizetest ugy h nem is kertem. semmi kedvezmenyt nem adtak a telo arabol tehat nem koteleztek 12honap internet elofizetesre, vagy igen? Remelem le lehet mondani 1 honap utan gondolom azt mar fizetnem kell. Remelem vki hasznal ilyen internetelofizut es tud segiteni.

(#182) stichus válasza tal-garius (#181) üzenetére


stichus
tag

nekem úgy tűnik, h valami olyan konstrukcióban vetted meg a telefont, amivel aláírtál hűséget a mobilnet csomagra

(#183) edward2


edward2
addikt

Sziasztok, kéne nekem valami mobilnet otthonra (akár lehet dsl is). Bármilyen opcio per pillanat magyarhonban ami prepaid dolog? Eddig csak hűségnyilatkozatos cuccokat találtam ráadásul azokat is röhejes árakon. Köszi a segitséget.

(#184) zoo8800 válasza edward2 (#183) üzenetére


zoo8800
veterán

Mobilt szeretnél, vagy DSL-t?
DSL-t a T ad hűség nélkül is, de van belépési díj, és a havidíj is magasabb.

rip and tear, until it is done

(#185) Joe bácsi válasza tal-garius (#181) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Hát ez szívás, már bocs, de átb@sztak téged.
1 év hűség van rá. Kötbér ellenében lemondhatod a netet.
Kiverheted a balhét, de ott virít az aláírásod a szerződésen.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#186) edward2 válasza zoo8800 (#184) üzenetére


edward2
addikt

inkább mobilt mert abból én külföldön már látok működő prepaid verziot. gyanítom ez magyarhonba nem érkezett még el, bár cáfoljatok meg és én ennek örülnék is :)

(#187) megyeri válasza edward2 (#186) üzenetére


megyeri
tag

Domino NET

Ha eszköz is kell: 19.980 Ft

[ Szerkesztve ]

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#188) zoo8800 válasza edward2 (#186) üzenetére


zoo8800
veterán

Vodának van prepaid (feltöltős) mobilnetje, 15K a csomag. Havi 50MB (!) :W :((( ingyen van, a további forgalom egy vagyon.

rip and tear, until it is done

(#189) edward2 válasza megyeri (#187) üzenetére


edward2
addikt

na ez egész korrekt. a vodafonos az kiüti a biztositékot kb... itt most 3-nak használom prepaid mobil netjét amig nincs DSL. 25euroért 30 napra 10 giga. ez közel a dominonet. kösz.

(#190) zoo8800 válasza edward2 (#189) üzenetére


zoo8800
veterán

Igen, a Voda valószínűleg csak viccnek szánta a csomagját.
Nálam sincs drótos net, tudom mekkora szívás tud lenni a mobilnet :O
Csekkes, nem hűségnyilatkozatos, mobiltelefonnal használható nem jó?

rip and tear, until it is done

(#191) edward2 válasza zoo8800 (#190) üzenetére


edward2
addikt

miért mi lenne ez?

(#192) alatin válasza Integra (#50) üzenetére


alatin
csendes tag

Na most hétvégén elvonatozom Nagykanizsára. Megnézem a pannon netemet, hogy működik vonatozás közben. meg a t-mobile-os telefonomat, hogy meg a 3g. Összehasonlító teszt lesz, hümm.

(#193) Ybear válasza Pooh86 (#47) üzenetére


Ybear
tag

Most nem rossz, de délutánonként (főleg 4 után), mikor többen beszélnek már a cellában, ez is szakad.
[link]

Szerk: ja, ez a XX. kerületben van, panel.

[ Szerkesztve ]

Ha menni kell, hát menni kell.

(#194) F1DO


F1DO
senior tag

Sziasztok, megkérdezem itt is..

Tudnátok-e tanácsot adni azt illetően, hogy vodafone-os E220-as mobilmodemem kb 10 perc internetezés után 'eltűnik' a windowsból? Egyszercsak megszakad az internetkapcsolat és a gép nem látja a modemen lévő file-okat sem. Újra kell indítani a gépet, vagy a modemet kihúzni és újra csatlakoztatni ahhoz hogy újabb 10 percet tudjak vele internetezni. Több számítógépen is próbáltam és mindenhol produkálta ezt a jelenséget. Mondanom se kell, baromi zavaró.
Elvileg a legfrissebb szoft van rajta.

Valami tanács, ötlet?

(#195) taxy88 válasza F1DO (#194) üzenetére


taxy88
aktív tag

Hello
Frissítsd a modemet ;)
[innen] tudod letölteni a hozzá való cuccokat
Mikor frissítetted utoljára?

[ Szerkesztve ]

(#196) emery2


emery2
tag

Üdv !

T-mobile Domino net 5 GB csomagom van. Spanyolországba megyek nyaralni és az szeretném kérdezni tudom ezt ott használni vagy reménykedjek valami kóbor wifi jelben ?

Köszönöm a választ.

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#197) Gabás válasza emery2 (#196) üzenetére


Gabás
addikt

tudni tudod, csak aztán győzzed fizetni :D
roaming adatforgalom díjazása szerint megy, úgyhogy inkább ne:)

(#198) fateless válasza zoo8800 (#190) üzenetére


fateless
veterán

Tudom, hogy már régi a HSZ, amire válaszolok, csak most olvastam és nem értem:

Miért nevetséges a Voda csomag? Nagy mennyiségű használatnál valóban nagyon drága, ugyanakkor a két alap T-csomag esetén messze olcsóbb a Vodáé (T: 30MB 1.300; 80 MB 2k; V 50MB 0Ft, 250 MB 1k), márpedig prepaid kártyás csomagot felteszem inkább az választ, aki kevesebbet óhajtja használni.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#199) Button válasza fateless (#198) üzenetére


Button
aktív tag

egyetértek, én most tervezem megvenni, főleg most 6900ft..
nekem nyáron kell néha amikor elmegyek otthonról, drótos van otthon
de télen amikor hónapokig elő sem veszem minek vizessek bármilyen alapdíjat
szóval kiegészítőnek nagyonis jó

(#200) F1DO válasza taxy88 (#195) üzenetére


F1DO
senior tag

A legfrissebb szoft volt rajta, és mikor frissíteni próbáltam behalt az egész, mostmár aztán halott teljesen a kütyü....

(#201) orkati


orkati
tag

Jobb topicot nem találtam, de azért passzol ide is valamennyire :)

Tudja valaki, hogy valamelyik mobilszolgáltató fogad el internet utalványt? Amit a cégeknél osztanak, ilyen Sodexho meg Ticket Accord és társai? Amit a upc meg a digi elfogad.

(#202) club1 válasza orkati (#201) üzenetére


club1
veterán

Sodexot csak a Vizfon fogad el. A tobbit nem tudom, nezd meg az adott utalvanyt kibocsato ceg oldalan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.