Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

A véroxigén szinten kívül sok érdekeset nem tud az 5-höz képest. Örömteli lenne, ha a MiBand-et is gatyába ráznák mellé, mert az utóbbi időben siralmasan rossz lett (magyar nyelv hiánya, rossz alvásmérés, stb.).

B.Cs.

(#2) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a cikket :R Az nfc-ért kár, az üzem idő meg látjuk majd,hogy alakul illetve az ára itthon. Amúgy nekem tetszik.

A jövő most van

(#3) Mill3r


Mill3r
tag

Az összes előzetes híresztelés arról szólt, hogy lesz GPS :)
Mondjuk így utólag belegondolva, ha tényleg bekerült volna, akkor házon belül csináltak volna konkurenciát, pl a Mi watch lite ellen.
Első ránézésre bejön... ár és üzemidő kérdéses :F

IDDQD IDKFA

(#4) Criminal017


Criminal017
őstag

45 euro a global ára.

(#5) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Nálam a kettes még szuperül működik. :)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

a hardver (cpu, ram stb.) maradt teljesen ugyan az mint a band 5, és 4-ben?

(#7) Ricardo válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

Én meguntam a mifit baromságait. Azóta a ZEPP-et használom.

(#8) bollokcs80 válasza Ricardo (#7) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én is hajlok rá. Két kérdées:

A firmware frissítéseket is megkapja a Band azon keresztül?

Mi Fiókban levő eddigi adatokat látja?

B.Cs.

(#9) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Jó kis eszköz ez.

A véroxigénszint-mérése vajon mennyire használható?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#10) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Mi band 6 , MI 11i (k40 pro +), csak kapkodom a fejem. :R

(#11) Ricardo válasza bollokcs80 (#8) üzenetére


Ricardo
félisten

Olyan régóta nem használom, nem tudom volt e már azóta egyáltalán firmware frissítés.

Az adatokat látja.

(#12) twollah1976


twollah1976
őstag

Egyelore nem erzem a kesztetest, hogy a hir olvasasa utan lecsereljem a Mi Band 4-em.

Lehet, hogy megvarom a Mi Band 7-et.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) juuzer


juuzer
addikt

Kérdés, hogy az akkuidő mennyire sínyli meg a nagyobb kijelzőt. :(

Örvendetes a gyorsválaszok megléte, bár ezt mondjuk a Galaxy Fit 2 tudja, ami azért elég vicces.

Egyébként azt mondom, hogy inkább a Honor Band 6, nekem személy szerint jobban tetszik. De ennek ellenére szép kis Mi Band lett! :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#14) Ricardo válasza juuzer (#13) üzenetére


Ricardo
félisten

"Kérdés, hogy az akkuidő mennyire sínyli meg a nagyobb kijelzőt. :("

Idézet a cikkből.

"Az akkumulátor maradt 125 mAh, de a 14 napos üzemidőt a jóval nagyobb kijelzőtől függetlenül ezúttal is beígéri a gyártó."

(#15) juuzer válasza Ricardo (#14) üzenetére


juuzer
addikt

Igen, de a "beígérni" és a valóság között szerintem sok különbség van. :D

Vamos a la playa.

(#16) Ricardo válasza juuzer (#15) üzenetére


Ricardo
félisten

Az majd kiderül.

(#17) P41N


P41N
senior tag

Kár az NFC-ért, pedig pont ez miatt nem vettem hónap elején Mi Band 5-öt, hogy na majd a 6-ban már biztos lesz, és nem :DDD

(#18) juuzer válasza P41N (#17) üzenetére


juuzer
addikt

Apple Watch Simple-lel vagy Google Pay Revoluttal és War OS-sel. Bár szerintem utóbbi továbbra sem használható itthon órákon, de ebben nem vagyok biztos. :DD

Vamos a la playa.

(#19) P41N válasza juuzer (#18) üzenetére


P41N
senior tag

Akkor úgy érzem ezt még egy darabig hanyagolom. Apple Watch-ot semmiképp nem szeretnék, nem használok már iOS-t.

(#20) blueMerle


blueMerle
veterán

Az 5-ösöm erre semmiképp nem cserélem, nagyon kellene már egy NFC bele, akár lehetne feláras verzió is az sem zavarna.

(#21) Ádám16 válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


Ádám16
addikt

Mondjuk a véroxigénszint mérése a Covid időszakban igencsak jól jön.

(#22) feloman


feloman
aktív tag

Olyan számomra mintha az amazfit band 5 adták volna ki nagyobb kijelzővel - abban már van véroxigénszint mérés.

felo

(#23) Huntszy


Huntszy
tag

Hm, a fingreszelés megy pár generáció óta a Mi Band fronton. Bár a másik oldalról meg az is igaz, hogy ha aggresszívan pakolnák bele a dolgokat akkor már árban már átcsúszhatna egy másik kategóriába és más termékekkel versenyezne szóval simán jól van ez így. Bár egy NFC GPay supportnak nagyon tudnék örülni de azt hiszem még ha lenne is NFC, GPay support nem. Xiaomi Pay-t (ha van) vagy hasonlót meg biztos nem használnék. Akkor már inkább előhúzom a zsebemből a telefont és azzal érintek.

(#24) strogov


strogov
senior tag

Asszony ez alapján nem fogja cserélni a miband4-et. Igazából a 3 is csak a kijelző fakósága miatt ment levesbe.

Nem tudom, hogy merre lehetne fejleszteni ezt a babot. Ahogy látom ha NFC bekerülne itt is, akkor kb. vége is lenne. A kijelző a 4-esben is tökéletes, feature szinten már a 3-as is elegendő volt annak aki nem okos órát szeretne.
A "fitnesz/egészség" funkciók a drágább órákban is legfeljebb bohóckodni jók. Ha pulzust akarok mérni edzés közben akkor kell a pánt. A HRV számítás még pánttal is necces nemhogy egy lassan reagáló nem túl pontos cuccal.

(#25) juuzer válasza strogov (#24) üzenetére


juuzer
addikt

Nagyjából semerre, maximum jobb szenzorokat raknak bele. Nem nagyon látnám, hogy az NFC-s fizetés nagyon elterjedt lenne, a FitBit azt hiszem implementálta már, de nagyjából az Apple-n és a Google-n meg a Samsungon kívül ennyi.

Picit komolyabb sportra meg eleve nem bandet vesz az ember szerintem.

Vamos a la playa.

(#26) F1DO válasza strogov (#24) üzenetére


F1DO
senior tag

Én annak örülnék ha nem csak elutasítani vagy némítani lehetne vele a hívásokat hanem pl felvenni úgy, hogy rögtön ki is hangosítja a telefont.
(Vajon erre valami 3rd party app-al képessé tehető?) :F

(#27) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Kicsit jobb, mint az előd, így autobuy van. :DDD
40€-ért sikerült megvenni, és gls-el küldik spanyolból, szal jövőhéten itt lesz, már várom. :B

(#28) feloman válasza grizlisandor (#27) üzenetére


feloman
aktív tag

Szia!

Lehetne kérni linket hogy honnan rendelted?
Előre is kösz :))

felo

(#29) grizlisandor válasza feloman (#28) üzenetére


grizlisandor
addikt

Link, a bolt hivatalos Xiaomi partner.
Többen vettek már innen telefont, akkor egy okos karkötőre benevezek én is tőlük. :B

(#30) feloman válasza grizlisandor (#29) üzenetére


feloman
aktív tag

Köszi!
Néztem én is ezt az oldalt. Sajna nekem valamiért nincs Paypal fizetési lehetőség, ezért valamiért tartok tőle. Írtam a supportnak, majd írnak rá valamit.
Köszi azért!

felo

(#31) Kolondrum válasza grizlisandor (#29) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nálam jó lenne ha pest megyében nem kb 8 település lenne választható. :U ahol én élek olyan ott nincs. Egyébként itthon 14.900 lesz, megvárjuk. De csak mert hamarosan jön jó áron.

[ Szerkesztve ]

(#32) grizlisandor válasza feloman (#30) üzenetére


grizlisandor
addikt

Én pedig azzal fizettem. :DDD

(#31) Kolondrum:
Tényleg, na ez érdekes, az én címem(vidék, kitudtam tölteni szépen). :B

Hol láttad azt az árat?
Mert én eddig hivatalos helyen eddig az Alzánál láttam és ott 17590 + szállítás.

(#33) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Át is vettem a csomagot.
Nagy változás nincs, ugyanaz a töltőfej, karkötőméret, így legalább jó lesz a tarcsiba az Ali-ról rendelt origi pótkarkötő. Holnap reggel párosítom és hadd szóljon. :)

(#34) szpali válasza grizlisandor (#33) üzenetére


szpali
addikt

klassz, grat hozzá

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#35) DaDa


DaDa
senior tag

Akinek már van ilyen az tudna segíteni, hogy az értesítések betűmérete nagyobb mint az 5-ös vagy 4-es estében?

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#36) Regirck válasza DaDa (#35) üzenetére


Regirck
senior tag

Igen, határozottan!

Engem kicsit zavar is, hogy jóval nagyobb, így hiába a nagyobb kijelző lényegében nem szolgál több információval.

(Sajnos eladtam már az 5-öst és váltottam a 6-osra így nem tudok képet küldeni a különbségről. Hátha lesz egy kedves fórumtárs aki megcsinálja)

(#37) DaDa válasza Regirck (#36) üzenetére


DaDa
senior tag

Nagyon köszi, nem kell kép. Elhiszem Neked is. 😊 Nekem ez jó mert a szemem nem az igazi. Meg is rendeltem alzarol.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#38) Regirck válasza DaDa (#37) üzenetére


Regirck
senior tag

Reméljük egyszer lesz egy update amikor mindenki eltudja dönteni, hogy hogyan szeretné. Ahogy néztem az ékezetek már tökéletesek, 5-ösnél ugyan megjelentek, de furán...

(Mondjuk vezetés közben ha üzennek és csak rápillantok jobb a nagyobb betűméret)

[ Szerkesztve ]

(#39) Studiossrác


Studiossrác
aktív tag

Szia!

Notifyvel használod vagy mifittel? Esetleg egyéb appal?

Szerk: Regirck tervesztem 1 válasz üzenetet írni, úgy látszik nem sikerült a válasz gombra rányomnom.

[ Szerkesztve ]

(#40) Regirck válasza Studiossrác (#39) üzenetére


Regirck
senior tag

Gyári MiFit-el

(#41) kirusz1


kirusz1
őstag

Hello.Van hozzá jól működő magyar nyelvű app?

(#42) VROBY válasza kirusz1 (#41) üzenetére


VROBY
tag

Helló!
Ez az alkalmazás szuper! ( magyar, ha akarod)
https://www.youtube.com/watch?v=odbB14f5gv4
Notify for Mi Band
Free módban is jól muzsikál, de az 1290Ft-ot megéri a Pro verzió....

(#43) kirusz1 válasza VROBY (#42) üzenetére


kirusz1
őstag

Köszi megnézen :R

(#44) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Sziasztok. Uraim érdeklődnék a rezgés erőssègèn? 1nap után eladtam a honor band 6-ot mert a rezgése fing kb :K semmit nem érezni és így az értesítéseket se láttam.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#45) DaDa válasza kbyte1024 (#44) üzenetére


DaDa
senior tag

Egy hétig én hordtam tesztelni a páromnak. 😀 Szerintem meg erős is a rezgés. Párom minden reggel erre ébred és még nem aludt el. Igaz előtte band 4 volt az is bőven jól rezgett. De szerintem ez személy függő is lehet, érdemes lenne kipróbálnod.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#46) kbyte1024 válasza DaDa (#45) üzenetére


kbyte1024
addikt

Most a verge lite-om vettem vissza az király rezgesileg. De ha azt írod hogy még erős is akkor jo :R

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#47) fess


fess
őstag

Sziasztok
Úton van hozzám egy karkötő, notify for mi band-el használnám. A MiFit-et előbb fel kell rakni, frissít valamit vagy használható egyből a notify-al?

(#48) GhettoChild


GhettoChild
tag

Hello!
Ügye jól sejtem hogy Phone + mi band + bt fullhalgato kombo nem működik egyszerre ?

(#49) szpali válasza GhettoChild (#48) üzenetére


szpali
addikt

dehogynem
a master eszköz egyidejűleg képes 7 eszközhöz is csatlakozni

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#50) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Ma hogy jártam, lemerült a kezemen a MB6. :(((
Nem rémlik, hogy jelzett volna, hogy 5%-nál, hogy tölts fel kis gazdám. :U
Találnom kell valami óralapot, ahol kint van a töltöttség is, mert a gyárin én nem látom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.