Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Kár, remek gyártó.

(#2) kisml


kisml
tag

Na, egy olcsóbb One S jöhetne :D

(#3) kcsa


kcsa
veterán

Remek hír, várom az olcsó fémházas de korrekt hardveres wp8-as kütyüket :)

(#4) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Bár korai még ezt mondani, nem lennék meglepve ha előbb utóbb fenné rájuk a fogát egy nagy gyártó és ez a jelenlegi állapotokat nézve kizárólag a Samsung lehet ;)

(#5) L4mie


L4mie
veterán

Maradhatott volna a 2 évvel ezelőtti stratégiánál, nagyon jó ár/érték arányú Legend-del Desire-el Wildfire-el.Korrekt támogatással-frissítésekkel. Aztán tavaly valami elromlott náluk, de nagyon, kezdve azzal, hogy Desire nem kapott 2.3-at

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6) kcsa válasza L4mie (#5) üzenetére


kcsa
veterán

Há' nemtom hogy vagy ezzel, de hogy a wildfire sosenem volt jó ár-érték arányú, az fix :D

(#7) orrlyuk válasza L4mie (#5) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Az SIII "Android-alapú konkurenseit felszereltség és dizájn terén is messze maga mögé utasította" - azért a kizárólagos olimpiai szponzoráció is jelenthet valamit...

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8) prolad


prolad
őstag

Ha tényleg így lesz,akkor egy one S-t biztos beszerzek.

(#9) Ati3120 válasza L4mie (#5) üzenetére


Ati3120
tag

A Legend tetszett régen de pont az ár-érték aránya miatt választottam Se x8-at ugyanazzal a Soc-al fele annyiért . :U igaz nem fém házas sajnos, bár a fém is lehetne olcsóbb gondoljunk itt a konzervekre vagy üdítőkre ott nem számít prémiumnak :K .Árcsökkenés után lesz reális az áruk a htc-nek .

[ Szerkesztve ]

(#10) enginev3.0 válasza kcsa (#3) üzenetére


enginev3.0
félisten

Eladom a sensationt es veszek egy wp8 telefont ((:
Most ez az 5eves tervem
De csak is HTC johet szoba

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#11) -=Ghost=- válasza =Mentor= (#4) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

Samsungnak lehet hogy jót tenne, volna mit tanulniuk anyaghasználat terén...

Mellesleg a hűde agresszív reklámkampányból sokat nem érzékeltem, csak hogy mindenhonnan a csodás s3 folyik... egy One X reklámot nem láttam még tvben pl...

(#12) kcsa válasza orrlyuk (#7) üzenetére


kcsa
veterán

Azt hogy van pénzük kizárólagos szerződéseket kötni? Vagy mire gondolsz? :D

(#13) onetri


onetri
tag

Kár érte.. de azért egy maximum 90ezres fémházas wp8as telót várok tőlük:))

(#14) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem csökkenteni kellene a termékpalettájukat, kigyomlálva az felesleges modelleket. Csodálkozok azon, hogy a Samsung hogy bír fenntartani egyszerre 3-4 szoftverplatformon annyi sok, alig valamiben eltérő modellt.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#15) Beri78


Beri78
őstag

szerintem egy kis árcsökkentés jót fog tenni a piacnak :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#16) L4mie válasza kcsa (#6) üzenetére


L4mie
veterán

Ok, nem túl erős hardver, de főleg csajok között meglepően sok elégedett vadtűz tulajjal találkoztam. + chekkolj le egy galaxy mini-t ami ugye oké olcsóbb, de látszik is a különbség rendesen.
de tökmind1 akkor mondjuk azt, hogy a wildfire drága volt. ettől tavaly még elk*rtak valamit. És nem csak a fent említett 2 dolgot. Beast audió helyett inkább fejlesztettek/vettek volna egy középjó hangrendszert nem lószar kidboni való fülest adtak volna a nem BA-s telefonok mellé, meg fejlesztettek volna jobban a kamerán. csomó pénzük maradt volna, és elégedett vevők.

*szubjektív vélemény.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#17) kcsa válasza L4mie (#16) üzenetére


kcsa
veterán

Szerintem túlgondolod a szitut, a cikkben is egész jól el vagyon magyarázva, hogy a kizárólagos iphone szerződések lejártával indult a lejtmenet, és innentől kezdve a HTC kapkodni kezdett, a prémiumnak beállított, de olcsó hardverű kütyükkel kezdve, folytatva a beat (nem beast :D) audio termékeken át az online játékplatformig mindenfélével kísérletezve.

Csak egy dolgot nem csináltak: reális áron, jó készülékeket. Na ez kellene :)

(#18) L4mie válasza kcsa (#17) üzenetére


L4mie
veterán

jaa mondjuk igaz :D
hozzáteszem Legendem volt, de azzal nagyon boldog voltam, és azt az érzést semmi nem übereli amikor kibontottam előszőr bekapcsolatm etc.

*beat :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#19) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Nagyon remélem, hogy a majdani készülékek már nem az olcsósítás fényében születnek.

Nincs szükség még egy szappantartó gyártóra..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#20) Stanley-B. válasza kcsa (#17) üzenetére


Stanley-B.
őstag

"... folytatva a beat (nem beast :D) audio..."
Nem beast, de nem is beat, hanem Beats.

Cikkhez hozzászólva: nem történt semmi érdekes, csak bebizonyosodott, hogy az emberek nagy része igénytelen bizonyos dolgokra.
Az mondjuk mókás, hogy az S2 dizájn terén előremutatóbb lett volna, halál érdektelen 0 dizájnja van, annál egy Sensation 1000x szebb.

(#21) Straw válasza Stanley-B. (#20) üzenetére


Straw
senior tag

Gondolom arra célzott hogy vékony :D
De nálam a dizájn nem csak arról szól hogy mennyire vékony egy teló.

Emlékszem még régen a Desire érában, kicsivel százas felett vettem a Dézit az első szállítmányból, és az akkor egy abszolút csúcs telónak számított, most egy csúcsgép nem hogy nincs kicsivel 100 felett, lassan kicsivel 200 felett van és nem telt el 3 év.

[ Szerkesztve ]

42

(#22) franc0


franc0
őstag

Öcsémnek vettem egy One V-t anno, a T bevezető ára 55K volt. Annyit megért.
De a 85-90K-s független ár egy vicc.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#23) margithid


margithid
veterán

Szerintem ott rontották el ahol a RIM is, pont, hogy nem kellett volna kijönni olcsó mobilokkal, igy a samsung se tudott volna konkurálni velük.
RIM, nokia, htc, minden gyártó haldoklik?:(
Ezeket előbb útóbb fel fogják vásárolni, már igy is nagyon olcsó midnegyik.

(#24) Pete55555 válasza orrlyuk (#7) üzenetére


Pete55555
addikt

"Galaxy S II premierje lehet, mely az Android-alapú konkurenseit felszereltség és dizájn terén is messze maga mögé utasította"
Így teljes az idézet. SII, S2, vagy mondom úgy, hogy GT i 9100.

...Szeretem leracsniztatni...

(#25) Agro


Agro
senior tag

Szerény véleményem, hogy a HTC "prémium hatású" készülékeket gyárt. De az ami igazán prémiummá tenné és indokolná a magas áraikat hiányzik az egész cégből. Ez pedig a support és a szervíz szinte teljes hiánya. Rengeteg HTC-t használó ismerősöm van akiről tudom, hogy soha a büdös életbe többet nem vesznek ennyire "prémium" telefont, köztük én is. Én mint (jelenleg) HTC tulaj egyáltalán nem sajnálom a mély zuhanásukat. Azt viszont sajnálnám, ha a stílus jegyeik kihalnának a piacról.

[ Szerkesztve ]

(#26) Legendd válasza margithid (#23) üzenetére


Legendd
senior tag

Ebből legalább a Nokia visszajöhet hamarosan, de HTC-t sem kell temetni.
Jó lett a One S-emen futó 4.1-es Sense is, viszont az fájó, hogy külföldi forrásokból lehet csak itthon kraitos verziót kapni, a Vodás S3 ahhoz képest elég gyengécske.
Meglátjuk, sok jó cucc bejelentése várható szeptemberben, lassan aludni sem bírok majd :D

Alea iacta est!

(#27) sagit


sagit
addikt

nagybátyám egy flyert és 1 sensation-t használ munkára

pontosabban használna mert elég botrányosak azok gyárilag a szoftvert nézve ( nem minhta az SGS-em nem lenne az)

rendszeresek a lassulások,fagyások stb..

a lényeg hogy ő nem ér rá barkácsolgatni a kütyüket és már az eladáson gondolkodik mind2 kütyünél, pedig mindkettőt újan vette függetlenül a megjelenésükkor jópénzért

a baj csak az hogy mi az amit biztosan lehet ajánlani droid vonalon neki? csak annyi az elvárás hogy 1 év használat után ne kakilja össze magát

lehet hogy nincs ilyen? ;]

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#28) FatalEror válasza =Mentor= (#4) üzenetére


FatalEror
addikt

Akkor többet nem veszek HTC-t :(( :N

HardCore is my LifeStyle

(#29) hallerlaller válasza sagit (#27) üzenetére


hallerlaller
addikt

csak nexus

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#30) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Nem lenne rossz ha jó áron adnák őket,mert ászia,japán környékén a sony után a második kedvenc gyártóm.És sok telefonjuk igen jól néz ki.Eddig sem voltak drágák ha azt nézzük pl.: mennyi az SGS3.

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#31) Dare2Live válasza sagit (#27) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Van a hivatalos google mobil a galaxy nexus. Az stabil, van support, nincs lassulás, nem bugzik...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#32) Misály


Misály
addikt

Tudnam hol vannak ilyenkor, akik azt allitjak, hogy a HTC-nek bejott az android. Hol van mar a desire sikere...

(#33) ESP23


ESP23
senior tag

Nos nem is csodálom, a HTC mostanában nagyon elszált az áraival, például ott van a Desire C, annak az ára valami vicc.

(#34) Zirowe válasza Misály (#32) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az android bejött neki, csak utána elszálltak az árakkal, agyukra ment a siker, aminek meg is lett a böjtje.

Amúgy az onlive-al is buktak vagy 30 milliót.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#35) Zedz


Zedz
addikt

Mondjuk már ideje volt felébredni, hogy a jelenlegi árazásukkal nem sokra fogják vinni a jövőben. Kíváncsian várom azt nagy árcsökkentést... ;]

(#36) sziklassy


sziklassy
csendes tag

[link]
Frissítve, mégsem veszik ki a beats audio-t. : ;)

[ Szerkesztve ]

(#37) pető bá'


pető bá'
őstag

Hatalmas árvágás = 30-40%
Csökkennek az árak = 10-20 %

mekkora csökkenésre lehet számítani? ha tényleg akarnak valami (érezhető) eredményt, ahhoz egy 25% (szvsz) mindenképp kell..

"... and I hope you have a great day!"

(#38) sziklassy


sziklassy
csendes tag

Egyébként sajnálnám ha eltűnne a gyártó, a HTC ONE X életem legjobb telefonja, pedig már volt pár... Szerintem valaki megint a csökkenő részvényárfolyamra spekulál.

(#39) blade zte


blade zte
őstag

Huawei szint, vagy annál lejebbi árazás jó lehet.Akkor a huaweinek talán még be is fellegzett. :))

Oppo find 7 astro black

(#40) Injun


Injun
aktív tag

Na vééégre :DD

(#41) Stanley-B. válasza pető bá' (#37) üzenetére


Stanley-B.
őstag

25%-os árcsökkentés után nem értem, hogy ki választaná pl a samsungot?

ESP23: vagy a ONE X ami jelentősen olcsóbb az S3-nál (meg legalább ennyivel jobb is), ez is beleférne a másik oldalra szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#42) Stanley-B. válasza ESP23 (#33) üzenetére


Stanley-B.
őstag

dupla

[ Szerkesztve ]

(#43) p06 válasza Stanley-B. (#41) üzenetére


p06
senior tag

pl: Akinek az tetszik ;] mert hát ízlések és pofonok ahogy a bölcs mondás tartja...

Akkor a többi gyártó is olcsósít és nekik talán több a tartalék ergo nem biztos hogy rövid,középtávon a HTC-nek bejönne mert kisebb profit ugyanannyi készülék vagyis ugyanott vannak kisebb bevétellel max. 1-2 hónap előny a többi gyártóval szemben. Szerintem :F

Nekünk ez csak jó lenne ;]

[ Szerkesztve ]

(#44) ESP23 válasza Stanley-B. (#41) üzenetére


ESP23
senior tag

Szerintem lenne olyan ember, többek között én is , soha nem volt és nem is lesz HTC telefonomom.
Bevallom hogy azt akartam venni a Desire C nagyon megtetszett, de amikor megmondták hogy mennyibe kerül azt mondtam hogy inkább soha ne legyen ilyen telefonom.

(#45) pető bá' válasza Stanley-B. (#41) üzenetére


pető bá'
őstag

miért, nem ez lenne a HTC célja? mert ha tényleg hajlandóak lennének ennyit (vagy "csak" 20%-ot) engedni, akkor nem lenne kérdés, hogy HTC/bármi más...

szerk.: oké; nekem nem lenne kérdés. akiknek elvei vannak... :P

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#46) Sacredcow válasza sagit (#27) üzenetére


Sacredcow
csendes tag

galaxy Note 10.1 tokeletesen megfelel munkara sztem:D

Acta est fabula.

(#47) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Amúgy csökkenthet akármennyit, nem mintha ide is elérne majd az olcsóság szele.. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#48) ESP23 válasza Zirowe (#47) üzenetére


ESP23
senior tag

:C

(#49) p06 válasza Zirowe (#47) üzenetére


p06
senior tag

Hát igen, felfogja az osztrákok szélerőművei .. ;]

[ Szerkesztve ]

(#50) Integra


Integra
titán

mondjuk nem kéne mai napig kopó házas one s-t gyártani...
továbbá személy szerint minden kábelt, töltőt, fülhallgatót betiltanék globálisan, és csak a telefonkészüléket árulhatnák a dobozban. akinek meg kell, vegyen hozzá külön.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.