Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) i400


i400
senior tag

az mx518-at én is plastidippel szeretném lefújni... kíváncsi leszek a hosszabb távú tapasztalataidra mennyire bírja a strapát a gyári bevonathoz képest

(#2) Male válasza i400 (#1) üzenetére


Male
nagyúr

Két hónapja festettem, egyelőre bírja, de ha lesz változás, akkor beleírom majd a cikkbe!

(#3) harry


harry
veterán

Hol, mennyiért, milyen kiszerelésben lehet venni ilyen Plasti Dip -et?
Nekem az MX1000-t kéne kicsit felújítani, elég furcsa állapotban van az oldalán lévő fekete gumis-jellegű borítás, le kéne szedni mindet, és valami hasonlóval újrafújni, meg esetleg a tetejét is sima festékkel, valamikor eljátszanék vele.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Én is megcsinálnám ezt szívesen, meg belülről is ki kéne már pucolni a G9-et.

Valaki nem tud egy leírást, hogy hogyan kell szétszedni egy Logitech G9 egeret? Nekem nem sikerült rájönnöm. :(

(#5) Male válasza harry (#3) üzenetére


Male
nagyúr

Dunakeszin úgytudom... de Pesten is át lehet venni, én is ott vettem meg (valahol a Lánchíd környékén).

...de a biztos, ha írsz nekik, vagy felhívod őket. (e-mailben tárgyaltam én is le velük az átvételt)

Már van egy topicja is itt a PH!-n, ahogy látom megjelent egy emberük is benne.

[ Szerkesztve ]

(#6) harry válasza Male (#5) üzenetére


harry
veterán

Igen, most találtam rá a topicra, meg a honlapjukra - ahol az írják, 4k / flakon, valóban? :Y

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#7) i400 válasza Male (#5) üzenetére


i400
senior tag

sőt carstylingon is van topikja és ott talán mintha aktívabbak is lennének

(#8) Male válasza harry (#6) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, valóban annyi... nem egy olcsó dolog. (az egér miatt önmagában talán nem is vettem volna meg)

i400: Igen, tényleg :) Meg van itt is... nagyon durva lenyomtak vele egy egész autót :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

Jó ötlet és szép munka, csak ettől az egér belseje sajnos a régi marad. És ha ennyire szét volt kopva, az azt jelentheti hogy már a gombok és a görgő sem lehet a tuti

(#10) Male válasza Rebirth II. (#9) üzenetére


Male
nagyúr

Köszi! :)

A belseje teljesen jó állapotú... gyanítom nem gagyi alkatrészeket használtak, és azért.

(#11) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

5letes, gratulálok. Der ha tényleg 4K egy ilyen festék (bár mondtad, hogy nem csak erre kellett), nem jártál volna jobban egy új egérrel? Az zsír úk (kivül-belül) és megint van rá gari... :F

Mindenesetre az írás nagyon tetszett, a spray-ről még nem is hallottam, de nagyon érdekes anyagnak tűnik, hasznos infó volt, a munkához meg grat! :C szép munka!

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12) i400 válasza Male (#8) üzenetére


i400
senior tag

azigen :Y aztán nehogy nekem is mattfekete legyen az autóm ezekután :DDD

(#13) Male válasza TazLeacher (#11) üzenetére


Male
nagyúr

Köszönöm! :)

Ha csak az egér lett volna, akkor igen, jobban megéri lecserélni. (még akkor mértem, 20-25% amit erre elfújtam belőle, szóval kb 1000Ft, ha a maradékot van mire elhasználni)

Persze ottvan az is, hogy megfelelő egeret keresni nem egyszerű, és valószínűleg nem is egy olcsó példány lett volna (ez sem volt az amikor vettem).

i400: :D

[ Szerkesztve ]

(#14) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Gratula, nagyon jó lett! Elvileg, ha nem jó, egyben is le tudod szedni a festéket, bár nem vagyok benne biztos. Már korábban nézegettem a festéket, tetszetős :))

(#15) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Teljesen jó! :)
Melóhelyemen ilyet osztogatnak a laptopok mellé (azaz múltidő, mert én nem kaptam), ott is szereti mindenki.

A gumispray meg ügyes ötlet volt, szerintem elég sok helyre jó lehet még.

Mutogatni való hater díszpinty

(#16) Winne


Winne
nagyúr

Szép lett, majd pár hónap után fotózd újra légyszíves, kíváncsi vagyok mennyire bírja majd a használatot.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17) Male válasza molnarpeter (#14) üzenetére


Male
nagyúr

Köszi! :)

Igen, elvileg ha elég vastag, akkor egyben lehúzható... remélem ezt nem fogom ellenőrizni :D

hcl: Jókis egér, és tartós is :)

Winne: Le fogom :K
Elvileg kopásálló, de hogy ezt a napi 10 óra fogásra értik-e... na majd kiderül :)

(#18) Hiperwolf


Hiperwolf
tag

Szép lett, grat hozzá! :C
Kár, hogy a görgőt nem lehet "visszafehéríteni". :U

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#19) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Jó leírás, gratulálok! Ez a festék mindenre tapad? Én a gépházamat lehet lefújnám vele, mert már unalmas:)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#20) Hunter2 válasza i400 (#1) üzenetére


Hunter2
addikt

a gyári bevonat nekem is elfáradt rajta elég szépen.

(#21) veector válasza Hiperwolf (#18) üzenetére


veector
senior tag

Bár nem láttam részleteiben az egeret, de ha a görgőt ki lehet szedni (ami elég valószínű) akkor semmi akadálya nincs. Van fehér Plasti Dip is.

Amúgy jó a cikk :)

(#22) lorenzen válasza Male (#8) üzenetére


lorenzen
aktív tag

".. nagyon durva lenyomtak vele egy egész autót "

Van információ arról, mennyire nyeli el a lézer és rádióhullámú sugárzást ez a felület?
(Megpróbáltam finoman kérdezni. :B )

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#23) Male válasza Hiperwolf (#18) üzenetére


Male
nagyúr

Köszi! :)

Igen, sajnos az besárgult... bár képen sárgábbnak tűnik, mint a valóságban.

lorenzen: Nem hinném, hogy egyezik azzal, amit a repülők elejére kennek :DDD
Szerintem ha sáros autóval működik, akkor ezzel is működni fog amire célzol...

(#24) tcsfm


tcsfm
tag

szép munka, bár én másban láttam hasznát.

15 éves full bemattult karcos kocsi, kapott egy local gurutól gyári pasztást gépi polírt, műanyag elemek - lökös, oldalcsíkok, visszapillantó etc kívül, belül gyorsabban kopó elemek, kormány, váltó, könyöklő ezzel 3 rétegben.
kb 25 lett ráköltve, egy laza vasárnap délután, legalább 150nel feljebb vitték el, mint a kiindulópont lett volna használtautón, csak szólok ha valaki verdacserét tervezne;)
mielőtt valaki károgna, nem ba5ztam át senkit, csak a lelkem világ életében az utcán héderelt és ez meg is látszott rajta, a végén jobban nézett ki mint egy hároméves.

Two great European narcotics, Alcohol and Christianity, I know which one I prefer...

(#25) i400 válasza Male (#23) üzenetére


i400
senior tag

pedig mekkora lenne már a plastidip honlapján referenciák között feltűnne egy f-117 vagy b-2 az usaf ajánlásával, a tuningkiállításon meg élőbe lenyomnának egy mig-21-et :DDD

(#26) Male válasza i400 (#25) üzenetére


Male
nagyúr

:DDD

... vagy az F-117 oldalán egy Plasti Dip logó lenne, mi? :DDD

(#27) zazahoho


zazahoho
őstag

tetszett ,lehet én is kipróbálom ezt a festéket :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#28) F e Z o válasza Hunter2 (#20) üzenetére


F e Z o
veterán

Sztem mindenkinek kopik az MX518-a, 4 éve már én is nyüstölöm, szóval nem is csodálkozok rajta. Mindenesetre z összes gomb még mindig tökéletesen működik, s számomra ez fontosabb, mint a kinézet.

H2O über alles!

(#29) Louies


Louies
tag

up! hogy ide találjak
nagyon jó az írás!

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#30) sbazsi válasza Louies (#29) üzenetére


sbazsi
veterán

+1

(#31) hcl válasza lorenzen (#22) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem valószínű, hogy sokat ér traffipax ellen. ( :D )
A lézert amúgy még a lopakodó (bocs, alacsony észlelhetőségű) repülőgépek felülete is visszaveri, és a radarimpulzusokat is inkább csak szétszórja... És az nem véletlenül rohadt drága bevonat.

Mutogatni való hater díszpinty

(#32) veector


veector
senior tag

Eszembe jutott mit akartam legelőször amikor találkoztam ezzel a cuccossal!
Mobilt / bármi gyorsan karcolódó cuccost befújni vele (van átlátszó spray is). :U

(#33) malwy


malwy
senior tag

Hogy én mennyire utáltam azt az egeret. Annyira lomhának tűnt még windows alatt. Első körben, 1,5 év után lepaszoltam ősömnek. 1 hétig próbálta Autocadra, de visszatért inkább az 1000Ftos Geniushoz. Most nővéremnél pihen. Ha ágyból akar vmit csinálni, akkor távirányító híján ezzel szórakozik.

Nekem a hüvelykujjnál kopott meg egyedül:)

(#34) neduddgi


neduddgi
aktív tag

Azért írok ide, h visszatatláljak, ez nagyon jó cucc, ha tényleg igaz!!! :))
Jah amúgy a Microsoft egereknek a leg-ergonomikusabb v mi az alakjuk

[ Szerkesztve ]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#35) Ariadne


Ariadne
őstag

Ügyes és türelmes megoldás, gratula! :C

Ami érdekes, hogy a végeredményt elnézve komolyan meg kellett szemlélnem a kezemben tartott Genius Ergo 520-as egeremet, pont olyan fekete oldala lett ennek is, hasonlítanak. :) Mondjuk hálistennek ez viszont nem kopik, pedig több éve használom.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#36) Hunter2 válasza F e Z o (#28) üzenetére


Hunter2
addikt

nálam fél év után el kezdett lejönni a gumi felület. a gombok ég most is jók hálaistennek.

(#37) D1Rect


D1Rect
félisten

Hasznos írás, egy nem túl ismert, de mégis remek cuccnak tűnik a Plasi Drip.
Az egér is pofás lett.
Így, hogy nem csak az egérre vetted, mondjon bárki jobb megoldást 1K-ból. :R

(#38) koxos:8]


koxos:8]
senior tag

Jó leírás, :K :R köszi.

(#39) sgergi


sgergi
veterán

Köszi a leírást, kimondottan jó lett a végeredmény.

Ugyanilyen egerem van és nekem is ugyanilyen kopott már az egész, a cikk hatására lehet, hogy én is belevágok egy felújításba.

(#40) DaveJr


DaveJr
őstag

Mióta kerestem már ilyen fújható gumit:)
Kösz a leírást:) Nagypn pöpec lett az eredmény! Grat!

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#41) Tubica


Tubica
senior tag

Pfúúú. Rohadt jól megcsináltad :)
Lehet én is lepucolom az egerem, és beruházok egy ilyen újító festésre :)

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#42) Domi_Jani


Domi_Jani
tag

Nekem kb 2 hónapja nyomták a kezembe, hogy "mostantól ilyet is árulunk" meg egy termék mintát ami egy kötél darab volt, amit tökéletesen befedett és ugyanolyan rugalmas maradt, mint a másik fele ami nem volt lefújva vele. Ekkor eldöntöttem h ilyennel fogom lefújni a szg házam, de sajnos nem jutottam el még odáig. Az egér is jó ötlet, ha lesz időm le fújom szegénykét is vele együtt, mert 7 év alatt amit kapott....kissé kopott... Amugy sok szín van belőle, nem csak fekete meg fehér meg színtelen.

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#43) Mickey23 válasza Male (#2) üzenetére


Mickey23
csendes tag

Ha valakinek esetleg felkeltette az érdeklődését, akkor nagyobban is gondolkodhat mint egy egér:

Itt van pl egy teljes gépház felújítva:


Ebben az esetben az sem hátrányos, hogy a gumi rezgéscsillapító hatású, így csökken a gépből jövő zaj.

És olyan is volt, hogy a srácnak nem tetszett a gyári DELL noti és feldobta egy kis pirossal:

(#44) Domi_Jani


Domi_Jani
tag

Olyan jutott az eszembe, h milyen a takaríthatósága? mivel egy kicsit érdes felületű lesz nem? Nem bujnak el a barázdák mélyében a porszemek?

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#45) KeNTaGoN


KeNTaGoN
tag

Nagyon jó írás, ügyes vagy.
Egyébként szerintem gépház lefújáshoz jobb a sima matt spray, nem kellene ilyen drága Plasti Dippel szórakozni.

És nem tudna vki olcsóbban szerezni Carbon fóliát? Szerintem minden modder álma egy nagy tekercs karbonfólia, csak az a baj, hogy aranyárban mérik. :U

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#46) kovy79


kovy79
őstag

Nagyon jó kis cucc, nem is tudtam, h ilyen létezik. Meg is találtam, a következő házamat mivel fogom lefújni. :)

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#47) Mickey23 válasza Domi_Jani (#44) üzenetére


Mickey23
csendes tag

Jani, lehet tükörsimára is fújni. Ez úgy működik, hogy közelebbről addig fújod, míg "vízes" hatású nem lesz és akkor utána sima felületűvé szárad. Nagyon sokat lehet variálni az eredménnyel a fújási távolság és a szórási szög változtatásával.

(#48) Winne válasza Mickey23 (#43) üzenetére


Winne
nagyúr

Szép lett nagyon, de vajon megéri beruházni rá?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#49) KFChicken


KFChicken
tag

megjött az ihlet... eléggé zavaró az SGS hátlapján az ujjlenyomatgyűjtemény. itt a megoldás :DD

(#50) rankesz válasza KFChicken (#49) üzenetére


rankesz
veterán

MAjd írd meg hogy milyen lett, mert és is SGS-t használok és szintén gondolkoztam már hog mit lehetne tenni, de a homokfúvóra nem vitt rá a lélek... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.