Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kimista


kimista
aktív tag

A cikk elolvasása nélkül is tudtam, hogy melyik lesz az a három készülék ;]

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#2) Ádám16


Ádám16
addikt

Z3 Compact legyen méltó utód, és ne a pletykált 4.7"-es kijelzővel.
A Z3-ra szerintem "felesleges várni", sokkal többet nem fog tudni mutatni a 2-nél, de még a kompakt tabletre kíváncsi leszek. Még mindig a legkellemesebb tábla élőben a Sony gyártósorairól kerül le szerintem.

(#3) BeastMode válasza Ádám16 (#2) üzenetére


BeastMode
őstag

+1

(#4) culas25


culas25
tag

Szerintem ez az utóbbi idők legjobb telefonos reklámja :D A legirritálóbb meg egyértelműen a sharp aquos-é, amit néhány napja láthattunk

(#5) hue2000


hue2000
tag

Szerintem a z3 sorozatot túl korán akarják kiadni mivel kevesebb mint fél éve adták ki a z2 sorozatot igy hardveresen a z3 sorozat nem nagy előrelépés pláne úgy hogy ezeket is 801-es Soc-al akarják kiadni

Az élet mindig drága

(#6) zola96 válasza Ádám16 (#2) üzenetére


zola96
senior tag

yep. Nekem speciel nagyon bejönne ha ez se menne 4.5 fölé... mármint a compact. nekem ez a 4.2-4.3 nagyon optimális. z1 compact is ugy kézre áll nekem bár eddig csak medamarktban tapiztam.:D pedig nem azért ezek jönnek be,mert nőiesen kicsi a tenyerem nem sőőt.. de annyira feleslegesnek érzem. tesom p7jét is átérem de nem vonz nagyon. legyen kicsi meg erős. :D

(#7) dsr


dsr
senior tag

Tab és compact nagyon várós :))

(#8) Gyuracell válasza Ádám16 (#2) üzenetére


Gyuracell
csendes tag

A "kiszivárgott" méretrajz [link] alapján 4,6 colos lesz a kijelző, de a telefon mérete nem változik semmit. Ha minden igaz valahogy így fog kinézni az előd mellett:

(A méretek pontosak, a fentebb említett rajz alapján kókányoltam a képet)

[ Szerkesztve ]

(#9) zola96 válasza Gyuracell (#8) üzenetére


zola96
senior tag

respect. :R

(#10) darvinya válasza Gyuracell (#8) üzenetére


darvinya
titán

Ez kell, ha ilyen. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11) halkow válasza Gyuracell (#8) üzenetére


halkow
őstag

+1 az komoly ez aztán a compact

Alcatel onetouch idol2s the king

(#12) Ádám16 válasza Gyuracell (#8) üzenetére


Ádám16
addikt

Ez odacsapna keményen. Can't wait.

(#13) w333 válasza darvinya (#10) üzenetére


w333
félisten

+1 a Z3 Compact szerintem is nagyon várós ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#14) Ali G.


Ali G.
senior tag

z3 compact és z3 compact tablet ez az amire érdemes várni, ez lesz a legjobb idén :D

(#15) diabolika


diabolika
tag

Z3 compact meg a tablet nagyon várós! :C

Tiszta hülye aki nem normális.

(#16) Flind válasza Gyuracell (#8) üzenetére


Flind
senior tag

Azta, ha ilyen lesz, a jelentéktelen hardveres fejlődés ellenére is van értelme kiadni. :R De remélem itt már igazi üveg lesz a hátlap.

(#17) babkukta


babkukta
senior tag

Hehe, sikerült 3x-ra visszatekerve megállítanom a 3 fekete "készüléknél". Egyértelmű, h van 1 tábla, és 2 telefon, tehát a pletykák igazak.
Bízom benne, h se a Z3C-t nem qrják el, se a sima Z3at. Készüljenek fel, legyen minőség ellenőrzés, ne úgy, mint a Z2nél az elején.
A táblára meg külön kíváncsi leszek. 8", bika hardver, FHD, Sony dizájn... :) Mi kellhet még?

Üdvözlettel, Tibi

(#19) Marton Pí válasza Gyuracell (#8) üzenetére


Marton Pí
csendes tag

Szinte 0 eltérés... Ez durva. :)

[ Szerkesztve ]

Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ - /Sony Xperia Z1 Compact/

(#20) zola96 válasza babkukta (#17) üzenetére


zola96
senior tag

Kis káva a sony utaloknak.ami ugy látszik,hogy be is igazolódott.:))

(#21) daniel909 válasza Gyuracell (#8) üzenetére


daniel909
addikt

ez állat ez kéne így.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#22) halkow


halkow
őstag

A Z3 Nál vajon mi lesz az extra tudás?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#23) m1lan válasza Gyuracell (#8) üzenetére


m1lan
őstag

Az a vicces, hogy az Xperia M2 4,7" kijelzővel meg nagyobb, mint az Xperia Z 5" kijelzővel :))

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#24) spawn21 válasza Gyuracell (#8) üzenetére


spawn21
veterán

Tényleg jó lenne.

Csak ne lenne olyan érzékeny a kijelzőjük (magától rendeződő widgetek)

iPhone 13p

(#25) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag


3 új telefon? half-life 3 idén? :Y

(#26) Ali G. válasza zola96 (#20) üzenetére


Ali G.
senior tag

jah az kell a sok okostojásnak, káva nagy fújj nem jó és már le is van tudva számukra, érdekes hogy iphone-ra nem mondják ezt pedig jópár éve nagy a káva... :D

(#27) myckie2 válasza zsoltyyy (#25) üzenetére


myckie2
őstag

:C

(#28) spawn21 válasza Ali G. (#26) üzenetére


spawn21
veterán

Mindenhol jól jön az a káva. Legyen iphone vagy Sony. Vagy htc. Remélem nem mennek el rosz irányba. Nagyon sérülékenyek lesznek a telefonok. Így is azok

iPhone 13p

(#29) Ali G. válasza spawn21 (#28) üzenetére


Ali G.
senior tag

valamennyi káva szerintem mindig jól jön, jobban lehet fogni, én szeretem ha van normális káva, nem túl vastag nem túl vékony, aztán jönnek itt hogy keskenyebb kéne legyen a káva ... jah persze :D

(#30) kelly416 válasza Ádám16 (#2) üzenetére


kelly416
veterán

A z3c nekem is nagyon várós, de ha javítják a z2 sok hibáját a z3-ban, akkor azért annak is van létjogosultsága... szerintem.

(#31) daniel909 válasza kelly416 (#30) üzenetére


daniel909
addikt

milyen hibáját a melegedésre gondolsz? vagy szoftveres dolgok???

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#32) kelly416 válasza daniel909 (#31) üzenetére


kelly416
veterán

Melegedés, beázás, kamera túlmelegedés, recsegő-ropogó készülékház... csak a z1c fórumot bújom, de sokan panaszkodnak ezekre ott is. Ha ezek javításra kerülnek, főleg az összeszerelési minőség, akkor szerintem igazán van értelme kijönni a z3-mal.

(#33) w333 válasza kelly416 (#32) üzenetére


w333
félisten

Fuuu ne is mond ... szoftver miatt aggódom a legjobban ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#34) Enci1983


Enci1983
senior tag

Én a végén bemutatott betű/szám kombinációkra lettem figyelmes. Talán csak nem a termékek egyes műszaki adatait tükrözik?
@kelly416 a melegedés az Lg G3-nál is jelen van. Sőt a Samsung-nál is, csak ők okosan megoldották azzal hogy 3 percet videózhatsz.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#35) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Kíváncsi leszek, hogy mit alkotnak, de vevőjük én már nem leszek. "Bizonyítottak" eleget az elmúlt években. És ahogy olvasgatom, csak jól tettem, hogy nem váltottam egy újabb készülékükre.

Nyugodj békében Integra!

(#36) mrlujoak válasza Szatyor95 (#35) üzenetére


mrlujoak
veterán

...azért jó, hogy csak a negatívumok alapján ítélsz meg/el egy-egy gyártót...

Akkor gondolom iPhone-t sem veszel, mert a burkolathibák (3G) a fogás miatti híváseldobás, meg a sorozatos gombhibák miatt az Apple kiesett.
De akkor Samsungot sem veszel, a kijelzőhibák (foltok) burkolatkopások, kijelzőtörések miatt, ahogy LG-t sem. G2, G3 mindegyik esetében előfordult térerőhiba, kijelzőhiba, burkolathiba.
Ahogy a HTC is alkotott, vagy a többi gyártó... :U

ON: Ezeket a reklámfilmeket "nem értem". Szerintem pont nem ilyen szpotokkal kellene felkelteni a figyelmet, mert ez elcsépelt.
Minden évben, minden esemény előtt ilyen kisvideók hada áraszt el minket, holott sokkal frappánsabban is megoldható a figyelemfelkeltés.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#37) Lefagyol


Lefagyol
csendes tag

...Azért várom én is,de vásárlást nem tervezek. :N

...fagyol.

(#38) Szatyor95 válasza mrlujoak (#36) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Miért, mégis mi alapján ítéljek? A bugos szoftver alapján, ami a mai napig nem került javításra (több, mint 1 éve)? Vagy a lötyögő hátlap és ajtók csodás összhangja alapján? Netán a hibás jack csatlakozót vegyem alapul, amit vagy 5x kellett cserélni, és még így is köpdösi kifele a fülhallgatók csatlakozóját? És ez még csak az én telefonom. Egyetlen pozitívuma a szép dizájn, de én telefont akarok venni, nem egy szép papírnehezéket. Arra ki sem térek, hogy a kamera szoftverét sorra szúrják el. Más telefonokban nagyon szépen működnek a Sony kameramodulok, a Sonynál meg zajos, elmosódott, stb. Eddig szinte csak Sony (Ericsson) készülékeim voltak, szóval azt hiszem nem vagyok troll.

Nyugodj békében Integra!

(#39) NemesTom válasza Gyuracell (#8) üzenetére


NemesTom
tag

Szééép :C

(#40) joey04


joey04
titán

hát ha valóban ezek lesznek akkor a sony nagy csalódás lesz idén (is). :(

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) Quasi_modo válasza Marton Pí (#19) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Azért több az mint 0 eltérés, ha nem is sokkal. Nagyobb kijelző ugyan akkora házban, egyel erősebb SOC, stereo hangszórók. Talán a kamera is javul, bár így sem rossz.

valami

(#42) daniel909 válasza joey04 (#40) üzenetére


daniel909
addikt

Miért mit kéne még kiadniuk? Szerintem korrekt. Főleg a z3c. Kisebb tabjuk se volt még, most már lesz. A smartwach is kap egy updatet... Stb lesz android wear rendszerű orajuk.
Szerintem korrekt frissítés.
A z3 nem lesz nagy cucc de az csak egy kicsi Update mint azt már megszokhattuk. Bár ha igazak a képek a dizájn egy kicsit más lesz főleg az oldala.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#43) Flind válasza daniel909 (#42) üzenetére


Flind
senior tag

Nem álltak be az AW mögé, "sima" droid lesz.

(#44) Ali G. válasza joey04 (#40) üzenetére


Ali G.
senior tag

miért mit kéne kiadjanak 4K felbontású kijelzőt káva nélkül húsz maggal ? vagy mire vársz? dns analizálóra, farok mérőszalagra? te az apple topikban beszélgess a csalódásokról, ha egyszer egy készülék nem érdekel minek írsz róla? :D

(#45) spawn21 válasza Ali G. (#44) üzenetére


spawn21
veterán

Minek szítod a tüzet?
Kinek mire van igénye. Ebbe teljesen felesleges belemenni. Neke sem kell a 2-4k-s kijelző, de attól másnak kellhet. Videót semm vettem még fel vele. Hiába tudja.
De az tény, hogy nagyon sok gond van a z2-vel. Ha a 3-at 805-el dobnák piacra, senki nem szólna egy szót sem. Csak legyen olyan jó, mint ahogy azt elvárjuk. Ha nem, inkább abba kellene hagyni a mobil gyártást, és jobb filmeket csinálni ;]

Mert megveszel egy csúcs droidot. Ami vízálló (vagy mégsem), ha ,eg beázik, a Sony szarik rád. Illesztési gondok. (Enyém hibátlan szerencsére) Az hogy a kamera melegszik, mindegyik márkánál van, ami 1080p felett vesz fel. Szóval, inkább a tökéletesre menjenek rá.

iPhone 13p

(#46) joey04 válasza Ali G. (#44) üzenetére


joey04
titán

Nem

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) Ali G. válasza joey04 (#46) üzenetére


Ali G.
senior tag

akkor mire vársz? :D

(#48) daniel909 válasza Flind (#43) üzenetére


daniel909
addikt

Az viszont rossz döntés. Akkor is ha sok app van smartwach rá is.
Honnan az infó?

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#49) Ali G. válasza spawn21 (#45) üzenetére


Ali G.
senior tag

nem szítok semmit, miről beszélsz?? :D ő sosem tudja mire van igénye :D Nekem sem kell kettő négy ká full hd elég, z2 meg el van cseszve kb mint a többi gyártó készüléke, egy sem tökéletes , samsung sem vállal beázásra garanciát, samsung burkolat is berepedezik, pereg stb, a melegedés is igaz a többi gyártóra is pont úgy ahogy írtad, ha ezeket nézi mindenki akkor soha nem is venne telefont, mert egy sem tökéletes és nem is lesz, nem ez a céljuk, ha az lenne akkor megcsinálnák a legjobbat de az emberek nem vennének telót mert nem romlana el a régi, nem ázna be, nem törne el, nem kopna stb Manapság minden telefon úgy van csinálva hogy minél hamarabb váltsd le :D

(#50) joey04 válasza Ali G. (#47) üzenetére


joey04
titán

Arra írtam a nemet hogy meg skarod szabni hol és milyen csalódásokról beszéljek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.