Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pepe78


Pepe78
senior tag

A feltüntetett %-ok elég jók.
Végre olyan játékok is vannak benne amiket játszok én is.
Süt a nap, tavasz van, új driver van .... munka meg alig

(#2) Márton


Márton
nagyúr

navégre :C

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

tegnap este feltettem :)

ma du. megateszt a nagymumus GTA4-ben :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) Yany


Yany
addikt

Egy kicsit nyugodtabb lett volna a pici lelkem, ha látom a gémlistában a BFBC2-t is, de végülis az jól megy már most is 4800-on.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#5) Spr1nG


Spr1nG
tag

Most biztosan örülnek a 200Hz-es plazmaTV tulajok :DDD

http://www.spring-gas.hu

(#6) Spr1nG


Spr1nG
tag

Most kellene gyorsan sutter szemüveget árulni radeonokhoz :DDD :DDD

http://www.spring-gas.hu

(#7) Enton


Enton
addikt

Azért szemét lépés ez a toshibától és a többitől is hogy nem engedélyezik az eredeti ati driver telepíteni. :(
Inkább várjon a user amíg ők összetákolnak egyet. :( :(((

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8) keIdor


keIdor
titán

Akkor nem érdemes lecserélnem a 10.3a-t erre, hiszen az újabb...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) joi29


joi29
őstag

CrossFireX egy kártyával, annak mi haszna? :F

(#10) Abu85
Bocs de e téren még felhomályosításra szorulok. :B

[ Szerkesztve ]

(#10) Abu85 válasza joi29 (#9) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Alkalmazás profilt ad.
Szerk.: Nem csak a multi-GPU profilt cseréli le, hanem a teljes játékhoz tartozó profilt. Ezért érdemes telepíteni.

Enton: Ennek anyagi vonzata van. Csak a saját supportjuk hibájából szeretnének vizsgálódni. A supporthoz beérkező leveleket és hívásokat ki kell vizsgálni, ami természetesen pénzbe kerül. Mivel a Catalyst mobil driver frissítése havi szintű, így mindenki több hívással és levéllel számol. Ezek nagy része sajnos még mindig user error, de a tesztelést lefojtatják. Ha ritkábban van driver, akkor a user error is ritkább, ezért kevesebb pénzt kell a tesztelésre költeni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#11) D1Rect


D1Rect
félisten

Erről a 3D témáról, hol lehet olvasni?
Mennyire fárasztó?
Hány ezer-szalámis monitor kell hozzá?

Az www.iz3d.com nem túl bőbeszédű, valami olyan az oldal, mint amit egy unatkozó középiskolás lapátolt össze....

(#12) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ezek szerint nem célszerű Toshiba, Panasonic és Sony notebookot venni gamer célra, mert az tuti hogy ők nem fogják frissítgetni a drivereket, főleg nem olyan "hozzáértő" módon, mint ahogy az AMD/Ati tenné.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#13) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát a 4600-os tulajok azok is már feljtve vannak. :((( :O :DDD
Pedig kíváncsi lennék, hogy 46xx-es kártyákkal van-e gyorsulás, mert a 10.2-es drivert le kellett törölnöm, és a 9.10-est vissza rakni. Kicsit gáz volt a COD4-ben a driver. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14) Szroncs


Szroncs
tag

Ezt a CrossFireX™ Application Profiles csak fel kell telepíteni és optimalizál vagy valamit állítani is kell vagy lehet rajta...?

(#15) Rossi válasza Sub-ZeRo (#13) üzenetére


Rossi
addikt

Nem baj, majd veszünk 5700-ast...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#16) Hofeher


Hofeher
aktív tag

csak épp a nyelvi fájlok nincsenek még kész?
pedig avval lenne teljes vajon meddig kell rá várni

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#17) András83


András83
csendes tag

húha... akár 3%, akár 6%, akár 4%, akár akár :D ez a kedvencem, mindig az alaplapom jut róla eszembe ami meg: up to 85% more energy efficent :D

(#18) FRENK1988


FRENK1988
veterán

feltolom már én is mert a Win7 alatt csak 6.0 kaptam az 5850re :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#19) LackoMester


LackoMester
addikt

Jó is, este felpakoljuk. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#20) D1Rect válasza András83 (#17) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért, mert minden PC egyedi, és nem lehet biztosra megmondani.

(#21) Sicilian


Sicilian
addikt

Lassan nekem is kéne frissíteni az 1 éves drivereket :DDD
Bár így is jól fut minden... :K

nothing is true everything is permitted..

(#22) Abu85 válasza Szroncs (#14) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Először a drivert kell telepíteni, utána a profilt. Pár next és egy finish, és kész is. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#23) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Erről a 3D-ről nagy a hallgatás, pedig az Nvidia annak idején hatalmas csinnadrattát csinált belőle,talán követni kéne tisztelt AMD.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#24) mephi666 válasza D1Rect (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

her(t)z-ből szerintem 120, a pick-et nem tudom, azt inkább megenném :B biztos fárasztó egy idő után... talán bacsis írta, hogy ő próbálgatta az nvidia megoldását anno és fárasztó volt... igaz, az más elven is ment, ha nem tévedek... ilyen 2színű szemüveget próbáltam én is, de nem szerettem... :( pedig 100%-osan jók a szemeim... 10-20perc után levettem és úgy éreztem magam, mintha hirtelen megittam volna fél liter töményet... totál képzavar... kellett utána kis idő, hogy normálisan lássam a valóságot...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) atti_2010 válasza Abu85 (#22) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Abu85 erről a 3D-ről valami bővebbet nem lehet tudni, szó volt a Bit Cauldron-os megoldásról is aminek a honlapján azt írja hogy jobb mint az Nvidia megoldása(én is ezt írnám), valami bővebb infót ha tudnál, karácsonyra szeretném megdobni a fiamat egy 3D monitorral de nem igen szeretnék Nvidiára váltani.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#26) ollie válasza Abu85 (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na de mi előnye van a profil cserének? Gyorsabb, szebb, jobb lesz tőle a játék, vagy csak egyszerűen tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés? :)

(#25) atti_2010: vigyázz, hogy a monitor ne legyen nehezebb 5kg-nál, különben a fiad nagyon meg fogja magát ütni, amikor eltalálod vele :)

[ Szerkesztve ]

***

(#27) tsii_H válasza mephi666 (#24) üzenetére


tsii_H
tag

oooo ez zsir. kukaba az LSD-vel meg a gombaval, eljen a 3D!! :DDD

(#28) mephi666 válasza ollie (#26) üzenetére


mephi666
nagyúr

lehet, hogy pont ez a cél: úgy megdobja a monitorral, hogy utána a fél univerzumot 3d-ben látja maga körül... mintha planetáriumban lenne :B ;]

hogy on is legyek: engem is érdekelne, hogy az ati megoldása miért forradalmi... meg miért olyan nagyonjó :U (vagy csak a marketingesek dolgoztak nagyon itt is?)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29) Ottoka válasza D1Rect (#20) üzenetére


Ottoka
őstag

Vagy inkább mint a régen a "lengyel piacos" magnók, ráírva az 1000W. Akár.

[ Szerkesztve ]

Mezőhegyes

(#30) Vico87 válasza mephi666 (#28) üzenetére


Vico87
tag

Szerintem kb ugyanazt tudja, mint az NV-féle 3D Vision, annyi plusszal, hogy egy kártyával lehet 3db monitort hajtani 3D-ben (Eyefinity+3D), amit NV oldalon csak két kártyával lehet (és úgy reklámozzák, mint a Fermi egyik új feature-je). Persze azt kell mondani, hogy ez forradalmi, mert ha ráírják 20centis betűkkel a dobozra a "Revolutionary" szót, akkor a nép azt veszi. Mondjuk az ATI számára tényleg forradalmi, mert eddig 3D-ben nem utaztak, és most végre alkottak valamit. ;]

Mondjuk kíváncsi lennék, hogy Eyefinity+3D esetén milyen gyorsak a játékok, tippre azt mondanám, hogy élvezhetetlenül diavetítés. ;]

(#31) whiz válasza András83 (#17) üzenetére


whiz
aktív tag

Ja. az "akár +2%" meg aztán tényleg mindent visz. Tényleg ezzel kell reklámozni egy drivert?

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#32) atti_2010 válasza Ottoka (#29) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ha nem vetted volna észre ez nem a lengyel piac, de annak se sok értelme van hogy egyesek megvesznek méregdrága Intel procikat és aztán ki-be csomagolnak vele, vagy filmet alakítanak át, de mindenki saját maga dönti el mire költi a pénzét (amúgy 2 éve combcsont törésem volt, protézist kell beültetni amire meg 1 évet kell várni, ezért nem sokat nyüzsöghetek. A fiammal számítógépezünk, 3D moziba járunk, ami nagyon megtetszett neki, ezért szeretnek egy használható 3D-t, SZÓLJON AKI MEGIRIGYELTE TŐLEM).

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#33) AXisBOLD válasza Mr.Csizmás (#3) üzenetére


AXisBOLD
addikt

miden ok vele? érdemes feltenni? csak mert nekem is 4830-om van.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#34) bozont


bozont
veterán

Alakul a dolog, ez a profil frissítéses dolog tetszik, a 3D meg nem érint annyira. Biztos jó dolog, de egy darabig úgy sem lesz megfelelő megjelenítőm hozzá.
Most a 10.2 hotfixet használom megelégedéssel, de lehet kipróbálom majd a 10.3a drivert is.

Amúgy az AMD féle South Bridge drivert érdemes feltelepíteni, vagy jobb az amit a Win7 használ?

[ Szerkesztve ]

(#35) Killing


Killing
addikt

Ha hazaérek már repül is felfele. :K

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#36) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Épp itt volt már az ideje, a 3d-nek. Nem is értem, hogy miért vártak eddig?

Hacsak nem 2 éve írják már ezt a drivert. ;]

(#37) Spr1nG válasza bozont (#34) üzenetére


Spr1nG
tag

Vegyél 3k ért egy 120Hz-es CRT, és már van is megjelenítőd hozzá :DDD :DDD :DDD

Csak vigyázz ki ne robbanjon a fejedből a szemgolyód :DDD

http://www.spring-gas.hu

(#38) Ottoka


Ottoka
őstag

A ccc 10.2-es benne? Vagy csak a magyar?

Mezőhegyes

(#39) ollie válasza bozont (#34) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A win7 is AMD drivert tesz fel, csak valszeg régebbit.

***

(#40) Sub-ZeRo válasza FRENK1988 (#18) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát akkor dobd ki az ablakon a kártyát, mert 4670-re kaptam 6.8-at. :DDD :DD :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#41) Cathulhu válasza Pepe78 (#1) üzenetére


Cathulhu
addikt

Foleg ugy hogy a 9.11 ota kb 10%-ot esett minden :D
Amugy BC2 brutalis HD5xxx loading idejevel kezdhetnenek valamit. En se akartam elhinni, de a visszajelzesek alapjan csak ezen ilyen szornyu...

tok jo rush modba ugy belepni, hogy mar rogton a masodik fazisban talalja magat az ember, addig a kis forgo izet bamulja a kepernyo aljan....

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#42) atti_2010 válasza Spr1nG (#37) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Na ne hülyéskedj, én próbáltam az Nvidiát,és nem robban ki semmi.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#43) Enton válasza Abu85 (#10) üzenetére


Enton
addikt

Valahogy sejtettem, hogy nem a user volt szem előtt, mikor ezen lépést megtették.
De úgy kell nekik. Aki nagyon akar az ugyis tud rá tenni ilyet is-olyat is. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#44) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Nah kíváncsi leszek a valós gyorsulásokra :)

...

(#45) Robi BALBOA válasza Devid_81 (#44) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Dirt2 pl nekem rengeteget gyorsult, 1920*1080 minden max 8xAA, 9.12/10.2-vel 45-65fps, a 10.3a-val 80-110fps! :Y

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#46) Spr1nG válasza atti_2010 (#42) üzenetére


Spr1nG
tag

Én is próbáltam! Régen is, és most is :K Bizton állíthatom, hogy még meg van mind a két szemem :DDD :DDD :DDD

http://www.spring-gas.hu

(#47) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Most remélem nem jönnek az Nvidiások (mint DX10.1,DX11) hogy tulajdonképpen minek is a 3D mert nagyon jó vicc lenne, azok után hogy a tavaly simán rávágták az ATI-ra hogy még 3D-t se tudnak csinálni.

(#46) belanet Nem tűnt fel hogy a régi és a mostani között van nemi különbség?

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#48) FRENK1988 válasza Sub-ZeRo (#40) üzenetére


FRENK1988
veterán

:P Megoldódott mostmár 7,4. A leggyengébb pont pedig 7.1 :DDD (fránya SSD)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#49) Devid_81 válasza Robi BALBOA (#45) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Huhh, az igen komoly! :Y

...

(#50) ollie válasza Enton (#43) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért valahol a user érdeke is, hogy kevesebb a hibalehetőség. Na meg ha több pénzt emészt fel a support, akkor vagy fizetőssé teszik, vagy emelik a termékek felhasználói árait.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.