Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Dark Archon válasza Noukoum (#5) üzenetére


Dark Archon
addikt

Mert mindig a zsír újat kell venni? A 3 éves már szar vagy mi? Én még a 2500K-val is el voltam eddig PC-n, egy laptopnak meg aztán bőven elég Office-ra.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#52) b. válasza #38075904 (#49) üzenetére


b.
félisten

lol :O ezt azért nem gondoltam volna.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#53) twollah1976


twollah1976
őstag

A legdragabb Logitec 2.1-es szet helyett plusz 30 ezer forintert mar jo minosegu Onkyo mini hifit (CS-265) vehet az ember es abban legalabb igazi a csipogo.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#54) Noukoum válasza Dark Archon (#51) üzenetére


Noukoum
veterán

Nyugodtan veheted a régit új árán ha neked megfelel.:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#55) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Nekem a Logitech Z313 van otthon és szerintem az egyik legjobb ár érték arányban. :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#56) troviko


troviko
senior tag

A Z623-at miért nem Bluetooth-al adja ki a Logi. Ha BT-s lenne, simán megvenném. Így nagyon erősen gondolkozom egy kisebb modellen, mert nekem nagyon fontos a BT. Igaz van egy Logitech BT adapterem, de azt a Hi-Fi-mhez használom.

https://www.oldtech.hu/

(#57) TeeBee73 válasza Piftuka (#45) üzenetére


TeeBee73
addikt

Az én DTT2200-am is 5k volt használtan, piszok jól szól. :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#58) Dark Archon válasza Noukoum (#54) üzenetére


Dark Archon
addikt

Miért, hol 138eFt-ért ugyanez 8. gen. procival? Mondjuk nem nagyon követem a laptop vonalat, de inkább azt kellett volna írnod, hogy 2018-ban SSD nélküli laptopot gáz ajánlani. A CPU ebben a kategóriában teljesen mindegy szvsz.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#59) Piftuka válasza #38075904 (#49) üzenetére


Piftuka
veterán

A 8. hozzászólásban már említette MCGaiwer...

Bárhogy is, ez a megoldás a teteje mindennek! Pontosabban a "legalja". Olyan szintű igénytelenség, és felháborító pofátlanság, hogy azt nehéz is lenne kifejteni.

Egyébként éppen most jöttem haza a Media Markt-ból, ahol megnéztem a kiállított 2.1-es szetteket...

Hát kérem, már dizájnra is csapnivaló mindegyik, az anyaghasználat pedig egyenesen szánalmas. (A véglet a famintás matricával borított műanyag hangfalszett a Trust és a Genius műhelyeiből.)

El tudom képzelni, hogy mennyire szólnak "jól" ezek a szettek. És ezeket adják ~20.000-30.000 forintokért...

"Aquila non captat muscas."

(#60) NKing válasza Raysen623 (#37) üzenetére


NKing
tag

Nem, akkor neked Logitech Z625-öd van, azon van optikai bemenet és az a Z623 újabb kiadású modellje. Minőségében és felépítésében egyébként totál ugyanolyan, mint a 623-as, csak az optikai bemenetben különbözik és ezért kerül 10 ezerrel többe. Jó hangkártyára kötve nagyon szépen tud szólni a 623 is, így effektíve fölösleges pénzkidobás, ha nem használod az optikát.

(#61) Raysen623 válasza NKing (#60) üzenetére


Raysen623
addikt

Akkor bocs 2-őt tévedtem. Csak hirtelen nem találtam a márka weboldalán a sajátomat. Egyébként pont azért vettem, mert én csak és kizárólag az optikát használom.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#62) Geller72 válasza b. (#28) üzenetére


Geller72
veterán

Lehet, hogy egy 1070 optimalisabb valasztas lenne. (?) :U

(#63) #38075904 válasza Piftuka (#59) üzenetére


#38075904
törölt tag

Nekem egy xls-215 pár van itthon egy qsc gx3 végfokkal + Essence STX II .
Meg egy üzemen kívüli cli 218s subnak.(nagy a szoba)
Namármost amennyibe ez került, ahhozképest ez a 13 ezres 333-as logi nem rossz. Vagy ha olcsóbban vagy ilyen árban tudsz jobbat, ne titkold el. Trustot soha nem vennék, mert az a geniusnál is hulladékabb belsővel bír, akárhányszor hoztak hozzám trust terméket javítani mindig felsírtam a "minőségen" külsejük persze mindig bazári..Genius 5.1 ek meg mind megdöglenek, kivétel nélkül.
Csak úgymond lakótelepi kényszerből hallgattam ezeken "zenét" :D és még ezekért a kis ... ért is pampogtak a szomszédok. Vidéken nem annyira probléma. Árukhoz képest jók a logik.Csodák persze nincsennek.

[ Szerkesztve ]

(#64) b. válasza Geller72 (#62) üzenetére


b.
félisten

Ez a megcelzott teljesitmenytől függ. Szerintem 1070Ti,most.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#65) Piftuka válasza #38075904 (#63) üzenetére


Piftuka
veterán

"Namármost amennyibe ez került, ahhozképest ez a 13 ezres 333-as logi nem rossz. Vagy ha olcsóbban vagy ilyen árban tudsz jobbat, ne titkold el."

Hiszen írtam fentebb az olcsó, de klasszisokkal jobb megoldást! ;)

Feltételezem, hogy hozzáértő vagy (ha C-V és QSC cuccokat használsz), így biztosan tudod, hogy a "Cambridge Soundworks" soha nem sz*rral gurigázott, amikor megvásárolta őket a CREATIVE.

Főleg, ezek az első közös szettjeik kiválóak. Ám még az azt követően megjelent első CREATIVE "Megaworks" hangfalszettek közül is érdemes válogatni.

A jó ezekben, hogy mindegyik már nagyon "retro"; ügyes keresgéléssel tényleg meg lehet vásárolni őket ~5.000-10.000 forintért.

Ez csak abban az esetben lehet probléma, ha valaki mindenképpen új terméket szeretne. Azt viszont tudni, kell hogy sem ebben az árkategóriában, sem a még több 10.000 forinttal drágábban sem fog tudni megközelítőleg sem olyan hang (és kidolgozási) minőséget találni.

A DTT2500 annyira jó kis cucc, hogy miután évekig megelégedéssel használtam a számítógépemhez (és a mai napig ezt használom; immár ~16 éve), vásároltam még egy szettet, és az lett az otthoni házimozi szettem.

Most is csak amiatt cserélem le (megy a nővérem tévéje és DVD lejátszója mellé társnak), hogy sok BD filmemen már csak DTS HD-MA hangformátum található, azt pedig nem ismeri.

"Aquila non captat muscas."

(#66) Digitalis válasza Piftuka (#65) üzenetére


Digitalis
senior tag

Nekem az első-szériás GW_S750 van meg 2002-óta, és nagyon klassz még mindig. :)

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#67) #38075904 válasza Digitalis (#66) üzenetére


#38075904
törölt tag

Nem ismertem, meg baromira összetett ez az egész.(kinek mire kell stb.. ) A jövő valszeg az lesz, mint amit újabban mindenki csinál, hogy beleépíti a hangfalba az erősítő részt is. (drágább cuccokban is)
"Hifi / hang" cuccoknál számomra ami lehangoló, hogy 8-10 év és cserés lesz a pereme a hangszórónak, utána meg már nem az igazi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.