Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AGE-T


AGE-T
senior tag

Zs game, zs zene, zs trailer. Ebben egy gramm gameplay nincs benne, csináltak egy animációt u4-ben. Menjetek fizetni az örliekszesszért!

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#2) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ez egyszerűen egy rossz Trailer. Főleg a zene vitte nagyon félre (nem a zenéket minősítem, egyszerűen: "nem passzol"). Mert így kb. egy "fast-paced-casual-rouge-co-op-akció-hentelde-idétlenséget" (kb. mint amilyen szerintem a CS is, :D már sorry) sugall. Még a CGI csak-csak rendben is volna, de a hangulata alapból agyon van ezzel csapva. Csak maguknak akarhatnak jót a készítők, ha a valós játék ettől radikálisan eltér.

Ja, amúgy a hír címéhez: ez így minden volt, csak nem "hangulatos"...

[ Szerkesztve ]

(#3) tom5598


tom5598
senior tag

ezt olvasva meg kicsit utána járva .... vajon miután a Star Citizen kijött akkor is bepróbákoznak ilyen copikkal mert kb egy az egyben kimásolták amit feature öknél listáznak az SC nél és ahogy látom elég fapadosan oldották meg a dolgokat....... :((

[ Szerkesztve ]

(#4) XuChi


XuChi
addikt

Ez egy kalap sz@r :D

(#5) #20655360


#20655360
törölt tag

Nekem bejön alatta a zene (igen, több száz év múlva is menő lesz. a rock örök. :P ), csak a trailer nem mutat az égvilágon semmit.

(#6) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Szerintem se nem hangulatos, se nem jó. Az egész nem àll össze. Mintha egy gyenge fan made videó lenne. A cikk leíràsa alapjàn pedig nem lesz különleges, ilyen is van màr (pl. Osiris: New Dawn). Ettől vannak jobb jàtékok EA-ben, amik inàbb megérdemelnek egy cikket/hírt.

[ Szerkesztve ]

(#7) szami777


szami777
addikt

Kifejezetten hangulatos a trailer, nekem bejött, bár a játék horror része nem jött át.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#8) Calen


Calen
csendes tag

A végén a steam linken kicsit félrevezető a március 24.

(#9) Scholes9 válasza AGE-T (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Egyetértek, ez egy nulla volt :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) oriic válasza Calen (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hopsz egy hónapot elnéztem, javítva.

(#6) FuRiONight

Köze nincs Osirishez szerencsére. Tegnap belenéztem, egy-két óra után egyelőre nincs gond nagyon vele, bár a zero gravity részektől már most kihullik a hajam. :D

Live-Die-Respawn

(#11) FuRiONight válasza oriic (#10) üzenetére


FuRiONight
őstag

Jobban megnézve tényleg nincs, Osiris-nél legalàbb nem untam magam a gameplay-ek alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.