Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) banhammer


banhammer
veterán

Miert nem FullHD a felbontas?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) Ringman


Ringman
nagyúr

ezek aztán meggyőző adatok :))
tn panel tévézésre. - a betekintési szögekből erre következtetek.

(#3) nagash válasza banhammer (#1) üzenetére


nagash
senior tag

Hálószobában, csukott szemmel mindegy. :DDD

Knoblauch macht einsam.

(#4) bluemirage válasza banhammer (#1) üzenetére


bluemirage
őstag

FullHD 19'-es képarányra...?? :D amit lehet, hogy 3 méterről nézel? :D
(Mielőtt megkérdeznéd... azért 3m, mert ha fekszel és, ha veled szemben lenne, akkor az ágyad kb. 2 méter stb...)
A szakemberek még a 32'-os TV-nél is megkérdőjelezik az 1080p szükségszerűségét, hiszen rendeltetésszerű használat mellett nem látod jobbnak az 1080p-t. De mivel ezek a panelek már occsók... így hát már az kerül a legtöbb 32'-os TV-be. De nem a 19'-ba...?!

Ne feledd és ne keverd...: 19' szgépes monitort bámulni 50 cm-ről már más téma és már elvárás.

Meliora sunt bono inimica

(#5) Rover623


Rover623
félisten

Az idén harmincadik születésnapját (Sakai System Development néven alapították) ünneplő Pixela elsősorban a különféle perifériáiról lehet ismert hazánkban is.
:Y
Ez most fizetett reklám, vagy mi a sz*ar...?

De akkor miért nincs ott a "hír" alatt az (x) ? ;]

cca. 30 éve vagyok az informatikai szakmában, sőt a fotózásba, videózásba is bele-bele kóstolgattam, de még soha nem találkoztam a cég nevével a mindennapokban...biztos velem van a baj...

Amúgy ha erről a firmáról van szó, akkor nem csodálom...nagyon almaspecifikus, és még azon belül is egy nagyon szűk rétegnek szóló cuccokat gyártanak... :P
Persze ha a szerző ebből a rétegből kerül ki, akkor minden rendben...bár én egy kicsit elegánsabban vágnék fel a pórnép előtt... :DDD

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#6) SkodaDuda


SkodaDuda
tag

".... lehetővé teszi az adások rögzítését külső meghajtóra, ......... viszont a médialejátszó hiányzik belőle."

Ezt így hogy?

- Tudsz írni fiam?
- Persze
- És olvasni?
- Azt nem
????????????

(#7) elefant válasza SkodaDuda (#6) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

Hát azt képes lejátszani, amit felvesz értelemszerűen, de ha rádugsz egy pendrive-ot, amin zenék , képek vagy filmek vannak, azokat már nem képes kezelni.

(#8) Rover623


Rover623
félisten

Ez egyre jobb lesz...:DD
Árulja el már vki: mekkora hírértéke van kis hazánkban, hogy egy japán (nem mellesleg szűk rétegeknek szánt speciális eszközöket gyártó) cég piacra dob egy erősen belpiacosnak kinéző, de amúgy tucatterméket...???
(gyk: a gugli gyakorlatilag csak japán nyelvű találatokat ad rá...ergo a "nyugati" világ le se sz*rja a készüléket és a róla szóló hírt...de majd mi, ugye? Majd pont nálunk lesz rá kereslet... ;] )

primus inter pares

(#9) elefant válasza Rover623 (#5) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

nem, nem pr cikk és nem veled van a baj. de előfordulhat, hogy van olyan japán cég, amit még egy olyan ember se ismerhet, aki ebben az iparágban pörög. mivel szerintem is egy kevéssé ismert márkáról van szó, ezért utánanéztem, hgoy a vállalatnak milyen múltja van, és le is írtam, hgoy nagyjából el lehessen helyezni. ha szerinted ez ettől fizetett pr cikk lett, akkor azzal sajnos nem tudok mit kezdeni.

(#10) elefant válasza Rover623 (#8) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

árulnak hazánkban is pixela cuccokat, úgyhogy simán előfordulhat hogy ez is bekerül idővel az országba, hiszen a márkának jelek szerint van disztibútora.

valóban egy japán híroldalon olvastam róla először, de ezzel tényleg nem tudom mi a bajod.

(#11) .mf


.mf
veterán

Találtam egy elírást:
A "Prodiából" kimaradt az "a" ;]

TN és 19", ez sajnos eléggé Parodia... ma már egész jó áron kaphatóak 21,6" és 23" IPS panelek, bár ezekbe igazából *VA panel illene. Valamint az "okos tv-k" korában igazán lejátszhatna többet is, mint amit felvett (ha már felvenni képes, akkor alap formátumok lejátszására már meg kell legyen a képesség).

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#12) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Ejj, de vastag a káva :(

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#13) Integra


Integra
titán

szerintem meg hálóba semmilyen tv nem való..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14) Hennet


Hennet
aktív tag

ez mitől hálószobai?

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.