Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Nagyon várós. :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) Morden24


Morden24
nagyúr

Aha, szóval 10 fejezet lesz :)

Sectumsempra - For Enemies

(#3) ysoltee85


ysoltee85
aktív tag

én csak azt az egyet nem értem, hogy miért kell erőltetni ezt, hogy játszd végig a játékot az összes nehézségi fokon! :F ez aztán tényleg értelmes achievement! (persze ez nem csak ennél a gammánál igaz)! :U

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#4) Morden24 válasza ysoltee85 (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

Miért, mi a gond vele? Ez csak egy kis ösztökélés, hogy az ember próbálkozzon, és szerintem teljesen reális, hogy az kapjon meg minden achievement-et, aki valóban töviről hegyire kivégezte a játékot, nem csak casual módon végiglötyögött rajta.

Meg amúgy is, nem az acsik teljesítése a nagy élmény, az csak egy kis plusz ösztökélés.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#5) plus44 válasza ysoltee85 (#3) üzenetére


plus44
veterán

Igaza van Morden-nek. Az öcsik csak arra vannak, hogy ösztökéljenek, ha nem lennének is végig tolnám minden nehézségi fokon, mert nem ez lenne egy játék lényege? Az élményszerzés? Az, hogy végigtolod a legkönnyebb szinten és lerakod, annak nincs semmi értelme szvsz.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) ysoltee85 válasza Morden24 (#4) üzenetére


ysoltee85
aktív tag

persze igazad van, kell a kihivás! és valóban a Halo-nál nem az acsik gyüjtése a nagy élmény, csak nem biztos hogy mindenki szivesen ugrik neki tizedjére is, csak hogy meglegyen! :B

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#7) Morden24 válasza ysoltee85 (#6) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hád de érted, akkor nem lesz meg, oszt' kit érdekel? :D
Szerintem jó rendszer az, hogy aki tényleg vérszemet kapott hácé pléjer, annak a fanatizmusa is erdemesül némi jutifalatra (legendary szint öcsik, ugyebár), tehát nem én kapok kevesebbet, hanem ő többet, de mivel ő többet is játszik (vagy legalábbis magasabb szinten), ezért valahol ez reális is.

De ofkorsz nekem is musthave a Reach :K

Sectumsempra - For Enemies

(#8) ysoltee85 válasza plus44 (#5) üzenetére


ysoltee85
aktív tag

persze nem is arról van szó, hogy gyorsan átszaladsz rajta, és mehet a polcra!
de azért az ilyen és hasonló acsik az ösztökölés állapotából esetlegesen átmehet idegesítő állapotba, és akkor már azért hagyod abba! (ezért sokan megköveznek majd!) :)

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#9) plus44 válasza ysoltee85 (#8) üzenetére


plus44
veterán

Aki idegesíti magát egy játék miatt, az a hülye. Én sose nyúltam Andaxin-hoz egy játék miatt (meg más miatt sem of korsz).

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.