Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Ha ez igaz lenne, akkor rohadtul tudnék örülni.
De nem kell újragondolni!!!
Hozzá se érjenek. Reach motort és coop módot alá, aztán mehet a boltokba.

Sectumsempra - For Enemies

(#2) talpalavalo válasza Morden24 (#1) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Azért én nem bánnám ha csinálnának újabb részeket is hozzá... Remak-kel sem lenne baj, csak akkor ne nagyon gondolják újra csak csinálják meg szépre és izgalmasra :) Ennyi

(#3) capulet75 válasza Morden24 (#1) üzenetére


capulet75
addikt

És természetesen a PC platfomon is jelenjen meg ha már az első remakeje. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4) Jofi81 válasza capulet75 (#3) üzenetére


Jofi81
őstag

Így van!

(#5) Morden24 válasza capulet75 (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

Tőlem aztán nyugodtan megjelenhet PC-re is :)

(#2) talpalavalo: Szerintem az első részbe pluszt ne rakjanak bele. Pont az a jó az egész Halo-ban, hogy ami megjelent, mint játék, az mindegyik canon, és senki nem kuszálta össze a történetszálat. Az első rész úgy kerek, ahogy van (oké, tőlem lehet hosszabb, bár nem volt baj vele ilyen téren), a kreatívoskodást meg hagyják meg az új részekre, ott kelleni fog jó sok :K

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#6) subpixels


subpixels
tag

Szerintem is jó ötlet, remélem megjelenik Xbox 360 mellett Pc - n is, és még ha kivánni lehet Halo 3 jöhet Pc -re. Persze ez csak álom.

(#7) Lenry


Lenry
félisten

tőlem aztán, de akár a Halo 3-at is kiadhatnák PC-re, ha már ennyire rohadtul ráérnek

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) ferencka


ferencka
tag

örülnék ha ez a kósza hír gaz lenne :R

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#9) maláj válasza capulet75 (#3) üzenetére


maláj
őstag

így-így :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.