Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Jön ki vmi új half-life gém? :) amúgy kb kötelező, ha még nem vetted meg;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Inkább az Episode 3 jöhetne már - egyébként respect az ilyen kezdeményezésért. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3) BiP


BiP
nagyúr

Nem rossz, ennyiért tényleg ajándék.
Amúgy EP3 jöhetne már!!!!

(#4) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Half-Life: Blue Shift és a Half Life: Opposing Force kimaradt az életemből
kb 720ft a kettő:) megveszem :B

(#5) Konflikt válasza ProEvoFan (#4) üzenetére


Konflikt
addikt

na ne.. ezek hatalmas alapok, vegigjatszani de azonnal: D

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#6) phanzetomox


phanzetomox
őstag

tényleg jó ár :C , (mondjuk az orange box is megérte a 12000forintot, sztem )

(#7) chungee


chungee
addikt

Be is neveztem Half-life 1 Antology-ra. Csak így tovább az akciókkal! :R :C

Nem adnak mellé CS 1.6-t:F :D

[ Szerkesztve ]

(#8) Csabee.


Csabee.
nagyúr

most frankón ha megveszem csak a HL-t akkor lesz 1 cs1.6ra accountom? :)

Üdv: Csabee.

(#9) Konflikt válasza phanzetomox (#6) üzenetére


Konflikt
addikt

jam, de ma mar kevesebb mint a harmadaert elviheto a narancsdoboz.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#10) Oliverda


Oliverda
félisten

Ezt csak virtuális formában kapom meg ha megveszem, ugye?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#11) Konflikt válasza Oliverda (#10) üzenetére


Konflikt
addikt

nagyon ugy nez ki

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#12) Lenry


Lenry
félisten

hűűhűűűhűűűűűűűűű
és most van is pénzem...
3500Ft szinte nem is pénz érte... de épp olyna "mindenfillérszámít" időszakban vagyok
de ez nagyon csábító

alszok még rá egyet

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) Tomcat válasza phanzetomox (#6) üzenetére


Tomcat
őstag

Én éppen ma vetem meg az Orange Box-ot 3700 Ft-ért. Azt hittem nem jól látok. :)

Tomcat

(#14) Csabee.


Csabee.
nagyúr

hogy tudok fizetni? nekem csak otp-s számlám van.. úgy is megoldató?

Üdv: Csabee.

(#15) parandroid válasza Oliverda (#10) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen. Orange Box amúgy volt már 10 EUR is, én akkor vettem. :P

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Lehet, hogy ezzel készítik elő az EP3 és egyéb okosságok(állítólag Orange box 2 lesz) kiadását:D

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#17) Konflikt válasza Tomcat (#13) üzenetére


Konflikt
addikt

van 3500-ert is mar :P

@(#15) peterkeT: most olcsobb mar: ) lasd. fent

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#18) Oliverda válasza parandroid (#15) üzenetére


Oliverda
félisten

Postával együtt? ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19) chungee válasza chungee (#7) üzenetére


chungee
addikt

Mekkora szívás most:F 1 EUR-val többért kaptam volna mellé CS 1.6-t is :O

[ Szerkesztve ]

(#20) Khaal


Khaal
őstag

Ha már megvan az orange box, de most megveszem a complete-et akkor el lehet ajándékozni belőle ami már megvan (HL2-ep1-ep2)?

(#21) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

:Y :Y Ez már döfi

(#22) fatal`


fatal`
titán

Nem semmi milyen akció. :Y

Kár, hogy nem vagyok Half-Life fan. :D

(#23) ProEvoFan válasza Khaal (#20) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

igen, ellehet:)
ezért is jó ez a Steam:) :C

chungee - jujj, ez még jobb ajánlat:) innen h a francba lehet vásárolni?

[ Szerkesztve ]

(#24) chungee válasza ProEvoFan (#23) üzenetére


chungee
addikt

Sztem Paypal itt a legkézenfekvőbb. De hogy a francba szerezzek paypal code-ot:F Mert az kéri állandóan. Ha sikerült megvennem, akkor eladom ajándékként a fenébe a a HL 1 Antology-t. Már ha lehet ilyet, mert tök fölös lenne 2 db az említettek közül :N

(#25) Ari18


Ari18
őstag

Szinte ingyen van 13euró :Y

(#26) ollie válasza chungee (#24) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Steam-en nem tudsz PayPal-al fizetni. Kell egy dombornyomott VISA vagy Mastercard, vagy netes kártya.

***

(#27) dbius


dbius
veterán

Köszi a hírt :C

Bár nem vagyok játékfan, de az alap HL2-t végignyomtam anno és nagyon tetszett. Most pedig beruháztam erre a kis csomagra, majd ha lesz időm nekiugrok.

ollie: Steamen miért ne tudna paypallal fizetni? Én kb. 15 perce fizettem paypallal és már fel is ment Linuxra a steam, most töltöm a hl1-et.

[ Szerkesztve ]

(#28) parandroid válasza Oliverda (#18) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Online, csak licenszet, Steamen.

Re #17 Konflikt: Sehol nem látom, hogy 10 EUR-ért kapnál Orange Boxot. Ráadásul az Orange Box az nemcsak HL2 + Ep1 + Ep2, hanem magában foglalja a Team Fortress 2-t és a Portalt is. Most 3.500 körül van dobozoson boltban is, ez igaz, amikor én vettem, akkor közel 300 HUF volt egy Euró, így kb 3.000 Ft-ot fizettem érte.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29) Satcom válasza Oliverda (#10) üzenetére


Satcom
tag

Igen elektronikusan kapod meg és ez benne a legjobb, nekem így van meg a Half Life 2 is.
Régebben vettem meg DVD-n, de csak a kódot kellet beregisztrálni és így annyiszor szedem le Steamről amennyiszer csak akarom. Ezen ok miatt a DVD-t nem is használtam soha.

(#30) Bici


Bici
félisten

Életemben egyszer játszottam a Half Life 1-el, és nem értem, hogy mi a jó benne. :S
Kb. egy órát játszottam vele, de halálra untam a plafonról leeső kis csápos szarokat, és azóta elő sem vettem. A HL2 is ilyen unalmas?

A Counter Strike is elég uncsi volt, mikor tizenötödször kell újból kezdeni a pályát ugyanonnan, és újból megvenni a ruhát, meg a fegyvert. Ez nagyon idegesítő benne, mert vontatott lesz a játék.

Mindenki isteníti, de vagy én adtam fel túl hamar, vagy valami más ok folytán nem jöttem rá a lényegére... :U

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#31) Lenry válasza dbius (#27) üzenetére


Lenry
félisten

steamet linuxra? ez érdekelne... :U
ah...megvan: PlayonLinux

Bici: egy rakás szar az is, merő mazochizmusból játszunk vele, meg szeretjük ennyire

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#32) chungee válasza ollie (#26) üzenetére


chungee
addikt

Én nem steam-en akarok paypal-val fizetni, hanem itt. De sehogy sem tudok :W Hogy miért:F Ezért

(#33) Bici válasza Lenry (#31) üzenetére


Bici
félisten

Ácsi, nem fikázásból írtam, bár elég kritikusra sikerült a hangnem. :)

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#34) Lenry válasza Bici (#33) üzenetére


Lenry
félisten

nekem meg lemaradt egy smiley (;)) :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#35) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Tehát a komplett HL csomag 3500Ft :C Nagyon jó! Rendesek ezek a srácok, nemrégen volt akció és most megint... :)

(#36) dbius válasza Lenry (#31) üzenetére


dbius
veterán

Ubuntu 9.04 - Wine. Megy mint a karikacsapás, úgyhogy Linux alatt fogom nyomni a HL sorozatot :D

chungee hogy-hogy nem tudsz? Mi a hiba? screenshot? Az oldal szerint simán lehet paypallal fizetni :F

[ Szerkesztve ]

(#37) Konflikt válasza parandroid (#28) üzenetére


Konflikt
addikt

igaz, valahogy az EUR to HUF valtast kicsit elszamoltam: D
a lenyeg, hogy most is cca. majdnem ennyiert mar meg lehet kapni az orange boxot, mint ahogy fent is irtam, 3,5K-ert. e.g. itt.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#38) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Csak el akarnak hallgattatni minket ilyen ajánlatokkal, hogy ne nyafogjunk az episode 3 miatt. ;]

(#39) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Szép anyag, gyanús, hogy benevezek én is erre a Packra. :)

Opposing Force amúgy is kimaradt még az életemből.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#40) D_r_u


D_r_u
tag

Juppí, végre beszerezhettem egy Steam-kompatibilis HL Anthology-t, mindössze 1100 jmf-ért. Az év vétele. :D

Bici: Végül is a Half-Life 1 csak minden idők egyik legnagyobb hatású FPS-e (számomra pedig minden idők legjobb FPS-e), amely nem kevesebbet hajtott végre 98-ban, mint a stílus szinte teljes megreformálását. Érdemeit hosszan lehet sorolni, a nagyszerű sztoritól kezdve a remek AI-ig, amelyek kis túlzással éveket vertek az akkori konkurenciára. Az már csak a jókora hab volt a tortán, hogy az akkoriban divatos megyek 'oszt' lövök játékmenetet teli szórták apróbb logikai fejtörőkkel, kis gondolkodásra ingerlő szituációkkal. Ha a 90-es évek végén találkoztál volna vele, szerintem máshogy vélekednél róla.:)

A második rész már közel sem lett ekkora durranás, ennek ellenére bőven átlag feletti. Olyan fizikát, amit abba beletetettek, azóta sem láttam sok FPS-ben, pedig már közel 5 éves a játék. A másik dolog, amely szvsz kiemelkedő lett, a karakterek arca, arcjátéka, és az élettel teli szemeik, amelyeket szintén kevesek tudtak hasonló minőségűre megcsinálni azóta.

(#41) fgabor33


fgabor33
csendes tag

A Half sorozat tényleg átlag feletti játék...
Akinek még nincs meg az nagyon gyorsan szerezze be :DD
Mondjuk most már nem ártana kiadni az ep 3at mondjuk egy új counter-strike-al ;)

(#42) CocooN-z válasza phanzetomox (#6) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nálunk 2490 FT ért volt orange box magnew okoskodás idején, amugy meg 7,9K ált.

és igen jó árak ezek!

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#43) kaik21


kaik21
tag

Isten..veszek egyet én is.

Vistaboy: Így igaz,már nagyon szeretném tudni a sztori végét :K de arra még biztos várni kell még egy darabig.

Feel me, Lick me, Love me....

(#44) Khaal


Khaal
őstag

Na én is beszereztem a HL:Sourceot, kíváncsi vagyok mi változott a kinézetén attól hogy átkerült az új motorra.
Fizetés egyébként gond nélkül ment OTP-s Visa Electron kártyával, beírtam az adatokat, egy kattintás és már tölti is lefelé a játékot. :C

(#45) D_r_u válasza Khaal (#44) üzenetére


D_r_u
tag

Lehet, hogy csalódni fogsz, mert szinte semmi. Kapott fizikát, és szebb a víz, kb. ennyiben ki is merül a Source jelenléte. A teljes HL1 Souce alapra helyezését egy rajongói csoport csinálgatja már hosszú-hosszú ideje, Black Mesa Source néven. [link]

(#46) Max0607


Max0607
csendes tag

Mindenképpen be kell egyre ruháznom :D :D

Minden rosszat el tudok képzelni magamról, de hiába.

(#47) olanor


olanor
tag

Hát nekem ezek mind megvannak már , viszont csinálnék még egy accot ha lenne MasterCard-om. :O Elvileg az kell steamen vásárláshoz ....

(#48) Depression


Depression
veterán

Ez most tényleg jó ajánlat. Elgondolkozom rajta.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#49) aram01


aram01
nagyúr

kellemes árban van

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#50) #65675776 válasza olanor (#47) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem feltétlenül MasterCard kell hozzá. Jók bizonyos Visa-k és minden AmEx is.

Egyébként pech, de már régebben beszereztem mindet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.