Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rainmen


rainmen
aktív tag

Sokat nem lehet hozzáfűzni a dologhoz, a meglátások bő 90%-val azonosulni is tudok.
Köszönöm az írást. :R

(#2) guga válasza rainmen (#1) üzenetére


guga
Közösségépítő

Én a maxi.thx az olvasatot.

Kapol jutigörlt :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#3) rainmen válasza guga (#2) üzenetére


rainmen
aktív tag

:R

Köszönöm és várom a további írásaidas. Az előzőt félbe hagytam, majd most fogom folytatni. :K

(#4) alvaro


alvaro
senior tag

Guga, fuvola kell?
Van James Trevor, ezüst fújóka, szinte új.

(#5) guga válasza alvaro (#4) üzenetére


guga
Közösségépítő

Vettünk a Fontrade-ban egy Pearl fuvolát ;] :D de azért köszi, észben tartom, mert a nejem fuvolatanár és néha szükség van a környezetében a diákoknak fuvolára, amikor tovább lépnek.
A fiamnak most ugyanolyan fuvolája van, mint neked, ezüst fúvóka meg ilyenek, de a középsuliba komolyabb kell.

Oszt motorozol e ebben a nagy melegben? Hogy isvót régen? Alvaro a szőke ciklon, aki siklik biciklon :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#6) alvaro válasza guga (#5) üzenetére


alvaro
senior tag

Most épp frankó seszínű hajam van, amilyen kinő a fejemből - sok macera a festés (mert ugye volt az a szőkén túl vörös és fekete is (nem szerettem azt a könyvet pedig)) :D

Hozzánk kb. véletlenül került a fuvola, egy lakást pakoltunk ki az ország másik végén, és a pianínót kicsit nehéz lett volna elhozni, meg nem is tudjuk hova tenni, aztán hirtelen sikerült erre elcserélni. Nem mintha bármit tudnánk kezdeni vele :D

Motor persze, mivel más járművem nincsen. Előbb a ház, aztán lehet szó bármi ilyesmiről. Télen azért kicsit gondban vagyok, úgy kb -3 fokig megvagyok a szélben, alatta inkább nem, meg a havas-jeges utat is inkább kerülöm.

(#7) capulet75


capulet75
addikt

Nagyon szeretem az írásaidat. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#8) alvaro válasza capulet75 (#7) üzenetére


alvaro
senior tag

Én meg nem jártam erre egy jó ideje, de kiemelve megláttam a címet, és egyből arra gondoltam, hogy na, ez vagy guga lesz... vagy nem :D

Amúgy érdekes a cím, szerintem van egy csomó dolog, amire Madoka képes, én meg nem (de még a fordítottja is előfordulhat!) :DDD Feladatom ezt felismerni, és olyasmivel próbálkozni, amivel alkothatok valamekkorát, de van is esélyem a sikerre :DD

[ Szerkesztve ]

(#9) capulet75 válasza alvaro (#8) üzenetére


capulet75
addikt

A címre ugrottam én is. :) Tudtam hogy Sir Guga lesz az.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#10) guga


guga
Közösségépítő

Csalóka a cím, mert azt sugallja, hogy Istennel egyenlővé teszem magam, de azért már az első fejezetből kiderül, hogy a címmel ellentétben nem erről van szó. Én sikernek azt tekintem, amit Isten elér az életemben. Whááá, rohadt paradoxon :D

A nagy melegre való tekintettel most nem kaptok jutigölrt, mert úgy sem tudnátok vele mit kezdeni :DDD
Maxi thx.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#11) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Hát tippem bejött ez is guga s egy gugasztikus írás :)

(#12) guga válasza dfdfdf (#11) üzenetére


guga
Közösségépítő

Te véletlenül nem a Hulladék Munkaszövetség tagja vagy, a nickedre régebbről emlékszem, mint ha jártál volna nálam a Gizellában számítógépekért.

Ha nem, hát nem :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#13) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

Sajnos nem bírtam végig olvasni.....

Főleg h tegnap annyit hallgattam az isten témát mint az elmúlt 20 évbe összesen sem.

De ha elárulnátok h a végén a konklúzió az h Isten=0 v Isten=1, akkor lehet h nekifutok még1x. (csak ha 0 a válasz, akkor válhat érdekessé a sztori)

(#14) dfdfdf válasza guga (#12) üzenetére


dfdfdf
őstag

Hát sajnos nem de a hulladék közel áll hozzám ............ FKF :D

(#15) rainmen válasza kenesei1982 (#13) üzenetére


rainmen
aktív tag

A 0 vs. 1 állást Neked kell eldönteni.
Annyit viszont tudni kell, hogy ha gugát látsz, azt el kell olvasni! :K

(#16) TompapaTM


TompapaTM
csendes tag

Guga jó - jobb, mint Mózes. :)
Az egyházzal én sem vagyok kibékülve, Istent sem kerestem soha, de egyre többször találkozom olyan dolgokkal, amikre ő lehet a magyarázat.
Guga írásaiban nem az ájtatosságot keresem. Büdösen életszagú dolgokat ír le mindenfajta sallang nélkül. Őszinte. Jó olvasni. Ja, meg humora is van.

(#17) ijjájom


ijjájom
csendes tag

:R Csak fejet hajtani tudok Előtted! Nagyon tetszett az írásod, főleg azért, mert hasonló helyzetben voltam, vagyok én is! Istent kerestem, - kerestem több helyen, de nagyon elbújt.
Engem is több vallási felekezet próbált becserkészni, kísérleteztek velem, de nem találtam Istent. Megvallom őszintén, hiszek benne, de nem találtam meg, bárhogy keresem.
Akkor voltam a legközelebb Hozzá, amikor Wilhelm Busch: Jézus a mi sorsunk... című könyvét olvastam.
Ajánlom Neked is, nagyon tetszik. Semmi bla..bla.
Visszatérve az írásodra, egy-két résznél majdnem elsírtam magam. Ez az írásod tetszett eddig a legjobban, a többi is nagyon jó volt, de talán azért, mert ezt nem csak Te írtad, hanem az élet segített benne!
Így tovább, elsők között leszek, aki a könyvesboltban megveszi majd a könyve/i/det!
Megelőlegeztem a bizalmat! :D

[ Szerkesztve ]

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#18) guga


guga
Közösségépítő

Üdv! Elnézést a kései reakcióért, sűrű volt a hétvége :D és most is tiplizek tovább.

Maxi thx. az olvasatot mindenkinek. Rátok fér egy jutigörl :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#19) Prophetic


Prophetic
csendes tag

Hát, ez egy nagyon jó írás! :K
És igen, többet ér mint millió mise, istentisztelet, rituálé, akármi. Szívből jön.

(#20) guga válasza Prophetic (#19) üzenetére


guga
Közösségépítő

Erre elfelejtettem válaszolni jól, szóval maxi thx. :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.