Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) h3lios válasza alkatraz3000 (#23) üzenetére


h3lios
addikt

Akkor nagyjából el is dőlt melyik lesz a végleges megoldás.

(#22) bitpork

Ignis-t nem szeretnék Wagonert meg mégannyira sem. Kollegámnak előbbi van és nem rossz autó, de nekem túl magas illetve, hogy őszinte legyek mindig a 60-as életunt nyuggerek jutnak eszembe róla, akik az "Igniccel kimennek a piacra bevásárolni".
Illetve a 3-as Swift formára és belsőre is az ideális megoldás lenne, viszont árban az 1.5-ösök milla 1,2 körül vannak. Ennyit pedig nem akarok autóra költeni, meg fölösleges is lenne.

A többi típus pedig a keretemen kívül esik. Amin tanultam egy dízel SX4 volt, az nem egy rossz autó, de nekem nagy is lenne, illetve árban is kb. a keretem dupláját jelenti.

Régebben gondolkoztam Hondán - Toyotán, de ezekből csak régebbiek vannak csak amik nekem formára nem tetszenek. Nekem, hogy őszinte legyek az Astra még külsőre tetszik is, belsőre a 4-es Golf mondjuk szimpatikusabb lenne. De alkatrészből is sokkal kevesebb van hozzá, mint Astrához. Nem is meglepő, mert ahogy végig mentem valamelyik nap az utcán, láttam kb. 2 4-es golfot meg vagy 30 G astrát.

Egyébként a régen a fétisem volt ez az autó és árban is elérhető lenne DE ! Nem akarom 1 ház árát rákölteni. :C

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.