Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) imi123


imi123
őstag

Nem bírták kivárni a Pénteket.
Egyáltalán jön Pénteken redux?

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#2) Abu85 válasza imi123 (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ki mondta, hogy pénteken jön? :D
A Redux olyan lesz, mint a többi nagy frissítés. Előbb megkapják az újságírók a közel végleges kiadást. És csak utána jelenik meg. Majd ha az NDA miatt nem írok semmit, akkor házon belül van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3) BenceShearer válasza Abu85 (#2) üzenetére


BenceShearer
aktív tag

Azt tudni, hogy a redux driverben lesznek a várt Vega optimalizációk? Vagy az teljesen más történet?

(#4) Abu85 válasza BenceShearer (#3) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ha lesz hozzá dokumentáció, akkor tudni lehet. Külsőre azért ezt elég nehéz megmondani csak a dll-ekről. :D

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5) imi123 válasza Abu85 (#2) üzenetére


imi123
őstag

Ha nem jön ki Pénteken akkor ne is jöjjön. :)
Minél később jön annál később esünk pofára. :D

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#6) BenceShearer válasza Abu85 (#4) üzenetére


BenceShearer
aktív tag

Gondolom azért reklámozni fogják, ha benne van. :D

(#7) Clorf


Clorf
tag

Már megörültem, de látom az RX 580-hoz ez nem jó. Családban lett egy ilyen kártya, aztán most szív a kedves gyermek (meg én aki a Ti1060 helyett ajánlotta) mert random kék haláloz (Video Scheduler Internal Error).

Próbáltam minden létező fixet, driver törléses újrahúzás, rendszerfile integritás chk, játék file épség ellenőrzés, semmi. Kifejezetten a Rust nevü játék fagy ki 20 másodpercen belül, a játék menüjében. Kék vagy piros kockák jelennek meg a kép tetején + klasszikus textúra törés a közepén.

600W os chieftech táp van a gépben + G4560 CPU, nem hiszem hogy a táp nem bírná a dolgot.

Remélem a köv driverrel megjavul, vagy viheti garanciáztatni.

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#8) Abu85 válasza Clorf (#7) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ha piros-kék kockák jelennek meg, és eközben még instabil is, akkor azt már most viheti garanciáztatni.

(#6) BenceShearer: Maximum a megjelenés napján. :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#9) Clorf válasza Abu85 (#8) üzenetére


Clorf
tag

Eközben pl a "F1 2017" max grafikán megy minden probléma nélkül, a kártya nincsen húzva. Azt mondta még ,hogy az "Overwatch" is csinálja azt néha.
Az egész random, nem tudom hogy ha elküldetem az Aqua szervízbe akkor majd 1-2 hét múlva azt mondják, hogy semmi baja -.-

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#10) Abu85 válasza Clorf (#9) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Próbáltad már letiltani a ReLive-ot? Érdemes lenne behatárolni így a problémát.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#11) imi123 válasza BenceShearer (#6) üzenetére


imi123
őstag

Tőlem kaptak még egy esélyt.
Ha nem aktiválják driveresen a beígért fejlesztéseket akkor részemről viszlát Radeon és heló NV lsz. :)
Nyilván nem várok akkora gyorsulást mint amit ígértek de azért legalább adják meg a lehetőségét a fejlesztőknek (már aki még hajlandó) a kihasználásra.

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#12) Abu85 válasza imi123 (#11) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A fejlesztők biztos nem tudják majd kihasználni, ugyanis az AMD nem teszi elérhetővé számukra a primitive shadert. Ha ezt teljesen biztosítani akarják, akkor ahhoz vissza kell hozni a Mantle API-t. Szóval a primitive shader egy driveres funkció lesz, amit a fejlesztőknek nem kell direkten támogatni a működéshez. Aztán ki tudja, hogy a jövő mit hoz, akár az is lehet, hogy meggyőzik páran az AMD-t, hogy megérné ezt az újítást egy API-n keresztül is kihasználhatóvá tenni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Nekem egy R9 290-es kártyám van, és olyat csinál, ha lemegyek alvóba, és visszatérek a monitor képernyője villog 3-4-et. Ez mitől lehet?

(#14) ->Raizen<- válasza imi123 (#1) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ez lesz a csuda driver es utana lesz aktualis a poor voltazas? :)

(#15) imi123 válasza ->Raizen<- (#14) üzenetére


imi123
őstag

Ja ja.
Csak most már Poor ampere-ezés lesz. :D

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#16) X Factor


X Factor
addikt

Mondjuk a gyári driver is, ha már tudja, h. VEGA-m van, kidobhatná az updatek-nék, hogy van hotfix.

Make things work

(#17) ttt válasza X Factor (#16) üzenetére


ttt
senior tag

Azt hiszem csak a WHQL-t jelzi. Bár nekem csak RX480-om van, de ott sem hoz minden frissítést, kézzel kell keresni a honlapon.
Azért szép, hogy a Veganal ilyen szépen szívatják a tulajokat. Nem is értem miért nem perlik már őket, mivel a kártya még mindig nem tudja azt, amit ígértek.Anno én is bosszankodtam az RX480-nál, mert linux alatt kínszenvedés volt a gyári drivert beüzemelni, mire kinyögték, hogy a gyári driver nem is mezei nyúzernek való. A jó 2-3-s ogl meg megy már a mesa-ban. Mit akarok? Tulajdonképpen eztán már semmit, max köv. kártyának nv-t :P

(#18) Clorf válasza Abu85 (#10) üzenetére


Clorf
tag

Relive fel sincsen rakva. Az inteles iGp letiltva. Amúgy Windows 10 Pro van a gépen, le van tiltva az automata driver frissítés O&O shutup-al.

De már elmondtam neki, hogy vigye gariztatni.

Amit softveresen lehetet ebben a témában, google segítségével megtettem (ami kb. azt jelenti bármi okozhatja a hibát, software, hardware, driver.).

Olvastam egy külföldi fórumon, ugyanez a hiba, neki gariba jött egy másik kártya. Lehet kifogott egy nem 100-as kártyát. Thx Asus.

Köszönöm a segítséget Abu85!

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.