Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rii


rii
nagyúr

" ......... a hűtőbordára pedig RGB LED-ek is vannak. Utóbbi azért érdekes, mert az aktív LED-ek jellemzően csökkentik egy memória tuningpotenciálját, hiszen ezek is fogyasztanak, így nyomtatott áramköri lapra szerelt világítással, négycsatornás formában elérni a fentebb említett effektív órajelet konkrétan bravúrnak számít. ..... "

pfffffffffff .... arc-pálma ....

zép'új világ gyün ... sőt ... mire észreveszi az ember, hogy jön ,.... már itt is van, .... émmeg rohanok sugárba ordítani a porcelán mikrofonba .....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2) SkyLine3000 válasza rii (#1) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nélkülözhetetlen szükség van azokra az rgb ledekre... :W Erre max a 15 éves vér Istvánok buknak...
Ez csak arra jó, h megemelje a memória árát.

(#3) Dealer95 válasza SkyLine3000 (#2) üzenetére


Dealer95
őstag

Nem, nagyon sokan ilyet vesznek, és sokszor pont nem a 15 éves vérpistikék.

(#4) persil


persil
nagyúr

Sok kapacitás....?
Kapacitásból egy van neki, az legfeljebb nagy lehet.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#5) Ribi válasza persil (#4) üzenetére


Ribi
nagyúr

Én is néztem, hogy biztos sok rajta a kondenzátor, de nem írtak róla ;]

(#6) subaruwrc


subaruwrc
félisten

és mégis mivel hajtsa meg az ember gyereke a 4266mhz-et ?
stabilan
mindennapra
32 gigával
4 modullal

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) Lacok válasza SkyLine3000 (#2) üzenetére


Lacok
őstag

"Nélkülözhetetlen szükség van azokra az rgb ledekre"

Igen mert attól lesz olyan gyors. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#8) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

"Fényes kapacitás"... Micsoda hozzáadott érték kérem szépen! Tudniillik a "fényes kapacitású" memóriamodulok sokkal inkább elősegítik és javítják az ehhem, ühhüm-bühüm-öket, szemben az ebben sokkal gyengébben teljesítő hagyományos, "fénytelen kapacitású" memóriamodulokkal (főleg játékok közben)! :D ...

(#9) Törzsúr válasza subaruwrc (#6) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Azt Nektek kell tudni. :)

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#10) Segal válasza Lacok (#7) üzenetére


Segal
veterán

Minimum plusz 2fps:DDD
Multkori TheVR geposszerakos videot elnezve velem van a baj mert a sracok elelveztek amikor bekapcsoltak elosszor a gepet es tobb vilagitas volt rajta mint egy karacsonyfan...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11) Efferux


Efferux
csendes tag

Lehet, hogy meg fogon bánni ezt, nem akarok vitát szítani, csak kiváncsi vagyok, miért fájnak embereknek, ezek az RGB cuccok? Én megértem ha valakinek nem tetszik, nem a stílusa, de csak azt a hatalmas közhelyet tudom mondani, hogy nem kötelező megvenni. Mellesleg hozzátenném, az sem igaz, hogy nehéz RGB mentes cuccokat találni, nagyrészt csak a felsőkategóriás cuccokon vannak és ahogy én nézem még mindig többségben vannak a "hagyományos" hardwerek.
Szerintem elmondható, hogy sok embernek (köztük nekem is) nagyon bejön ez a stílus. Ez ízléskérdés és másokat az ízlésük miatt megszólni vagy megkérdőjelezni a nekik készült termékeket finoman szólva nem fair.
No offense, senkit nem akartam megbántani, elnézést ha mégis sikerült.

(#12) Lord Dragon válasza Efferux (#11) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

+1

(#13) Törzsúr válasza Efferux (#11) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Egyet értek. Nekem is tetszenek az RGB fények. (Kikapcsolhatóak szoftveresen a többsége)

Az egész PC dolog nálam hobbi. Szeretem, ha picit világít pláne, ha nagyon szépen el is van rendezve a gépházban minden. :B

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#14) TBMC válasza Törzsúr (#13) üzenetére


TBMC
addikt

nem vagyok már jó ideje PCs de én is ezt vallom :K

markbellus.hu 

(#15) Daelion válasza Törzsúr (#13) üzenetére


Daelion
őstag

Úgyszint egyet értek.

Persze nem alapon kell használni ezeket és akkor nincs 'csillámpóni' szivárvány,egy rendesen össze rakott rendszer 1 színre állítva egyből más szerintem.

De hát most ez a 'divat' és le kell szólni ugye. :U

(#16) Freiherr válasza Efferux (#11) üzenetére


Freiherr
őstag

Ketzi unalmas már szerintem is ez az állandó ajvékolás.

XXX

(#17) Törzsúr válasza Daelion (#15) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Így van. A nagyon csicsa nekem sem jön be. Én vagy kikapcsolom, vagy mivel majdnem minden fehér a gépemben fehérre állítom.

Szerk.:
[kép]

[ Szerkesztve ]

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#18) Narasim válasza Törzsúr (#17) üzenetére


Narasim
aktív tag

ez kék, meg lila ;]

nekem is tetszik az rgb. kezdetben pedig én is ajvékoltam.
ha leveszem a venti fordulatát, akkor kék, ha felveszem, akkor piros.

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#19) Törzsúr válasza Narasim (#18) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Valóban, de...
... mert csak ezt a képet találtam meg a gmail fiókomban és most a munkahelyen vagyok. :B

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#20) rii válasza Efferux (#11) üzenetére


rii
nagyúr

" ... miért fájnak embereknek, ezek az RGB cuccok? ... "

- mert egy subkultúra igényeit, izlésvilágát tolják az ember arcába (hány ember épített régen magánal otthon ilyet? 1000-ből 1? beledezni a házat?)
- nem ... nem tudod csak úgy kikerülni, nekem se vga se MB fronton nem sikerült .. asus ascrock ... csak ledesbe volt ....

.... és megmondanád mi köze van a tisztán számítástechnikához az rgb csiricsáré cuccoknak? .-(((((

.... ha már védelmedbe vetted?

" .... nagyrészt csak a felsőkategóriás cuccokon vannak ... "
mégjobb ... tökjó hogy a munkára vett gép már karácsonyfának is elmegy .... 2in1 ... pár ágat majd ragasztok a házra, veszek hozzá ledszalagot, és szanaszét futtatom.

a marketing az egyik legmocskosabb dolog a földön ... és ezek a led-ek csak és kizárólag marketing céllal vannak rácsűrve ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#21) Törzsúr válasza rii (#20) üzenetére


Törzsúr
senior tag

De zárt házban nem látszik nem? :U

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#22) Daelion válasza rii (#20) üzenetére


Daelion
őstag

Hát pl nekem ~8+ éve közep sulis haverom már akkor is bele rakott a gépébe egy neon csövet. :D
Nekemis valahogy annyi ideje van meg ez a gépház és már gyárilag benne volt egy kék venti amit nemrég cseréltem úgyszint ledesre.

Nálam a gép nem csak egy valami a szobába hanem a szoba része mint egy 'dísz' is,nem rejtegetem az asztal alatt se.

Az meg,hogy minek mi közve van egymáshoz fölösleges foglalkozni sztem mert ilyen alapon nagyon sokmindenbe bele lehetne kötni.
Mint anno a neon csöves tuning kocsik pl.

@roedie:

Énis gondoltam egy fekete-fehér gépre következőnek de sztem inkább maradok a kéknél mert olyan a szoba kialakítása is. :)

[ Szerkesztve ]

(#23) bszunyoghy válasza rii (#20) üzenetére


bszunyoghy
csendes tag

és megmondanád mi köze van a tisztán számítástechnikához az rgb csiricsáré cuccoknak? .-(((((

Még a nevében is benne van, PC. Ez az én személyes gépem mint szoftveresen mint hardveresen mint pedig a beállításokban. Ne fájjon már senkinek sem az hogy a lányom pc-je csillámpóni színben a fiamé pedig mátrix zöldben világít.

(#24) Chp


Chp
őstag

Én letudom annyival válaszul a pártolóknak, hogy tesznye és gyerekes. Ennyi. Számomra bazári hangulatot kelt, nem tudom komolyan venni a termékeket vele és nem érdekel, ha kikapcsolható se. Taszít, kész, ne kelljen már tetszenie ha én nem akarom.

Bocs, ha valakit zavar a véleményem, kaptam már érte pár napja.

(#25) Törzsúr válasza Chp (#24) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Senki nem akart senkit meggyőzni arról, hogy milyen jó az RGB led.

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#26) Efferux


Efferux
csendes tag

Na ha már pártoló lettem, akkor folytatom a pártolást.

- mert egy subkultúra igényeit, izlésvilágát tolják az ember arcába (hány ember épített régen magánal otthon ilyet? 1000-ből 1? beledezni a házat?)
Szerintem ez már túlmutat a szubkultúrán. Valamint NEM tolják az arcunkba, csak megmutatják, hogy vannak ilyenek, azért érzed, hogy az ember arcába tolják mert kell nekik a reklám, hogy mostmár nekünk is van RGB cuccunk, nehogy elpártoljanak tőlük a vásárlók. Ahogy nem kötelező ilyet venni, úgy az ezekről szóló hireket sem kötelező elolvasni és megkérdőjelezni a létezésüket.

.... és megmondanád mi köze van a tisztán számítástechnikához az rgb csiricsáré cuccoknak? .-(((((
Semmi. Ahogy a mélynyomóknak sincs semmi közük az autókhoz, mégis egy komoly iparág van belőle, mert az emberek szeretik összekötni a kellemest a hasznossal és az RGB LED technológia ezt egy olyan szintre emelte, hogy az nehéz lesz felülmúlni.

" .... nagyrészt csak a felsőkategóriás cuccokon vannak ... "
mégjobb ... tökjó hogy a munkára vett gép már karácsonyfának is elmegy .... 2in1 ... pár ágat majd ragasztok a házra, veszek hozzá ledszalagot, és szanaszét futtatom.
Nem is rossz ötlet :D, ha már úgyis a gép a szoba disze.

.... ha már védelmedbe vetted?
Nem vettem semmit a védelmembe, csak megkérdőjeleztem a gyűlöletüket, ahogy te is megkérdőjelezted a létezésüket.

Én letudom annyival válaszul a pártolóknak, hogy tesznye és gyerekes. Ennyi. Számomra bazári hangulatot kelt, nem tudom komolyan venni a termékeket vele és nem érdekel, ha kikapcsolható se. Taszít, kész, ne kelljen már tetszenie ha én nem akarom.
Ha tudnád hányszor kaptam már meg ezt... Igen gyerekes vagyok, és ezt büszkén vállalom, de én igy érzem jól magam a bőrömben. Megértem ha taszit, nem kell tetszenie, senki nem akarta veled megkedveltetni csak annyit kérek (kérünk), hogy fogadd el másnak ez tetszik, mert vagy gyerekes vagy nemtudom. :)

Bocs, ha valakit zavar a véleményem, kaptam már érte pár napja.
Nem zavar a véleményed, mindenki szabadon kinyilvánithatja, csak az nem mindegy, hogy milyen formában, és ezzel kit bántasz meg. Remélem ezt nem vetted támadásnak, én nem szándékozom neked rontani.

Akik pedig egyetértettek azoknak köszönöm a megértést, örülök, hogy nem csak a haterkedés megy, jó olvasni ilyeneket, szép napot és sok RGB-t kivánok nektek. Pacsi! :D

Ismételtem elnézést ha valakit megbántottam, továbbra sem állt szándékomban.

(#27) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Srácok, RGB LED műkörmökhöz mit szólnátok?! :Y :D (Lehet le kellene gyorsan védetnem az "ötletet", mert gugliban nem találtam még ilyet, csodálkoztam is és ha így haladunk még "nagy jövő" állhat előtte :N :D ...)

(Sorry, nem cikizni akarom én az RGB-t, mert nekem is van RGB lámpám, de csak hangulat és ellenfény gyanánt TV-zéshez a sötétben. Be lehet lőni a gépet is egy ízléses szín kombóra is, ha éppen valakinek az a "kedvence"... Mondjuk engem olyan 18 éves korom körül még lehet érdekelt volna a case modding "kivilágítása"... De mindennek van egy határa... :) )

(#28) rii válasza bszunyoghy (#23) üzenetére


rii
nagyúr

nekem nincs a moddinggal semmi bajom
sőt ... terveztem én is mindenféle moddingokat. csak túl komplikált(ak) volt(ak) a megvalósításhoz.

" ... Ne fájjon már senkinek sem az hogy a lányom pc-je csillámpóni színben a fiamé pedig mátrix zöldben világít. ... "

szerény véleményem szerint, senkinek nem az fáj hogy mit építesz otthonra - köze sincs hozzá senkinek - hanem h már a csapból is rgb folyik.

de ok, több rgb-s hírhez nem kommentelek :)

(#21) roedie:
plexis lett a ház ... tróger vagyok, a szálcssziszolt nem illik a telekre ... amit találtam military zőldet az meg ablakos ... így látom a vga azt csinálja most az oldalán, ami régen nagy szám volt a SVGA monitorokon, 16,7 millió szín megjelenítése ... csak win alá van driver, se linux, se osx alatt nem tudom kikapcsolni ...

mért nem tesznek rá egy jumpert, amit leszedve megszakad az áramkör?

nameglátod, azt hozod fel példának, hogy a gyermekeid gépe milyen. .-))))
én meg már közelebb vagyok a 40-hez mint a 38-hoz, '94 óta pc-zek .-)))))

szeretem a hangualtvilágítást, nagyon is, de majd megcsinálom magamnak ebből-abból amabból ...

(#26) Efferux:
" .... Szerintem ez már túlmutat a szubkultúrán. ... "
most már persze h túlmutat :D tele floodolták a piacot vele ... most már csak annak nincs ilyen, aki tényleg energiát fektet abba, hogy kikeülje ,-DDD

" .... nekünk is van RGB cuccunk, nehogy elpártoljanak tőlük a vásárlók. .... "
marketing oka van .... ezt szajkózom én is.

" ... Ahogy nem kötelező ilyet venni, úgy az ezekről szóló hireket sem kötelező elolvasni .... "

a cimből nem derült ki, hogy rgb-s .... a "fényes" utalt rá esetleg ... de reméltem h nem rgb-vel akarják eladni.

"... és megkérdőjelezni a létezésüket. .... "
hogy tudnám már megkérdezni a létezédsüket, mikor otthon az alaplap is rgb-s meg a vga is? :D

a "nem kötelező ilyet venni" -vel már nem vitatkozom. :)
végülis ... lehet venni mac-et .... silicon graphics-ot, vagy márkás pc-t, dell, hp, qompaq, tulip, peacock, lenovo ... sun ... :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#29) -Skylake- válasza Efferux (#11) üzenetére


-Skylake-
addikt

Én elmesélem Neked mi a gond az rgb cuccokkal. Az van, hogy ma úgy néz ki a komplett számtech piac, hogy ELSŐSORBAN villogjon-pulzáljon-szarjon szivárványt minden , aztán másodsorban mondjuk lássa el a feladatát. Nem az a gond, hogy egy fejhallgató világit ( az olyan fontos tudod, gyakran látja az ember ) hanem az, hogy ez a fő tulajdonsága. Eljutott oda a számtech, hogy már semmi nem számít, csak hogy legyen AuraSync meg legyen piros. Ma már egy egérnél nem a szenzor minősége és a kapcsolók számítanak, ahogy a billentyűzetnél se cherry-re építenek hanem mindenféle noname szarra, ahogy a vga-nal se érdekel senkit , hogy vajon le lehet e hűteni azzal ami rá van dobva vagy majd ideje 70%-ában throttlingol. Ez a baj, hogy már a felső kategóriában sem a minőség és a teljesítmény a húzóerő , hanem hogy villogjon szépen minden. Szóvaé engem mondjuk azért kezd zavarni ez a téma, mert lassan már csak azért kell felkelni reggel és elmenni dolgozni, hogy építsek egy gépet / vegyek egy perifériát ami képes arra amit a dobozára írtak.

Illetve plusz 1 így a végére, csakhogy az is mérges lehessen aki eddig nem volt az : az ÍZLÉS és a STÍLUS két merőben különböző fogalom. Lehet valami stílusos attól függetlenül, hogy nem az én ízlésem ezért nekem nem tetszik. Na most aki nem jones965 szinten építget otthon konfigot milliókból, azoknál az embereknél az esetek túlnyomó többségében igenis megkérdőjelezhető a végeredmény. Ezt most csak arra mondom, hogy itt elő lett vezetve az ízlés kérdése. Nagyon nagyon , de NAGYON kevés olyan ember van aki benne van a "számtech-buzi vagyok" és az "értelmezni tudom a stílust mint fogalmat és van ízlésem" halmazokban egyszerre. Ez tökéletesen látszik a ph-n megjelent, valóban egyedi stílussal bíró termékek ( a példa kedvéért : Loewe , BO , Astell , stbstb) topikjában. Egy szánalom ami azokban a topikokban megy és a legékesebb példája annak, hogy mennyire kevesen vannak akik képesek felismerni az esztétikai értékeket. Van élet a funkcionális design-on túl is, csak a többség aki ezen túl akar lépni , nem lát tál rajta valójában. Úgyhogy szumma : még akár el is fogadnám ezt a tételt (bár még mindig állna, hogy másodlagos lett a funkció és a minőség , mert a led adja el a terméket) , de eszméletlen kevés az a gép, ami valóban olyanra van építve , hogy arra akár csak azt lehet mondani , hogy oké.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#30) snake1977 válasza SunMount3r (#27) üzenetére


snake1977
őstag

Az még nincs de világítós műszempilla már van :W :DDD

Legyen egy vélemény a 4x-en túlról is. :)) Szerintem az rgb, neon, világítós ventillátorok, fénytechnika, ez mind egy életérzés, van akinek szüksége van rá, van akinek nincs, nem feltétlen tolják bele az ember képébe, esetleg megmutatják hogy igen ilyen is van és létezik, beszerezhető már a mi cégünknél is. De nézzünk meg egy moddolt pc kiálítást, általában központi szerepet kap a világítás ezeknél a házaknál, megmutatja a benti elrendezést, ad neki egy nagy pluszt, van egy fellingje, atmoszférája az egésznek.
Aki ezt nem érzi, vagy nem jön be neki az úgyis kerülni fogja ezeket a hardvereket.
Simán össze lehet válogatni munkára olyan hardvert ami nem csillog villog, be lehet tenni egy zárt házba, sőt a világító silent/stop felirat sem fog senkit zavarni egy gigabyte kártyán, ha nem plexis a ház, munkához meg nem kell plexis oldalú ház. :) Aki pedig MAC-et használ munkára...na ott tényleg ritkán látni csillogást villogást. :D Azt mondom akinek nem tetszik az ki tudja kerülni ha akarja ezt a stilust.
Nekem bejön hogy van belső világítás a gépházban, eddig szinte minden házamba beletettem egy neont, vagy ledsort, ha épp zavar a plusz fény akkor meg lekapcsolom.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#31) Chp válasza -Skylake- (#29) üzenetére


Chp
őstag

Észbontó egyetértéssel osztom a véleményed, és üzenem mindenki mánsak, hogy itt az igazság! Én már nem mertem volna kifejteni félve a következményektől. :R

(#32) erer1000 válasza snake1977 (#30) üzenetére


erer1000
őstag

[link]

de van ledes műköröm

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#33) elfelejtette válasza Efferux (#26) üzenetére


elfelejtette
veterán

Efferux: " .... nagyrészt csak a felsőkategóriás cuccokon vannak ... "
rii: "mégjobb ... tökjó hogy a munkára vett gép már karácsonyfának is elmegy .... 2in1 ... pár ágat majd ragasztok a házra, veszek hozzá ledszalagot, és szanaszét futtatom."
Efferux: "Nem is rossz ötlet :D, ha már úgyis a gép a szoba disze."
Na itt látszik, hogy csak a flémkeltés volt a lényeg. Ha elhangzik egy komoly érv, arra nem tudsz érdemben válaszolni, csak viccet csinálni belőle. :W
Az a szánalmas a dologban, hogy lassan tényleg nem lehet komoly cuccot venni úgy, hogy ne legyen karácsonyfa.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#34) Freiherr válasza elfelejtette (#33) üzenetére


Freiherr
őstag

Szerintem teljesen értelmesen és jól érvelve fejtette ki az álláspontját, sokan unják már az állandó picsogást, ha megjelenik egy ilyen cikk.
Ha te egy vicces riposztot flémkeltésnek nevezel, akkor nem nagyon vagy tisztában a fogalommal.
Aki meg azzal érvel, hogy ez a minőség, vagy teljesítmény rovására megy, az akkora bullshitet mond, hogy arra nem is érdemes reagálni.

[ Szerkesztve ]

XXX

(#35) rii válasza Freiherr (#34) üzenetére


rii
nagyúr

" .... Aki meg azzal érvel, hogy ez a minőség, vagy teljesítmény rovására megy, az akkora bullshitet mond, hogy arra nem is érdemes reagálni. .... "

ha Te meg asziszed, hogy nem, akkor borzasztóan naiv vagy .-)))

de persze kapsz minoséget meg teljesítményt amikor mókusvakító megoldas is hozza a vart eredmenyt .-))))
pont hogy a csillogas adja el a termeket elterelve a figyelmet az esetleges szandekos alacsonyabb minosegrol magasabb arcedulaval megspekelve ....
.-))))

az az egyetlen érvetek, hogy "mér baj az rgb?", és "de unjatok mar az ellenzoit" .-)))

elonyet mondtatok mar egyet is? .-))))

ja'hogy vilagit .-))

fantasztikus .-)))

véditek, mintha barmit is tehetnenk a dragalatos rgb-tek ellen .-))))
(szó se róla .... kib.sznam a pics.ba, az egész szamtechpiacrol .... semmi keresnivalója ... komolytalan ... gyerekes ... esetleg böfiztetni is lehessen majd a közeljövben a szamitogepet? vagy pisiltetni? és ha nem kell akkor nem hasznalod ugye ... mindig is imadtam az értelmetlen funkciókat)

titeket az sem érdekel, hogy a masikat ez komolyan bosszantja, hogy ahelyett hogy mas extraval lattak volna el az alaplapot (pld írtak mashol, hogy alaplapi powerbtn. stb.), aminek köze is van a szamítastechnikahoz, azt nem .... de led az van ... bios-ban uefiben le kellett programozni, alaplapon végig a kabelezest meg kellett csinalni .... komoly munka, komoly tesztek ....

csak azert, hogy csillamf.szlama színben pompazzon és elég fotont juttasson a fölművelo szemébe, aki a latvanytól elvakultan botorkal a pénztar felé ...

én azért nyafogok mert nem tetszik valami
Te miért nyafogsz?
mert Neked nem tetszik az, hogy nekem nem tetszik valami?

rgb diktatúra
cenzura?

egyre szarabb iranyba halad a pc agazat .... és Neked ez jó .... gratulalok!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#36) Tomassy00 válasza rii (#35) üzenetére


Tomassy00
senior tag

:C ;)

(#37) <Lacy85> válasza SkyLine3000 (#2) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az egyik magyar streamer csapat most rakott össze nemrég egy szó szerint karácsonyfát.
Minden létező alkatrész világított a gépben. Valaki beírta a chat-re, hogy ez borzalom, és ezért kibannolták. :DDD

(#38) Daelion válasza rii (#35) üzenetére


Daelion
őstag

Hát sztem többen vannak akik állandóan 'beköhögik' minden RGB hírhez,hogy ez mennyire gyerekes,szar meg minden egyéb.
Ha már ott tartunk,hogy ki nem érdekel kit. :U

Ezt a gyerekes dolgot meg hagyuk már eleve,sehol sincs előírva hogy x év után mi tetszhet és mi nem.
Énis sajnos már közeledek a 30-hoz és kb most kezd egyre több RGB hardverem lenni de nem azért mert rám van erőltetve hanem mert tetszik,de csak el kellet volna olvasni snake1977 kommentjét mert jól megfogalmazta ezt.

Csillámpóni dolog is el lett magyarázva már,1 színhez van kialakítva az egész rendszer.
Az alap beállítás nekem se jön be.

Az meg,hogy kinek mi 'extra' meg értelmetlen funkció az elég szubjektív.
Nekem semmi gondom azzal amit ezek a hardverek tudnak,ha valami szar akkor nem a Led miatt lesz szar hanem már eleve az volt.

Vid kari meg manapság nem nagyon fog túl melegedni max ha eleve gány hűtést raktak rá pl ref hűtések.
MSI Gaming karik is vilagítanak mint a fene és mégis egyik legjobb hűtés van rajtuk vagy a mostani Giga Xtreme karim. :)

Na de részemről ennyi,nem vezet sehova ez az egész. :N

[ Szerkesztve ]

(#39) rii válasza Daelion (#38) üzenetére


rii
nagyúr

attól még hogy korod alapjan nem vagy mar gyerek, attol még lehetnek gyerekes dolgaid ... nekem is biztos van tucat, és jovore leszek 40 ...

de attól még gyerekes ez a giccsparadé

hiszen oket célozza meg :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#40) <Lacy85> válasza rii (#39) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Plexi mentes zárt ház, oszt' világít, ahogy akar. :D

(#41) rii válasza <Lacy85> (#40) üzenetére


rii
nagyúr

hat jah ... csak szeretm is ezket a cuccokat ltni ... 286-os alaplaptól, 20mb-os mfm hdd-ig minden van ... de dicstelen ez a muanyag felfújt gamer korszak ...

tettek volna inkabb a biosba kulonbozo profilokra lehetoseget, vagy ha mar led, akkor allapotvisszajelzo lenne legalabb ...

aki led-et akar építsen maganak .-) konnyebb mint biost moddingolni .-) vagy alaplapi gombokat hekkelni ra .-)

ja .... a tobbsegnek marakkor nem kene annyira az rgb .-)
ott mar tervezni, precizen, szepen kivitelezni is kell .-)
moddingolni .-O .-)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#42) Freiherr válasza rii (#35) üzenetére


Freiherr
őstag

Ember, te komolyan beteg vagy.Ki nem szarja a ledeket, én totálisan, csak egy érdemtelen savazást támadtam, pff..:(

XXX

(#43) <Lacy85> válasza Freiherr (#42) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nem szokásom ilyen giccses szarokat rakni a gépbe, de ha valakit zavar, akkor ki is lehet kapcsolni minden alkatrészen a világítást, nem?

(#44) rii válasza Freiherr (#42) üzenetére


rii
nagyúr

Te is tudod, hogy nem arra reagáltam.

15 éve dolgozom a reklámszakmában .... "kicsit" másképp látom ezeket a dolgokat ....

sajnálom, hogy "elgurult a gyógyszerem" ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#45) Chp válasza rii (#44) üzenetére


Chp
őstag

Az enyém is elgurult már egy ideje. ;]

(#46) rii válasza Chp (#45) üzenetére


rii
nagyúr

.... és nekünk a rosszabb, mert ez nem fog változni .-))) sőt ...

annak a jó, akinek ez jó
... de neki se jó ... csak nem vágja h átverik .... látványt kap(unk) tartalom helyett ....

boldog tudatlanság ...
ajh ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#47) Chp válasza rii (#46) üzenetére


Chp
őstag

:R

(#48) Walter_White


Walter_White
senior tag

Ekkora orajelet pl a tobbi IC nem is birna el, Pl SKHinyx ? Csak a Samu?

(#49) subaruwrc válasza Walter_White (#48) üzenetére


subaruwrc
félisten

nem nagyon bírnak.

(#50) szzimo53 válasza Daelion (#22) üzenetére


szzimo53
tag

Az a gyerekes amit itt toltok. Mi ez a lányos veszekedés...komolyan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.