Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drenadar


Drenadar
veterán

grat a géphez :)

én egy appot sem találtam ami használható lenne...
viszont alt+F4 helyett én a képernyő bal felső sarkába húzom az egeret, tudom neked nem két gombos az alt+f4, de ez laptop specifikus.

(#2) ferensz válasza Drenadar (#1) üzenetére


ferensz
senior tag

Ha az ember hozzászokik, hogy egérrel mit merre talál, akkor nagyon kényelmesen használható a rendszer.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#3) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Pénteken telepítettem egy ilyet i3+HD8670 kivitelben. Fürge kis gép, bár voltak furcsaságai. Windows 7 SP1-et raktunk rá, mert a leendő gazdáját nem akartuk ijesztgetni a 8/8.1 felületi újdonságaival. A driver lemezen csak Windows 8-as driverek voltak, nem tudom, mennyiben térnek/nem térnek el a W7 verziótól. Sikeresen felment minden, majd a Windows Update leszedte a frissítéseket... és másnapra eltűnt az Atheros hálókártya. Sehol, még az eszközkezelő rejtett eszközeinél sem találtam, próbáltam többféle W7/W8 drivert felrakni, de nem javult meg. Újraraktam formázás nélkül (régi rendszer a Windows.old mappában), de úgy se működött, formázva telepítve lett csak jó, frissíteni viszont nem mertük utána.
Csak azért itt kérdezem, mert nem láttam másik témát neki.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) Newcrazy


Newcrazy
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.Most vett ismerősöm egy lenovo g500-as laptopot. Rá kellene neki raknom a win7-et de sajnos nem sikerül. Elindítom telepítést de a végén mikor újraindul azután bekapcsol villog egy dos-os kurzor és kikapcsol majd megint be és megint villog a kurzor és így tovább. Segítséget szeretnék kérni. Mi lehet a probléma? előre is kösz

(#5) Thommyboj válasza Newcrazy (#4) üzenetére


Thommyboj
aktív tag

Hali!

Nem tudom sikerült-e azóta a Win 7 telepítés. Én nekem is mostanában gyűlt meg a Win 8 alóli Win 7 telepítéssel a bajom. Alapon nehéz bejutni az UEFI -be. De a Gépház - > Általános -> Speciális beállításoknál be tudtam lépni. Ott a Security Boot menüpontot kell disabledre rakni. Ezek után irány a boot menü ahol kell keresni egy Launch CSM menüpontot ezt pedig enabled-re kell tenni. Innen már csak a telepítő van hátra, ahol az egyéni módnál le kell törölni az összes meglévő partíciót. Majd létre kell hozni egy újat, így létrejön az a 100 megás rendszer partíció is, ami kell a Win 7 nek. Kb ennyi.

(#6) mgm81


mgm81
tag

Ide is be írom a pozitívumokat.
Helló
Én a héten vettem egy G500 notit.
Spec:
cpu: 2020m 2x2,4ghz
ram: 4gb 1600mhz
vga: 8570 2gb/64bit
hdd: 500gb 5400rmp
Eddig ami game simán megy rajta win 8 rendszeren.
cod 4, mw2, mw3, cod bo.
Még letöltés alatt a BF3, és a cod bo 2, DIRT 3. Left 4 Dead 2.
Ha tesztelem jelzek hogy bírja e vagy sem.
Amit szeretnék még bővíteni rajta +4gb ram és legalább i5 cpu, és akkor már egy ütős kis noti lehet belőle.

Üdv.: mgm81

(#7) Baritone


Baritone
tag

Üdv!
g500s-vel lenne olyan problémám, hogy alkalmanként megjelenik a képernyő bal oldalán a hangerő szint jelzője, ami egész egyszerűen blokkolja az egérpadot. Hiába nyomok ilyenkor némító gombot - ami egy pillanatra újra aktívvá teszi az egeret -, de egy pillanat alatt visszamegy a hangerő magától százra.
Mi okozhatja ezt? hogy tudom kiiktatni, hogy ne jelenjen meg magától a hangerő szint?
B.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.