Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Zsír. Füles nincs a csomagban, de vehetsz 85.000-ért.
Ez volt minden álmom. :((

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2) Mustaros válasza 7Heads Drago (#1) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Tudtommal a OnePlus se ad fülest gyárilag... Vagyis én nem kaptam ;]

(#3) strogov


strogov
senior tag

Soha nem értettem fülest minek csomagolnak a telefon mellé. Aki nem hallgat zenét annak fölösleges, aki hallgat annak meg van. Nekem itt van a fiókban 10 év termése. Soha nem használtam egyiket se.
Egyiket most elvitte a gyerek mert szép a doboza (műanyag dobozos iphone füles).

(#4) CharlieDrop válasza strogov (#3) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Furcsa mód egy headset nem csak zenehallgatásra jó ám.
Szuperul jön egy csomó más helyzetben is, amikor jó. És a kábeles ugye sohasem merül le...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5) nozs23 válasza Mustaros (#2) üzenetére


nozs23
addikt

Oneplus, LG, Xiaomi. Egyik sem ad mar. A Samsung es abban a pillanatban veszi majd ki, amikor az Apple.

[ Szerkesztve ]

(#6) Zoleee83


Zoleee83
addikt

85.000? LOOOL
Egy kisebb kosár kínai füles kijön belőle, amik nemcsak hogy olcsóbbak, de minőségre is bucira verik ezt a túlárazott Beats-et. :C
Nyócvanötezer', az.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#7) nozs23 válasza Zoleee83 (#6) üzenetére


nozs23
addikt

Engem eredekel melyik termekre celzol! :) Johet a link.

(#8) Zoleee83 válasza nozs23 (#7) üzenetére


Zoleee83
addikt

Bármelyik aptX-es Qualcomm chipes TWS jobb mint a fenti Beats.
ITT lehet szemezgetni, nem mindegyik az olcsó kategória de van pár ígéretes köztük.
És nem csak zenei minőségben, hanem hívásban is messze jobbak az aptX-nek köszönhetően.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#9) CharlieDrop válasza Zoleee83 (#8) üzenetére


CharlieDrop
veterán

egy olyat légy kedves, amiből kijön egy kisebb kosár, legyen 6db mondjuk és bucira veri a Beatset, kösz

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#10) Zoleee83 válasza CharlieDrop (#9) üzenetére


Zoleee83
addikt

Most linkeltem, de látom lusta vagy keresni.
Kapásból a legolcsóbb Tronsmart is jobb mint ez a márkahős Bítz', ~9k Banggod-on az ára akkor az 85000/8775= 9,68, de barátok közt is kijön belőle 9, azaz 9 db.
Ráadásul tud CVC-t és DSP-t is hívásoknál.
Szívesen!

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#11) Essentials


Essentials
aktív tag

"

"Ezzel a lépéssel valószínűleg sokakat elszomorítanak majd, de újabb lépéseket is tehetnek afelé, hogy a felhasználók vegyék meg az új, vezeték nélküli füleseket, főleg, ha majd a Type-C-s iPhone-jukkal nem is tudják használni a korábbról meglévő, Lighting-csatlakozós EarPodsukat."

SOHA nem lesz Type-C-s csatlakozójú iPhone...

és vélhetően eddig sem volt tervben, soha! Az Apple a wireless technológiákban érdekelt, ezt a múltban már rengetegszer bizonyîtotta. ( Nyilván azért, mert ez üzletileg is jövedelmezőbb nekik. ) Az EU szabályozás, ami rövid időn belül életbe léphet még nem érinti az őszi modelleket, azok ugyanúgy lightningot fognak használni a töltésre, azonban a jövő ősszel érkezőknél szinte 100%-ra biztosra gondolom a lightning és Type C port nélküliséget. Az Apple Watch-hoz hasonló 2014-ben kiadott töltési megoldás bevezetése sanszos ( mágnessel csatlakozik a a készülék aljához a töltőfej. ) Az Apple jelenleg is azon munkálkodhat, hogy az ehhez szükséges háttér ( hála az EU szabályozásnak 2021-re kész legyen. ( pletykák szerint már évek óta dolgoznak rajta ) Itt elsősorban a szervíz jelenthet kihívást szoftveres téren. ( Az Apple watch-nál ezt 6 éve egy apró lyukkal oldották meg a készülék szíjrögzítő pontján, "láthatatlan módon ) Szóval igen, a csatlakozó port elhagyásával az Apple egy újabb arany tojást tojó tyúknak készíti fel az iPhone-t, hiszen már nem csak a jack kikukázása fogja terelni a vásárlókat a Wireless kiegészítőik felé, hanem a töltési metódusokhoz is kínálni fognak a jövőben érkező, kukázott csatlakozójú iPhone-ok mellé kiegészítőket. Sanszos h visszatér az Airpower a felpimpelt változatával, és az Apple watch-hoz hasonló mágneses töltőfejek is érkezhetnek, amit külön be lehet majd szerezni a készülék gyárija mellé, ki-ki felhasználása/igényei alapján. Az Apple egy roppant tudatos, és évekre előre tervező vállalkozás, már rég a csőben vannak ezek a tervek, az EU rendelete pedig csak gyorsíthat ezek életbe lépésében. All about the money!

[ Szerkesztve ]

(#12) Mustaros válasza Zoleee83 (#10) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Beats hivővel ne vitatkozz kérlek, mert a legtöbbje hallássérült, ha vesznek valamit nagyon drágán attól az még nem szól jól ;] ;]

(#13) nozs23 válasza Zoleee83 (#10) üzenetére


nozs23
addikt

Es te probaltad ezt es a Beats-et is?
En ketszer vasaroltam ilyen kinai csodas 10 ezres BT fulest. A kukaban vegeztek.
Katasztrofális volt mind a kapcsolat, az uzemido es a hangminoseg. Pedig messze vagyok az audiofiltol. Vegul Airpods-ot vettem es osszehasonlithatatlan a felhasznaloi elmeny.
Nem hiszek a csodakban. Azt is tudom, hogy divat a Beats-et fikazni, nyilvan nem er annyit, amennyit kernek erte, de kiprobalas nelkul is le merem irni, hogy amit linkeltel a kanyarban sincs es nem is kell lennie tizedannyiert.

[ Szerkesztve ]

(#14) Zoleee83 válasza Mustaros (#12) üzenetére


Zoleee83
addikt

De legalább lehet önigazolni, hogy ami k***a drága, az biztosan minőségi is!
Ja nem! ;)
Én pl jelenleg egy ilyen Blitzwolf-ot hajtok, de ezt sem adnám a fenti Beats-ért, pedig annak az árából kijönne 4-5 db ilyen...

@nozs23 - Akkor használd egészséggel, valamiből almáéknak is meg kell élni! :DDD
"kiprobalas nelkul is le merem irni, hogy amit linkeltel a kanyarban sincs es nem is kell lennie tizedannyiert." - no comment, ha ránézésre megállapítod egy füles hangminőségét

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#15) nozs23 válasza Zoleee83 (#14) üzenetére


nozs23
addikt

Köszi. Örülj, hogy van ilyen is, legalább neked is van mit fikázni és jobban is alszol tudva, hogy te töredék áron sokkal jobbat vettél, mint a sok Apple divatmajom. Mindenki nyer.

no comment, ha ránézésre megállapítod egy füles hangminőségét

Te ugyanezt csinalod. :(

[ Szerkesztve ]

(#16) CharlieDrop válasza Mustaros (#12) üzenetére


CharlieDrop
veterán

1db Beats cuccom sincs... nem vagyok hívő

@(#10) Zoleee83
nem vagyok lusta bármelyiket kerestem, mind 40 ezer körüli áron volt itthon.

Köszi a linket, egy összehasonlító tesztet is dobsz mellé, ahol bucira veri a Beats-et, kösz. :R

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#17) #95462144 válasza CharlieDrop (#16) üzenetére


#95462144
törölt tag

Sajnos a Beats-nek csak neve van. A hangminősége a kezdetektől fogva számomra vállalhatatlan volt mindig is, és nagyon sokat kipróbáltam. Persze minden ember hallása más és más, ráadásul sokan MP3-at hallgatnak a mai napig, ahhoz lehet még vállalható is a márka, de amúgy meg felejtős. Ha 1:1-ben hasonlítjuk össze árban, akkor neves márkáktól lehet kapni már sokkal jobban szóló füleseket.

(#18) Mustaros


Mustaros
aktív tag

Legjobb AirPods alternatíva sok külföldi youtuber szerint is.

[link] 19e Ft
[link] 23e Ft (ami nem agybadugós)

Magam is próbáltam őket, szerintem kimagaslóan jók ennyiert.

[ Szerkesztve ]

(#19) CharlieDrop válasza #95462144 (#17) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ezért nincs Beatsem ;)
De nem bírom az ilyen leszólásokat sem, legyünk már kicsit objektívebbek is...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#20) Zoleee83 válasza CharlieDrop (#19) üzenetére


Zoleee83
addikt

Az miért leszólás ha véleménye van az embernek, ráadásul úgy, hogy próbált már ilyen terméket?
Számomra probléma, hogy túlárazott, és nem az igazi a hangzása sem a Beats termékeknek nagy általánosságban sem. Jellemzően túlsúlyozott mélyekkel operálnak a közép és magas tartomány rovására. Sokkal jobb alternatívákat lehet kapni, akár saját konkurensei között is, de erre jönnek még az olcsó Kínai noname márkák is, sokkal olcsóbban.
Félreértés ne essék, nem utálom a márkát, mindent annyiért lehet eladni amennyiért megveszik, de ne sztároljuk már csak azért, mert az Apple fennhatósága alá tartozik. (Még)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#21) llama.adam válasza 7Heads Drago (#1) üzenetére


llama.adam
csendes tag

What? Ha mindenáron vezetékes és apple füllhallgatót akarsz megveheted külön is 9990 Ftért. Senki sincs rákényszerítve az airpodsra.

(#22) nozs23 válasza Zoleee83 (#20) üzenetére


nozs23
addikt

Félreértés ne essék, nem utálom a márkát, mindent annyiért lehet eladni amennyiért megveszik, de ne sztároljuk már csak azért, mert az Apple fennhatósága alá tartozik. (Még)

Senki nem sztárolta, de még csak meg sem említette őket. Te kezdted zsigerből fikázni.

(#23) Zoleee83 válasza nozs23 (#22) üzenetére


Zoleee83
addikt

Te kezdted zsigerből fikázni.
Hát ha neked az fikázás, bocsánat ha megbántottam a lelkivilágod Beats ügyben.
Ellenben legalább le "divatmajmoztad" az Apple júzereket.

@CharlieDrop - Sehol nem írtam hogy "szar"mert nem az, azzal indítottam hogy drága, és olcsóbban jobb minőségű termékeket is kapni, amit továbbra is tartok. Az árkategóriájában meg sokkal jobbak vannak. Lehet a "bucira" szó meg a "kosárnyi" lett erős az első hozzászólásban. ;)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#24) CharlieDrop válasza Zoleee83 (#20) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Na. De ez mennyeivel jobb már, mint azt mondani egy most megjelent termékről, hogy szar ;)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#25) nozs23 válasza Zoleee83 (#23) üzenetére


nozs23
addikt

Az én lelki világomat nem bántottad meg. Nincs Beats termékem, ha lenne sem igazán érdekelne, hogy mit gondolsz róla.
Szerintem mindketten tudjuk, hogy te jöttél ide feszültséget generálni, de felőlem úgy forgatod ki a szavaimat, ahogy akarod. :)

(#26) Zoleee83 válasza nozs23 (#25) üzenetére


Zoleee83
addikt

Na akkor abban megegyezhetünk, hogy a Te véleményed sem érdekel engem. :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#27) nozs23 válasza Zoleee83 (#26) üzenetére


nozs23
addikt

Az, hogy te jöttél fikázni, aztán utólag még ki is kéred magadnak nem vélemény, hanem tény.

(#28) hemaka


hemaka
nagyúr

Amugy is egy hulladek volt, elmult 3 iphone-nal ki se vettem a dobozbol.

(#29) szupermacs válasza 7Heads Drago (#1) üzenetére


szupermacs
veterán

Huawei meg GMS-t nem ad a telefon mellé. ;]

(#30) Noukoum válasza szupermacs (#29) üzenetére


Noukoum
veterán

Vagy az Usa nem ad mellé.. Hamár poén

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#31) szupermacs válasza Noukoum (#30) üzenetére


szupermacs
veterán

Az USA nem ad, de Kína akkor is elkéri azt az árat, mintha lenne mellé. :)

(#32) mrThomi


mrThomi
addikt

Kár hogy a beats már nem gyárt hordozható hangszórókat. Utolsó tőlük egy Pill XL volt és mai napig bánom hogy eladtam

Nothing Phone (2a)

(#33) Noukoum válasza szupermacs (#31) üzenetére


Noukoum
veterán

Lehet azért mert úgy gondolják hogy egy forintot nem ér pluszban.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#34) szupermacs válasza Noukoum (#33) üzenetére


szupermacs
veterán

lol :C

(#35) #16820480 válasza Zoleee83 (#8) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azt amúgy tudod, hogy nem használják az aptX-et a hívásokhoz a fülesek? Teljesen más protokollon megy a hanghívás (HSP) és a zene (A2DP).
És azt, hogy a sima aptX minőségre közelebb van az SBC-hez (ami amúgy a leggagyibb BT kodek, ami létezik), mint az aptX HD-hez vagy LDAC-hoz (amik már tényleg jó minőséget adnak)? Ezt a két kodeket meg nagyon kevés kínai gyártó használja, mert nem dobálják csak úgy a chipset mellé, fizetni is kellene értük.

(#36) Reverend


Reverend
tag

Nekünk van Xiaomi és Airpods is itthon, tehát gondolom valid a tapasztalatom. Az Airpods egy kategóriával feljebb van a Xiaominál hangminőségben és kezelhetőségben egyaránt, de kétségtelenül nem annyival jobb (bár ez szubjektív), mint amennyivel drágább.
DE! Ha már megint a mániákus ár/teljesítmény bajnokot keressük, akkor szerintem azt messze nyeri a kínai piacos 200 forintos vezetékes füles. Gondolom az viszont nem megfelelő itt a kényes úriembereknek. Akkor viszont innentől fogva egyik sem bajnok, csak épp arról szól a vita, hogy kinek mi az optimum.
Az optimum viszont szubjektív, szubjektív dologról meg csak nagyon buta emberek vitáznak.

(#37) joey04


joey04
titán

Szemét Apple, másolja a kínai márkákat! :((( :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) k-adi válasza Noukoum (#33) üzenetére


k-adi
nagyúr

mert úgy gondolják hogy egy forintot nem ér pluszban

Az lehet, a nagy egóval, de a piac másképp gondolja.

(#39) Noukoum válasza k-adi (#38) üzenetére


Noukoum
veterán

Valószínűleg, de gondolom a Huawei sem akarja minimális haszonnal adni a termékeit. A google meg kb semmit nem dob az áron, szó mi szó mindenki tudja hogy nem azért nincs gms mert a Huawei nem akarná / vagy ki akartak volt cseszni a userekkel.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#40) szupermacs válasza Noukoum (#39) üzenetére


szupermacs
veterán

Kicseszni? Kivel kicseszés ha nincs füles?

(#41) mrThomi


mrThomi
addikt

Ti most a fülesek hangminőségéről beszéltek vagy hangszórók is ? Mert nekem volt 2 beats bluetoot hangszóróm és semmi baj nem volt a minőséggel

Nothing Phone (2a)

(#42) szupermacs válasza mrThomi (#41) üzenetére


szupermacs
veterán

Mindent fikázunk ami beats.

(#43) Noukoum válasza szupermacs (#40) üzenetére


Noukoum
veterán

“A google meg kb semmit nem dob az áron, szó mi szó mindenki tudja hogy nem azért nincs gms mert a Huawei nem akarná / vagy ki akartak volt cseszni a userekkel.”
Így már megy?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#44) Gubu0101 válasza szupermacs (#31) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mert az Apple ad orat, fulhallgatot, kepernyovedo foliat, tokot a telefon melle? :U

Ha ki is birna 1 toltesel a 9 orat meg tenyleg szepen szol es kenyelmes, akkor azt mondom talan megeri az arat.
En 19 ert vettem anno SkullCandy nyakpantos blutos fulhallgatot az 8 orat el megy 1 toltesel es mellette szepen is szol.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#45) RazorDaPro válasza llama.adam (#21) üzenetére


RazorDaPro
tag

Persze, ameddig van még a telefonon port. :D

Pixel 4

(#46) Essentials válasza Gubu0101 (#44) üzenetére


Essentials
aktív tag

Az Apple nem ad, mert üzletileg nincs rákényszerülve. Ha a többieknek is akkora lenne a márkaértéke/brand megítélése, ők sem adnának. Sosem szabad elfelejteni, hogy mindig vannak gyártók, akikre a rajongók rányomják a "jófejség bélyegét" és felemelik őket a mocsárból, majd amikor ez megtörtént, hirtelen fontos lesz nekik pénzt keresni a termékeiken. Idei példának tökéletes a Xiaomi csúcskategória, és a OnePlus széria, de ha Huawei ugyanezt az utat választotta GMS nélkül is. Mindenki addig jófej, amíg szüksége van a reklámra a brandépítéshez.

[ Szerkesztve ]

(#47) Drp81


Drp81
aktív tag

“Nem kizárt, hogy az AirPods a gyári csomagból történő kiejtés után is megmaradhat elérhető árú, vezetékes alternatívaként”

nem EarPodsot akartatok írni? :)

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#48) szupermacs válasza Noukoum (#43) üzenetére


szupermacs
veterán

És? Ez nem változtat a tényen.

(#49) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Mióta Steve Jobs elment ,azóta a zene minősége is megromlott a készülékekben ,pedig erre is nagyon odafigyelt a nagy.

Életemben nem hallottam még gyári zene lejátszót iphone on megakadni ,de mostanság ilyen buggal is találkozom.
Sajnos már nem a régi a helyzet egy csomó mindenben ,vírus időszak miatt meg csak jobban meg akarnak majd kopasztani mindenkit ezek az amúgy sem “teremtő” emberek.

Gáz a helyzet ,

(#50) Noukoum válasza szupermacs (#48) üzenetére


Noukoum
veterán

Azon biztos nem hogy az usa jóvoltából nem tud a huawei gms-t adni. Csak tudnám hogy mi köze van ennek ahhoz hogy az apple kiszedi a fülest a tartozékok közül? Ez is az usa embargó miatt van, várj lemaradtam?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.