Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rep3at


rep3at
őstag

Nagyon jó kis filmecske lett. Kár hogy ennyi munka van ezekkel a videókkal, egyszer szívesen megpróbálnám én is.

Forward thinking. كرر

(#2) RaveForce


RaveForce
veterán

idézném magamat egy másik nokia topikból: "ezek már mindent csinálnak csak telefont nem.." :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#3) JR.CSé válasza RaveForce (#2) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Hát érdekes a meglátásod.Valóban mostanában mindenfélével adnak hangot magukról.De azért eléggé szépen bővül a termékpaletta is:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#4) RaveForce válasza JR.CSé (#3) üzenetére


RaveForce
veterán

mennyiségi gyártás, az megy..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#5) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Persze ennek a kis filmecskének a készítésében a telefon volt a legelenyészőbb és legkevésbé fontos tényező, azonban lenyűgöző volt a körítés. Szóval nekem tetszett és örülök az alternatív reklámnak. Így is fel lehet hívni egy termékre a figyelmet és sokkal barátságosabb.

Nem mellesleg örülök, hogy egy N8 boldog tulajdonosa lehetek, ami annak ellenére, hogy sokak szerint borzasztóan elavult és a döglődő Nokia egy középkategóriás terméke, tökéletesen (és gyorsan) látja el minden feladatát.

(#6) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Egy élmény volt, köszi. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#7) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Na ez valami, amit még nem láttam. Attól függetlenül, hogy az egyetlen célja, hogy N8 reklám legyen, szép eredmény összehozni egy ilyet. Főleg kitalálni és megtervezni nem lehet egyszerű, a megvalósításhoz meg jó türelem kell, mindenki részéről.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#8) arn


arn
félisten

profik... :) aki nem ismeri az nezze meg a shoun the sheep sorozatukat. felnott fejjel is szetrohogtem magam rajta. az tetszik benne a legjobban, hogy ittvan egy csomo szamitogepes lehetoseg, de ok megsem a konnyu veget fogjak meg.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#9) Lars


Lars
őstag

Hát gratula a filmhez, nem kis munka az ilyesmit megcsinálni. Tényleg profik, de ezt szerintem tudják is. Tényleg inkább egy ilyen reklám, mint valami idióta más. Nekem szimpatikus. :U

(#10) Pantal


Pantal
senior tag

Betegek..erre időt és pénzt pazarolni...

(#11) banhammer válasza Pantal (#10) üzenetére


banhammer
veterán

Inkább kocsmázták volna el?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) Pantal válasza banhammer (#11) üzenetére


Pantal
senior tag

Akár! :DDD Nem sok értelmét látom az ilyen fajta reklámanyagnak. Persze jópofa, de ennyi pénzt és időt (mert gondolom egyikből se kevés kellett hozzá) nem ér meg. Legalábbis szerintem, de azt hiszem, ezzel a véleménnyel kisebbségben vagyok most.

[ Szerkesztve ]

(#13) RaveForce válasza Pantal (#12) üzenetére


RaveForce
veterán

+1

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Ezt meg én csináltam ipod touch-al :D

(#15) zgospel válasza Pantal (#12) üzenetére


zgospel
őstag

Ennyi pénzt és időt? 2 nap 1 éjszaka alatt megvolt a forgatás, utána gépen már csak egymás mögé rakosgatják a képeket és gyakorlatilag kész is. Ezzel szemben ha mondjuk egy 3D vagy 2D animációt készítenek gépen hasonló hosszúságban, akkor az tuti nincs meg hamarabb 2 nap 1 éjszakánál. A tervezés ugyanannyi idő, a pénz amit rászántak ezen a szinten meg zsebpénz.
Az ilyen olyan 3D animációkkal meg már tele van a padlás, sokszor a TV-s gyógyszerreklámokat figyelve nem is értem, hogy mi értelme. Ez legalább egy kreatív és nem mindennapi dolog, abszolút pozitív és szórakoztató. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#16) Pantal válasza zgospel (#15) üzenetére


Pantal
senior tag

Nem magával azzal van bajom, hogy erre időt és pénzt áldoztak. Hanem azzal, hogy nekem nem jön be, nem fog meg. Ezért írtam is, hogy ezzel a véleményemmel valószínűleg nem sokan értetek egyet, mert a legtöbb hsz arról szól, hogy nekik mennyire tetszik. Nekem nem, ez van.

(#17) RaveForce válasza Pantal (#16) üzenetére


RaveForce
veterán

nekem maga a video tetszik, az nem tetszik h ezzel probálják nyomni az n8at, mert ez nem egy hüde nagy minöség, h hasra essek, ezt bármelyik másik telefonnal meglehetne csinálni, amiben vmennyire értelmes fényképezö van. szal csak annyi,h ehhez az egészhez az n8 nem sokat ad hozzá...
építsenek ink a wp7 köré normális telefont, hamár a symbiannal elhasaltak...

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#18) deka10 válasza RaveForce (#17) üzenetére


deka10
senior tag

Hát pedig éppen arról szól és nem a symbiről eddig mindenki elment szó nélkül a teló fényképezője mellett mert nem hiszem, hogy van kivetni való benne véleményem szerint. Az hogy mi futtatja az más dolog én is ezért vettem mert kellett egy jó fényképezős mobil (mert ez mindig nálam van) és nem csalódtam benne lazán vállalható képeket lehet vele készíteni. Az animáció nekem is tetszik jó ötlet.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#19) rep3at válasza Zamasun (#14) üzenetére


rep3at
őstag

Nem is olyan rossz, bár őszintén szólva nagyobb csattanóra számítottam (ha már belevágtál egy ilyenbe).

Forward thinking. كرر

(#20) SsPL711


SsPL711
őstag

Az időt elütni, pénzt elkölteni, jó móka.
De az N8 tulajdonságai közül egyetlen dolgot hasznosítottak, a kamerájával készített képeket.
Pedig egy telefonnak nem csak egy jó tulajdonságát kell kiemelni.
Nem hiszem, hogy a hétköznapokban a felhasználók nagy része, többségében ilyen jellegű feladatokra használja bármilyen gyártmányú okostelefonját.

Az az idő már szerintem elmúlt, amikor egy telefont a kamerájával lehet eladni, ez már kevés, más innovációs vagy kiemelkedő tudás miatt vesz valaki okostelefont.
Az okostelefonokban rejlő kihasználható funkciók összességében keresik a felhasználók a személyre szabhatóság lehetőségeket.
Persze, ezt többnyire jól megírt alkalmazásokkal lehet igénybe venni.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.