Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silex


Silex
aktív tag

Egy pici javítás a címben? (Guld->Guild) ;)

(#2) hommeros


hommeros
őstag

Nekem nem jött be, nagyon kötött játék...

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#3) Slayer Valor válasza hommeros (#2) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Olvass bele GW2 topicjába, elég sok info van róla... Pont, hogy ezt az örökös kötöttséget fogják beszüntetni. Egyébként nekem azzal is tetszik, csak 4 év után már azért kicsit.. khm. Izlések és pofonok :)

A videó meg nagyon ütős, várjuk! :)

(#4) nemethati


nemethati
senior tag

Több mint egy éve - ha jól emlékszem - az egekig magasztalták ezt a játékot. Forradalmasítani fogja az MMO műfajt, lelöki a WoW-ot...
A videó szép, de az eleje Warcraft3 intro majdnem egy az gyben!
Anno elkezdtem, npár napja gondoltam rá hogy megnézem mi van, de nem emlékszem már se accra se jelszóra :D

(#5) ChromeX


ChromeX
addikt

jol néz ki ez a trailer és artworkok szépek, bár én még nem Gwztem de igy ezt lehet kipróbálnám, mindig meg szokat nézegetni gamekből artworkoket az a fura hogy a játékra csomo minden elveszik belőlük..

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#6) nemethati válasza ChromeX (#5) üzenetére


nemethati
senior tag

Ez teljesen normális: marketingpolitikának is nevezik :D

(#7) ChromeX válasza nemethati (#6) üzenetére


ChromeX
addikt

roszul fejeztem ki magam egy kicsit, inkább ugy mondanám, kár hogy elvesznek olyan szépek..

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8) DeltaPower


DeltaPower
őstag

nem semmik az ingame(?) részek. büntet :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#9) wardred válasza hommeros (#2) üzenetére


wardred
tag

Anno én is bétáztam a simával és nekem is pontosan ez volt vele a legnagyobb problémám.. Az instanceolás mellett legfőképp.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.