Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) talmida


talmida
Közösségépítő


Mikor szóvá tettem, hogy már harmadjára barmolják szét a fiam kerékpárját, akkor mondták, hogy csak nem azt várom tőlük, hogy valaki oda álljon egész napra a kerékpár mellé?

Majdnem sírva fakadtam, komolyan. Kiábrándító ez a gondolkodás.

Tényleg fölháborító.. :(

Megértelek és nagyon sajnálom, hogy olyan sokan nemcsak hogy semmibe veszik a bicajosokat, de ráadásul még bicskanyitogató stílusban ugatnak ki a kocsijukból :U

Igazad van. Engem is fölbosszantottak volna..ha nem is ''tekertem'' volna utánuk, mint te DE nem csak azért nem szabad nagyon fölmérgesednünk, mert --ahogy azt te is idézted--.. jobb, ha nem mi hajtjuk végre a bosszúállást, hanem rábízzuk azt arra , aki valóban meg is tud fizetni .. mi, ha megszakadnánk sem tudnánk kellôképpen visszafizetni az ellenünk elkövetett gonoszságokat

De azért sem jó földühödni, mert nagyon egészségtelen. Saját magunkkal szúrunk ki, ha idegeskedünk bunkó társaink primitívsége miatt. Ez most így talán nem túl jól hanngzik, mert az igazságtalanság büntetésért kiált, és persze soxor tenni is kell valamit azért, hogy megváltozzanak a dolgok..de a harag akkor sem a legjobb tanácsadó...

De ne érts félre, nem ellened beszélek, sôthanem csak hangosan gondolkodom.
Sajnos a fölgerjedés mindannyiunk problémája, ....különösen ott, ahol sokan vétenek az emberi normák ellen..

Különben nekem is van egy két olyan emlékezetes esetem, amikor helyet adtam Isen bosszúállásának, ......sôt késôbb még azt is megláthattam, ahogy Õ jól megfizetett az illetônek.. :D

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.