Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Hakudoshi válasza rarri (#14) üzenetére


Hakudoshi
tag

No, sry a késői válaszért, de ezt azért alaposabban végig kellett gondolnom- ahogy te is írod, a kegyetlen őszinteség okán. ;]

Én egyébként is egy kegyetlenül őszinte ember vagyok; akik ennek ellenére is elfogadnak és szeretnek, ők a BARÁTAIM. Ők igen nagy értéket képviselnek a szememben. Úgy is mondhatnám, hogy ők a fő ok, akik miatt az élet jó dolog lesz. :R

Meg a sok filozofálás, visítás, kirándulás, iszogatás, bulizás, stb. miatt, amelyeket együtt csinál(t)unk. :)

A felejthetetlen élmények (ezt azért itt hadd ne részletezzem...). :))

A világ működésének megértése is örömmel tölt el- minél mélyebb a megértés, annál nagyobb az örömöm (mások is érzik így rajtam kívül? :F ).

Ami bosszant: Leginkább az értelmetlen és alaptalan rosszindulat mások részéről (nem csak felém); :((( az, hogy ezt a gyönyörű és jobb sorsra érdemes országunkat lassan csődeljárásnak vetik alá, és az ezzel párhuzamosan érzett tehetetlen düh; :(( az, hogy anyámékkal meglehetősen nehezen értek szót (ez nem rajtam múlik elsősorban) :O ; az, hogy sokan iszonyat tudatlanok, és erre még büszkék is; valamint bosszant, hogy kurva nehezen találok magamnak csajt. De ez utóbbi azért már annyira nem, mint régen. :D

-peace-

u.i.: ha eszembe jut még valami, akkor megírom azt is. :DDD

[ Szerkesztve ]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.